Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet feltöltötte: bogarka, az összetevőket feltöltötte: médea, Módosítva: 2013. október 25.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

75eperke

2013. október 29.

Nyugtassatok meg, hogy kapható még ez a pakolás, csak ezek szerint abban a DM-ben nem volt tegnap amibe én járok! :(

Már nem kapható! :((((((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

Már nem kapható! :((((((((

opozi

2013. július 27.

A normál bőrt kissé zsírossá teszi. Vannak ennél sokkal jobb pakolások is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

A normál bőrt kissé zsírossá teszi. Vannak ennél sokkal jobb pakolások is.

csipkeorsika

2013. május 9.

HA istenigazából ki van száradva az arcbőröm, lényegében semmi letörlendő felesleg nem marad fent a bőrömön, és elég tartós a hatás, még ajakápolót is lehet mellette mellőzni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

senskin

2013. február 9.

Szerintem az illata nem rossz. Vannak más Alverde termékek, amiknek az illata számomra bódítóbb...
Összességében, ha valakinek nagyon száraz a bőre, egy esti pakolásnak dobja fel, de mossa le utána vízzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 9.

Ancsuh

2013. február 4.

nagyon nagyon tömény krém :/ nekem kombinált bőröm van és kell azért az ápolás, de nagyon nehezen szívódik fel, ezért csak akkor használom, ha van fölös 5-6 órám :D akkor se szívja be, de jól hidratál :) lemosom és utána nagyon puha a bőröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 4.

baobe

2012. július 18.

Tegnap vettem egy kicsi kiszerelésűt, 30 ml-es (lehet, hogy nincs is nagyobb). Hú, ez nagyon büdi. Gyorsan megnéztem, meddig jó, azt hittem, megromlott. 2013. decemberéig, tehát valószínű nincs semmi baja, csak nagyon nem szeretem az illatát/szagát. Az állaga pedig jó lenne, jó krémes, de így nem fogom tudni elhasználni. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 18.

Passzé

2012. július 12.

Pár napig kellemesebb állagú utána a bőröm. Szerintem újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

Pár napig kellemesebb állagú utána a bőröm. Szerintem újra fogom vásárolni.

Zenzen

2012. július 3.

Nekem megvan, és ez alapból egy hidratáló arcmaszk száraz bőrre. Nekem kicsit fura volt: nem lett tőle aszáraz bőröm hidratáltabb, hanem zsírosodott, majd fél nap múlva ugyanolyan száraz lett mint amilyen előtte volt. Nem igazán ajánlom,de lehet hogy tektek beválik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 3.

szerka

2012. március 23.

Nem egy csodaszer, de rendkívül kedvező az ára. Ár érték arányban nagyon jó. Én már használtam olyan pakolást ami lényegesen jobban hidratált.Én inkább normál-száraz bőrre ajánlanám,mint nagyon szárazra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 23.

Janka95

2012. február 27.

Használat: arctisztítás után kell felkenni, 15 perc után pedig csak azt kell letörölni, ami nem szívódott be, de egyébként rajta kell hagyni. Mivel nem száraz a bőröm én csak heti egyszer használom estére és nekem nagyon jól hidratál. Újra fogom venni. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 27.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.