Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 9.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Gyümölcsös illatú kézkrém bio bodzával és fügével, mely tartósan óvja a kezeket és a körmöket a kiszáradástól.

Vegán termék.

Black Fairy

2017. augusztus 19.

Nekem sincs bajom az illatával, egészen gyorsan beszívódik, kellemesen hidratál, zavaró réteget se hagy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

zsazsa

2017. augusztus 18.

Nagyon finom illata van, imádom felkenve. Sajnos ez a kézkrém sem tudja kordában tartani a körömágybőrömet, ahhoz light krém, de így legalább hamar beszívódik. Indulás előtt, irodába tökéketes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

lilielli

2017. július 21.

Úristeeeenn!! Mit fogtam én ki a dm-ben!! Tegnap vettem egy ilyet. Este lefekvéskor bekentem a kezem vele. Bár ne tettem volna. Hányadék szagot éreztem, vagy olyasmi mintha valami sütemény megrohadt volna. Nahát!! Nem találom a blokkot, nem tudom visszavinni a dm-be, nem tudom kicserélni így másmilyenre. Viccet félretéve: lehet hogy szállításkor összeszottyadtak az illatok benne, rosszul volt szállítva ebbe a gutaütő melegbe. Valaki itt azt írja, hogy jó kis gyümölcsös illata van. Hát, az enyém nem ilyen. Undormány büdös. Nem is tudom, mire kéne elhasználni. Talán lábkrémnek?? ÁÁÁÁ, még oda se kenném szívesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 21.

zsu044

2017. július 12.

Eddig az Alverde gránátalmás kézkrémjét használtam a Lavera vörösáfonyásával felváltva, "ünnepnapokon" pedig a L'Occitane sheás kézkrémjét, aminek imádom az illatát, de sajna szintetikus illatanyagnak köszönhető, így limitáltam a használatát havi 1-2 alkalomra. Előbbi kettő viszont uncsi, uncsi és uncsi, de legalább természetes. Ez az új Violet Smoothie viszont elképesztő! Ínycsiklandozó illata van, olyan, mint egy édes, krémes fagyi, vagy egy habos, édes gyümölcsturmix, mennyei! Végre élvezet lett a kézkrémhasználat, egész biztos, hogy beszerzek még 2-3 tubussal, mert sajnos limitált kiadás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 12.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.