Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Samponok

Amaranth kivonattal.

Doma

2013. január 30.

Nekem ez az első bio samponom, ami jó habzik- meg is lepődtem, hogy mennyire jól- és nem kellett belőle többet használnom, mint ahogy vártam az eddigi tapasztalataim alapján. Kétszer mosva is teljesen jól tisztít, még talán túl jól is. A hajvégeket egy picit szárította, de az ellen meg ott van a balzsam. Nekem nem zsírosít jobban, amúgy is kénytelen vagyok két naponta megmosni a hajam...az illata olyan "egyen alverdés" illat és tök jó, hogy két nap után is érezni. Nem tudom, hogy hosszútávon milyen lesz a hatása, de egyelőre pár használat után elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

S.K

2013. január 20.

Sokat kell használni belőle, de jól tisztít. Elégedett vagyok vele, de csak 4*
Balzsam mindenképpen kell utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 20.

Sokat kell használni belőle, de jól tisztít. Elégedett vagyok vele, de csak 4*
Balzsam mindenképpen kell utána.

lumiukko

2013. január 15.

Nem ájultam el ettől a sampontól, a koffeines változat nekem sokkal jobban bevált. Az illata kb mindkettőnek ugyanolyan, nem egy nagy szám, elviselhető. Ha vele mosok hajat, akkor "csikorgósabb" lesz az eredmény, de úgy vettem észre, hogy hamarabb zsírosodik a hajam vele, mint a koffeinessel. A másiknak az összetevői is jobban meggyőztek az ápolásról, úgyhogy maradok annál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.

diamia

2013. január 10.

Eddig kétszer használtam, nagyon fényes és könnyű, ugyanakkor jó esésű lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

martica8827

2013. január 7.

Nagyon jó sampon! Egyszer használtam még csak,de nem vettem észre,hogy gyorsabban zsírosodott volna a hajam.Ráadásul előtte még kókuszolajjal is bekenem. Meg van a balzsam is hozzá és nagyon szép fényes lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

zsoficza

2012. november 10.

Amennyire szeretem a balzsam párját, ez a sampon annyira nem tetszik.. Sok kell belőle, nem habzik túlságosan, és a tisztaság érzése sincs meg kiöblítés után. Nem mondom, hogy borzasztó, de biztos nem veszem újra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. november 2.

Ez tényleg csodaszer! Eddig még egyetlen sampon sem volt képes ennyire gyorsan zsírossá tenni a hajam, ami egyébként nem kifejezetten hajlamos rá. El sem tudom képzelni, mit csináljak vele. Talán harisnyát mosni még jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 2.

Fairygirl

2012. október 28.

Nem annyira habzik, mint mondjuk egy Nivea sampon, de nagyon jól tisztít.
Negatívum, hogy egy kicsit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Nem annyira habzik, mint mondjuk egy Nivea sampon, de nagyon jól tisztít.
Negatívum, hogy egy kicsit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam.

yoyo85

2012. október 9.

Nekem nagyon nem jött be. Egyáltalán nem habzott, és tiszta gubanc volt tőle a hajam. Alig vártam, hogy elfogyjon. Pedig más Alverde termékeket viszont nagyon szeretek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

eesteeBunny

2012. október 2.

Most pont ezt használom. Nagyon szeretem mert ez végre habzik! :) Nem művel csodát, de nem is szárad ki és gubancolódik a hajam (vékonyszálú hosszú szőke melírozott) bár a balzsam elkerülhetetlen. Talán kissé zsirosít, így száraz hajra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT