Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Tusfürdők

mviki

2015. június 15.

Az itteni értékelések miatt vettem meg én is és nagyon elégedett vagyok vele! Sokkal simábbnak érzem a bőröm, nem zsíros a hátam és a rajta lévő gyulladások száma is jelentősen kevesebb! Illatával is elégedett vagyok, mert diszkrét, és a tusolás utáni érzet is tisztaságérzet és felfrissülés. Azért adok csak 4-est, mert keresem a tökéletest, de elégedett vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

bonivagyok

2015. május 15.

Gondoltam kipróbálom olvasva a sok pozitív véleményt és hasonlóan vélekedek én is.
Kellemes illata van, és még jó áron is kapható, szuper!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

Kellemes illata van, és még jó áron is kapható, szuper!! :)

zsofbar77

2015. május 3.

Finom illata van, olcsó, és nagyon tetszik a zselés állaga! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

Finom illata van, olcsó, és nagyon tetszik a zselés állaga! :D

Lilly92

2015. május 2.

Jól tisztít, frissítő az illata, és az állaga is tetszik, de nem a kedvencem. Nagyon hiányzik a hab, és az illata egy percig sem marad meg a bőrömön. Azért így is kap 4 csillagot, mivel két tubussal is elhasználtam, mielőtt megtaláltam az igazi nagy kedvencemet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

Jasa

2015. április 27.

Imádom az illatát, friss citrusos. Az állaga inkább zselés, mint folyékony, és valahogy kicsit hamarabb elfogy, mint a másik tusfürdők.Engem nem zavar, hogy nem habzik úgy, mint egy SLS-es csoda. Az ára verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Fannyuuszi

2015. március 25.

Nagyon olcsó, számomra sokáig elég. Nem értettem sosem, hogy a habzás miért fontos szempont egy tusfürdőnél, amikor az nem azt mutatja, hogy mennyire jól tisztít, hanem hogy mennyi kemikáliát raknak bele - ami ennél minimális. Zselés állaga van, ami nekem nagyon szimpatikus, a bőrt is jól tisztítja, nem szárítja. Tiszta érzést hagy maga után, hál istennek nem olyat, mintha műanyagon húznám végig a kezemet. Nagyon szeretem, az illata nem tolakodó, nem erős, bármilyen évszakra ajánlom. Engem a zselés szaloncukor illatára emlékeztet. Összességében megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

szilva1987

2014. december 4.

Harmadjára vásároltam újra. Kellemes az illata, jól tisztít, viszont nagy habzást senki ne várjon tőle, mert bio tusfürdő lévén alig-alig habzik, bár ez engem egyáltalán nem zavar. Zselés állaga van, amit én jobban szeretek mint a krémes állagúakat. Nem szárítja a bőröm, és mivel visszafogott az illata ezért bármilyen évszakban jó vele zuhanyozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 4.

tric

2014. augusztus 9.

Nagyon nagyon finom az illata, kellemes az állaga, jól tisztít, nem okoz bőrirritációt sem. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

asztromélia

2014. július 16.

Így a nyári hőségben szuper ezzel fürdeni, mintha citruslében pancsolnék. :) Jól habzik, viszont az illata nem marad meg, de egye fene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 16.

Nix

2014. július 9.

Zuhanyzás közben nagyon finom, kissé fanyar citrusos illata van, de a bőrömön egyáltalán nem éreztem. Amin meglepődtem, hogy az állaga elég folyós és áttetsző színe van. Sokan írták, hogy hamar fogy, valószínűleg mert nem igazán habzik, ezért sokan többet használnak belőle. Az összetevői nagyon szépek és végre nem szárad ki még a lábszáramon se a bőr!!! Vagy 5 évig kizárólag csak Dove tusfürdőket használtam, de ez sokkal jobb és natúr is... már be is szereztem a többi illatból is egyet egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate