Alverde

Ár:   199 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Pufika222, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

Kimondottan a száraz és igénybe vett hajra lett kifejlesztve: simává teszi a hajszálak felszínét és megakadályozza a haj kiszáradását. A bio kókusz- és jojobaolajat, illetve sheavajat tartalmazó különleges ápoló formula táplálja a hajat és könnyebb kifésülhetőséget biztosít. A haj érezhetően selymesebb, könnyebben kifésülhető és egészségesen ragyogó lesz egészen a hajvégekig.

Platina890413

2020. február 11.

Az illata csodás, könnyen fésülhető a haj tőle, száraz hajnak egy áldás!!☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Az illata csodás, könnyen fésülhető a haj tőle, száraz hajnak egy áldás!!☺️

Csipetke

2020. február 11.

Elhasználtam egy tasakkal. Nekem egyáltalán nincs kókusz illata, inkább olyan semmilyen. Amit egy kicsit bánok mert szeretem a kókusz illatot. Három adagban használtam el de nincs most hosszú hajam. Nem zsírosodik tőle a hajam, könnyen fésülhető lesz és puha is. talán kevésbé is hajlamos a kócosodásra. Nem vagyok egy ilyen nagy hajpakolás meg ilyen hajkence használó. Annyira macerának érzem ezeket. De ezt újra fogom venni mert hatásos és gyors is a használata, nem jelent plusz időt hajmosásnál mivel balzsam helyett használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.