Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: jkrisztie2, az összetevőket feltöltötte: danacanahai, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Samponok

Amaranth kivonattal.

nilli

2012. február 25.

Nagyon jó sampon, "átlagos" hajmosással teljesen meg vagyok elégedve.
Csak azért nem 5 pont, mert a ricinusolajos hajpakolással nem tudott 100%-ban elbánni, még többszöri használat után sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 25.

Nagyon jó sampon, "átlagos" hajmosással teljesen meg vagyok elégedve.

s.adrienn.s

2012. február 18.

Ma próbáltam ki először. Először is, számomra meglepően folyékony és olajas állaga van. 4x kellett átmosni vele a hajam, mire rendesen habzott. (Más samponoknál elég 2x.) A kiöblítés is jóval hosszabb időt vett igénybe, mint más termékeknél.
A hajam zsíros tövű, száraz és töredezett végű, kócolódásra hajlamos, vékonyszálú, tartás nélküli. Balzsam használata nélkül, pár fújás kifésülő sprayvel könnyen ki tudtam bontani vizesen! (Más samponokkal bőséges hajpakolás/balzsam után is kell sprayt használnom.) Azt még nem tudom milyen hatással van a zsírosodás csökkentésére, de a kifésülhetőségen, és a hajvégeim puhaságán javított már egy használat után. Pluszban fényesebb a hajam, mint valaha!
A zsírosodás csökkentése, még krdéses, ezért adok 4-t! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

A zsírosodás csökkentése, még krdéses, ezért adok 4-t! :)

mihrek

2012. február 17.

Illata nagyon finom és a hatása is tartós! Gondolom hosszabb távon látszódnának majd az igazi eredmények, de eddig kellemes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

uaim

2012. február 16.

Én is feltettem balzsammal együtt csak még nem hagyták jóvá, ötöst adtam egyenlőre neki, szerintem jó kis termék. Extra száraz a hajam és nagyon érzékeny a fejbőröm, mindentől viszketek, ettől nem annyira csak kicsit, és a hajam mintha jobb lenne valamivel, zsírosodásra nálam négy napot bír ki kb. Illata fincsi, szerintem jó, majd meglátom idővel:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 16.

uaim

2012. február 14.

Egyenlőre ötös a csillagom bár még csak egyszer használtam, szőkített nagyon száraz a hajam és csomósodik mindenre, ráadásul érzékeny is a fejbőröm és viszket is kb mindentől. Sajnos az összes Alverdére viszketett (kivéve a megszüntett gyermekcsalád) de erre a samponra most elég jó, nem viszket annyira, sőt talán egész kicsit csak és a hajam szép tőle. Nem zsírosította be, jó az esése, illata is finom egyenlőre elégedett vagyok. Majd visszatérek zsírosodás szempontjából hogy hány napig bírta a hajam. Jó terméknek látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 14.

danacanahai

2012. február 11.

Jó hatással van az igénybe vett hajra. Kellemes sampon. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 11.

Jó hatással van az igénybe vett hajra. Kellemes sampon. Szeretem.

Antioxidánsok: Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Hyaluronate

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT