Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lilla16, Módosítva: 2014. február 3.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz, igénybevett hajra.

Az ellenőrzött biológiai gazdálkodásból származó amaránt- és szójaolaj védi haját a káros környezeti hatásokkal szemben. A Q10-koenzim, a ceramidok, valamint a hialuronsav ápolja és erősíti az igénybevett, száraz hajat. Használatával haja könnyen kifésülhetővé és csillogóvá válik.

shel8y

2016. október 25.

Anyukámnak vettem a száraz hajára.... se neki, ne nekem nem lehetett kifésülni utána/vele a haját. Nekem nagyon nem jött be, de finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

scisneros

2016. június 13.

Nagyon szerettem... Nagy kár, hogy már nem gyártják. Egyedul a Kerastase balzsamom hozza ugyanezt az eredményt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

nashko77

2015. november 24.

Tipikus, hogy a márka legjobb balzsamját szüntették be. Anno sikerült összevadásznom pár flakonnal, de mára azok is elfogytak mind, és bizony az avokádós balzsamuk már korántsem olyan jó, mint ez volt. Amíg ezt használtam, nem volt törött hajvégem. Olyan jó lenne, ha visszahoznák...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

2015. május 26.

Nem véletlen a sok jó vélemény. Ezek hatására hoztam el én is tegnap a 2 utolsó flakont a helyi kisebb DM-ből. Tényleg nagyon jó, elég sűrű, de jól el lehet oszlatni, nem kell sok belőle, könnyű kiöblíteni, és az eredmény puha, fényes haj. Nekem is vannak enyhe természetes hullámaim, és ezek sokkal szebben kijöttek a balzsam használata után, más terméknél ezt nem tapasztaltam még. Kár, hogy megszűnt, ha látok még valahol biztos veszek utánpótlást.

UPDATE:
Sajnos hosszabb távon nem vált be, sprődek lettek tőle a hajvégeim. Vagy a szilikon hiányzik, vagy az alkohol miatt. Azóta váltottam, már majdnem egy éve használok nagy megelégedéssel egy (nem natúr, szilikonos) balzsamot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 26.

UPDATE:

Drakna

2015. április 28.

Sikerült még egy utolsó flakont vásárolnom és nagyon imádtam. Kellemes az illata az állaga, nagyon puha és fényes volt tőle a hajam és annak ellenére h. vékonyszálú nem nehezedett el, sőt mintha kicsit dúsította volna. Kimosni kicsit nehezebb de elég egy bő oblítés. Sajnálom, hogy nem gyártják tőbbé. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Adél Zsanna

2014. november 10.

REMEK termék, igazából a legjobb natúr HAJRA való termék,amit próbáltam!! :D Hihetetlenül puha, fényes, könnyen kezelhető a hajam tőle! Régen vettem, de akkor kevés volt!
Most elővettem egy pár hete és IMÁDOM!
Hatalmas csalódás, hogy nem lehet már venni! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Most elővettem egy pár hete és IMÁDOM!
Hatalmas csalódás, hogy nem lehet már venni! :(

jakobs

2014. október 25.

Eddig ez volt a legjobb a hajamnak az elsö flakont használtam el ,és hát nem találom a polcokon, váááá.Megvettem az avokádo szölö balzsamot de közel se olyan jo.Kár érte ):

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

pm2013

2014. július 9.

Én ezt a hajbalzsamot csak a nagyon száraz hajúaknak ajánlanám. Nekem normál hajam van, csak félhosszú és nincs kiszáradva a vége. Kiárusításon vettem, mert szeretem a hajbalzsamokat, de főleg ápoláshoz, megelőzésként használom, nem helyreállításhoz. Ez a balzsam viszont nekem túl sok volt. Nem volt lejárt a termék amit vettem (2015/10 a lejárat), de az én példányomból alig lehetett kinyomni a balzsamot, olyan sűrű volt, és hiába mostam le alaposan, bizony bőven maradt a hajamon olajos réteg. Pár kudarc után most már rutinosan kis adag enyhe samponnal mosom le, így már használható. Talán nem véletlen, hogy már nem gyártják. Egy kis javítás még ráfér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 9.

sztikke

2014. július 1.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot! Szépek az összetevők, finom az illata és a hajamnak is jót tesz! Igaz kicsit folyós az állaga, de kevés is elég belőle, úgyhogy nekem sokáig elég lesz. Csak a hajvégeimre teszek belőle, így nem nehezíti el a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Maniac

2014. június 12.

Nekem nem vált be. Leárazáson vettem, bíztam benne, mert itt sok jót olvastam róla. Hajmosás után használtam, de nem lehet sima vízzel kiöblíteni, ezért összetapad a haj tőle, nem lehet a mennyiséget belőni, tiszta olaj az egész. Maximum hajmosás előtt tudnám elképzelni.
Kipróbáltam hajmosás előtt, jó vastagon felpakolom, majd 1-2 óra múlva lemosom, samponnal. Így sokkal jobb. Fejtetőre így sem teszek, mert még samponos lemosás után is gyorsabban zsírosodik a hajam. Egyébként így nem rossz. De nem gazdaságos, mert sok kell, nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0