Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2016. szeptember 24.

Kategória:   Hajápolók

Az értékes szőlőmag- és avokádóolaj ápolja és megerősíti az igénybevett, töredezett hajvégeket. A növényi betain és búzaprotein hidratálja a száraz hajat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

fannermanni

2016. július 12.

Nekem egyáltalán nem vált be. Úgy éreztem minden egyes használatnál , hogy csak feleslegesen ragadóssá és kellemetlen érzetűvé teszem ezzel a hajamat. Semmi haszna nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

hajapolasmania

2016. május 27.

Büdi, ragad és semmi hatása :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Büdi, ragad és semmi hatása :D

magichand

2016. február 1.

Kis mennyiségben semmit nem érzek belőle, nagyban meg ragad. De legalább az illatát szerettem. Először megvettem magamnak, annyira utáltam, lepasszoltam nehezen valakinek, akinek tetszett. Erre megkaptam ajándékba rá egy hónapra... Ez az én formám!
Most találtam ki, hogy kipróbálom argánolajjal keverve, de nyomtam egy pumpálásnyit a kezembe és árasztotta az avas szagot. Repült is a kukába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

SzaszaK

2016. február 1.

Szerintem ez a hajápoló nem ér semmit (nekem legalábbis). Alapvetően zsírosodásra hajlamos a hajam (vékony szálú, dús hajam van), de ezt a terméket ugye a hajvégeimre rakom, szóval nem befolyásol semmit sem. Ahogy az előbb írtam a hajamról, látszik, hogy nem egy "húú de kezelhetetlen, blabla hajam van". Körülbelül olyan, mintha a hajvégeimre vizet kennék. Állaga is fura, aztán mintha kicsit ragacsos is lenne, de hogy nem ér semmit az is tuti. Remélem hamar elfogy (elég régen vettem már), mert azért el fogom használni.... de újravenni 100% nem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

nayliey

2015. október 21.

Nem tudom én semmit nem érzékelek belőle, pedig már 2xra vettem, de azért még használom hátha történik valami :d

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

cicafull1114

2015. május 15.

Funkcióját betöltötte, viszont ragacsos volt a hajam tőle és az illata sem a legjobb :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 15.

DorkaK

2015. március 3.

Kb. 5-ször használtam eddig. Nem kell belőle túl sok. Hosszú hajra, csak hajvégre elég 3-4 nyomásnyi a tenyérbe és azt eloszlatni. Én azt vettem észre, hogy puhább lesz tőle a hajvégem. Biztos, hogy jó hatással van rá. Mondjuk szerencsére nem túl károsodott a hajam. Lehet, hogy egy nagyon töredezett hajnak kevés. Akkor fodrászhoz érdemes menni, frissen vágatni és utána elkezdeni ezerrel az ápolását. A károsodás visszafordítása csak hiú remény lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

anivigh

2014. december 25.

Nem éri meg az árát, semmit nem használt és ragacsos lett tőle a hajam...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

Nem éri meg az árát, semmit nem használt és ragacsos lett tőle a hajam...

Ildiko751

2014. december 15.

Megváltoztak az összetevői? Most vettem egyet, ebben az avokádóolaj mellett shea vaj van.
Eddig egész jól bevált, kíváncsi leszek az újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 15.

Eddig egész jól bevált, kíváncsi leszek az újra...

Blackxentric

2014. október 7.

Nem zsírosodik tőle a hajvégem. Azt hittem teljesen hatástalan lesz, de nem. Kellemes tapintású a hajam. Nem kell belőle sok és árban sem rossz. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid