Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Samponok

Amaranth kivonattal.

stilusnaplo

2012. július 18.

Utóbbi idők egyik legnagyobb csalódása. Nem szárít, egész kellemes illata van, de az én hajammal nem kompatibilis. Két samponozás után is olyan ragacsos érzete volt a hajamnak, hogy mindenféle hajformázó nélkül tudtam hatalmas tupírozott frizurát készíteni, ami a nap végére sem lapult le. Próbáltam ecetes öblítéssel is, de egyszerűen nem lett jobb sehogyan sem. De legalább nem szárította a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 18.

turquoise_pianist

2012. július 2.

Pár alkalommal használtam csak, át szerettem volna térni egy szilikonmentes sampon használatára. Nem zsírosítja a hajam (nagyon száraz amúgy, de zsírosodásra hajlamos), az első hajmosáskor kicsit gubancosabb volt a hajam, és nehezebben kezelhető, de ez kezd elmúlni. Második samponozásra habzik rendesen, bár ez általában a legtöbb samponnál így van. Nem okozott semmilyen allergiás reakciót, kiváncsi leszek hogy válik be ez a szilikonmentes dolog hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Zsenike

2012. május 18.

ez egy szuper sampon, az egyik legjobb, amit eddig használtam. Nem kell belőle sok, 2x samponozással a ricinusolajat is lehozza, és sokkal sokkal kevésbé zsírosodik a hajam, viszont szép fényes, mióta ezt használom. De ez lehet a ricinusolaj hatása is, fogalmam sincs, melyiktől van.
Mindesetre nagyon jó működnek együtt, másnak is ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Mindesetre nagyon jó működnek együtt, másnak is ajánlom.

Nusee

2012. május 4.

Tegnap vettem meg ezt a sampont, ma ki is próbáltam és nagyon jó fényes lett tőle a hajam és nekem kihozta egy mosás után a ricinus olajat :D igaz hogy nem habzik annyira de ettől függetlenül már most imádom, de a balzsamja is mindenképp kell utána hogy jó hatást érj el vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 4.

nickie23

2012. április 8.

Én a balzsamját vettem meg. Nagyon nagyon fényes a hajam tőle. Nekem egyébként enyhén zsírosodó hajam van, enyhén töredezett hajvéggel(amit a szőlős-avokádós hajbalzsamnak köszönhetek, amit azért is szeretek, mert nem zsírosodik tőle gyorsabban a hajam, mert az eddigi balzsamoktól, pakolásoktól igen) E fajta balzsam első használata után 2nappal megint meg kellett mosnom a hajam. De őszintén remélem hozzászokik, és ettől sem fog jobban zsírosodni. Bár lehet nem is kellene használnom, hiszen száraz hajra van. Na mindegy, de nagyon fényes a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 8.

azursatellite

2012. április 2.

Más lesz a hajam tapintása tőle vizesen, mint eddig bármitől, egyáltalán nem csúszós - olyan nagyon tiszta érzés. Jó kis sampon de semmi extra. Mint minden után, ez után is kell a hajamra a pakolás, de a samponnak a feladata amúgy sem a táplálás hanem a tisztítás, meg az, hogy ne szárítson. Mivel szeretek mindenfélét kipróbálni ezért ha nem lesz más amire kíváncsi vagyok akkor azért bármikor hazajöhet még velem egy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 2.

Snoopy

2012. március 18.

Nagyon tetszik az illata és kitűnően ápol, ami miatt mégis levonok, hogy háromszor kellett vele átmossam a hajam mire rendesen felhabzott, és végre tisztának éreztem a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

mihrek

2012. március 17.

nekem egymásutáni harmadik samponozással már lehozza a ricinusolajat is....és tényleg dúsabb tőle a haj!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

gwendolen

2012. március 10.

@nilli: még nem találkoztam olyan biosamponnal, ami levitte volna rendesen a ricinusolajat. Így aztán arról mondtam inkább le.
Összetevői miatt választottam, mert többféle proteint tartalmaz és azt olvastam a neten, hogy ez nagy segítség tud lenni a göndör hajnak. Aki arra hajlamos annak tényleg gubancolódhat a haja, nekem például olyan majdnem kellemetlen,nyikorgós-csúszós érzést hagy maga után, mintha szárítana. De ez pont ilyen proteinekkel összefüggő tulajdonság, amennyire tapasztaltam és az utánbalzsamozás-hidratálás fontos, mert visszaállítja az egyensúlyt.
Eddig egy jó négyesre értékelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Eddig egy jó négyesre értékelem.

Viki000

2012. március 9.

Nem irritál, egész jók az összetevői, de az én hajamat és fejbőrömet szárította kicsit + gubancolódott hajmosás után. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 9.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT