Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Samponok

Amaranth kivonattal.

smurfette

2013. szeptember 14.

Még csak egyszer használtam mióta megvettem, de esküszöm kedvenc! :) Korábban odáig voltam az AVON AT samponjaiért, de most már váltani akartam szilikonmentes dologra samponügyileg, de féltem, mert annyi "rémhírt" hallottam (nem habzik, büdös stb.), hogy inkább ódzkodtam. De most még is megvettem ezt, és nem bántam meg! Isteni ez a natúr illata, végre nem csak a tömény parfümöt/illatanyagokat érzem, a hatásáról pedig nem is beszélve, tényleg teszi a dolgát. Én nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

Ophelia

2013. szeptember 11.

Sajnos nekem nem nagyon vált be. Érdekes, mert úgy érzem, rendesen tisztít, mégis jóval hamarabb zsírosodik tőle a hajam, mint más samponoktól. önmagában nem hiszem, hogy használna bármit is, a balzsamja lényegesen jobb. Gyorsan fogy, mert többnyire kétszer vagyok kénytelen megmosni a hajam, mert csak másodjára habzik valamennyire. Az illata egyébként tetszik, de se nem gazdaságos, se nem hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

Barack

2013. augusztus 24.

Az a bajom a natúr samponokkal, hogy a vékony szálú hajamat még vékonyabbnak mutatják. Ez alól talán ez volt az egyetlen kivétel, viszont a fejbőröm kis pattanásokkal reagál erre a samponra. Ez valószínű hogy, az SCS miatt van, mivel csak olyan samponoktól jön elő, amelyek ezt tartalmazzák. A sokat szidott SLS-tartalmú samponokkal nincs ilyen problémám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

opozi

2013. július 27.

Nagyon jó sampon, az egyik legjobb. Nagyon széppé varázsolja a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Nagyon jó sampon, az egyik legjobb. Nagyon széppé varázsolja a hajat.

KisKormos

2013. július 15.

A jó vélemények hatására vettem meg, de nekem a szőlős alverde sampon jobban bevált. Ez ugyan gyönyörű selymessé tette a hajam, aminek a hátulütője az volt, hogy lelapult volt és hamar zsírosodott. Viszont úgy gondolom, hogy majd nyaralás után hálás lesz a hajam neki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

pmm81

2013. július 14.

Imádom ezt a sampont, és a balzsamját is! Az itteni vélemények hatására próbáltam ki, és már sokadszorra vettem újra.Nagyon tisztának érzem tőle a hajamat, a hajmosást 2 nappal sikerült vele kitolni. Növesztem a hajam, 9 hónapig nem vágattam a végéből, és egyáltalán nem töredezett, vagy szálkásodott ez idő alatt, pedig előtte ez állandó problémám volt. Egy-két alkalommal rákényszerültem, hogy másik sampont használjak, de ennek a nyomába sem érhet másik termék. Pedig jópárat kipróbáltam már.Valóba nehezebben habzik első mosáskor, és nincs "illata", de meg lehet szokni, engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. május 4.

Eddig ez a kedvenc Alverde samponom, egész jól habzik, jól tisztít, nem szárít, nem koptatja ki a vörös festett hajam és simán ki tudom tolni vele a hajmosást egy nappal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 4.

mimi49

2013. március 31.

Szeretem.
Tiszta lesz tőle a hajam, kellően habzik, talán kicsit gyorsan fogy, de nem aggasztóan. Azt hiszem ráállok.
A kérdéses haj göndör, száraz (persze, mi más) váll alá érő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Szeretem.
A kérdéses haj göndör, száraz (persze, mi más) váll alá érő.

amyesther

2013. február 20.

Nagyon jóóó! Szuperül tisztít, bőven elég egyszer átdörgölni vele a hajat. Fényes, puha lett tőle minden tincs. Mondjuk hamar kellett újramosnom, de ez inkább hajlam, nem a sampon hibája. :) Azon gondolkozom, hogy a barackos Alverdét vagy ezt vegyem újra. Egyik Alverde sampon jobb, mint a másik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 20.

Ancsuh

2013. február 4.

Nagyon jól tisztít, megfelelően habzik. :) Szeretem, de nagyon furcsa érdes tapintása lesz tőle a hajamnak....valaki másnál is előfordult?? A balzsamjával használom és nagyon szeretem tényleg szebb tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 4.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT