Alverde

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 8.

Kategória:   Fog- és szájápolók

SheaEni

2017. április 25.

Felnottkent hasznalom, a szep osszetevok miatt valasztottam. Szerintem fini az ize :) Teljesen jol tisztit. Ujravennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

papzsofia13

2016. április 30.

Egy narancsos -finom! - babafogkrém után következett ő, eleinte furcsállta a majdnem háromévesem, mára szépen hagyja a mosást, csak ki is öblíti már, nem eszi, nyeli. Ezt is meg kell tanulni, na. A narancsos Dr.Hauschka volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

timilla

2016. február 19.

A húgom iker kisfiainak (7 évesek) vettem, ám sajnos egymástól függetlenül kipróbálva utálta mindkét kölök, de olyan szinten, hogy nem tudták elég gyorsan kiköpni. :D Mondjuk szerintem nincs rossz íze egyáltalán, és az összetevői is szépek, szóval 5 csillag részemről, de azért jobb, ha tudja minden leendő vásárló, hogy nem osztatlan ennek a fogkrémnek a sikere a gyermekek körében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 19.

Schmetterling

2016. február 2.

Gyümölcsös ìz? Aki ezt ràìrta nem tudom min nőtt fel, de köze sincsen a gyümölcs ìzéhez. A nenedent az gyümi ízű, ez nem.
Az összetevőkre kapja a pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 2.

Az összetevőkre kapja a pontot.

dvori

2016. január 13.

Felnőtt vagyok, és ezt használom. Fluoridmentes fogkrémet kerestem, plusz mentolmenteset is (homeopátiás bogyók miatt), így akadtam rá. Nagyon szeretem :) Gabi fogkrém íze van (nem tudom még létezik-e) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

lkcsdra

2015. november 4.

Ez igazándiból vicces, mert 19eves létemre ezt a fogkrémet használom. Hogy miért? Hatalmas probléma, hogy a borom nagyon érzékeny a fluorid-ra es a szám körül rengeteg pattanás jelent meg miatta. Kozmetikus ajánlásával használom ezt es azóta semmi gondom! Nem csak gyerekeknek való! Ajánlom:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Bane

2015. szeptember 19.

Szerintem kellemes az íze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Szerintem kellemes az íze.

regidomi

2015. július 23.

Szóról-szóra, ahogy előttem írta a véleményező. Mèg talàn annyi, hogy nem habzik fel, nem lesz habos a gyerek szája tőle. Nem kimondottan gyerek-ízű (mondjuk gyereket én se kóstoltam még...szóval értitek...na) de a fiam (3) szereti, szóval én elégedett vagyok vele. És az összetevői sem csúnyák..és olcsó is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

szzh01

2015. július 22.

Barátságos összetevők, no fluorid miatt vettem meg 8 éves kisfiamnak. A tubuson olvasható felirat szerint tej- és maradandó fogakra egyaránt való, ápolja a fogínyt, akadályozza a fogkőképződést. Édeskés, egészen enyhén tutti-fruttis, ugyanakkor gyengén mentás is az íze, szerintem (és a gyerek szerint is) kellemes. Színe áttetsző-fehéres zselé, nincs színezve semmivel, állaga a megszokottnál folyékonyabb, emiatt könnyen túladagolható, pazarolható, gyerek kezébe csak akkor javaslom, ha ügyes és tudja a mértéket. Ha korán kinyomom de nem megy rögtön fogat mosni a gyerek, a kefe sörtéi között majdnem teljesen eltűnik, belesüllyed, így csak közvetlenül fogmosás előtt javaslom kinyomni. 50 ml-es helyes kis kupakján is megálló tubusban van, 500 Ft az ára. Csavaros kupak helyett pattintós megoldás praktikusabb lenne (különösen ha a gyerek magának nyom belőle), a csomagolás miatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 22.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Xylitol, Betaine

Sorbitol h 1 1