Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Batka, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. április 27.

Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Azonnali színkompenzáló krém pirosság ellen. Felhasználás: a kipirosodott bőrre felkenni, gyengéden beleütögetni.

Ár: 800 Ft , Eladó: villamvivien
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Győrben
veravera

2014. május 5.

2013. január Egyetértek Morzsával: nem ígér nagyon sokat, de azt hozza. Nem drága, natúrtermék, a zöld remekül kiegyenlíti a nagyon piros orcámat, nem zsírosít, nem szárít: szerintem klassz. Illatanyagok nélkül viszont sokkal jobb lenne, így négyes.

Illatanyagok ÉS alkohol nélkül jobb lenne. Nem is tudom, hogy nem vettem észre először. Alkohol nem való érzékeny, pirosodásra hajlamos bőrre, abba is hagytam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 5.

fruzsinap

2014. március 13.

Esténként használom.A pattanásokat is lejjebb viszi,a piros foltokat is szépen korrigálja.Már párszor újravettem,ezek után is újra fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 13.

mrcstrash

2013. december 26.

nem rossz megoldás pirosodásra, DE szingorúan csak is egyenletes, jól hidratált bőrre lehet felvinni, mert különben hozzátapad az összes száraz folthoz és zöld gnómként közlekedhetünk a nap maradék részében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

mrs.bravo

2013. október 29.

Nem sok értelme volt megvenni,de tesztert csak kezemen tudtam megnézni és ott tetszett a hűsítése, pattikra szántam,smink alá,hisz primer,de nem jó. Nem fed és még a pattikat sem vitte lejjebb, akkor már veszek egy amodent herbalt és azt kenem smink alá.az nem is ennyire drága,mégis jobban lelohasztja őket,és nem engem,hogy pepecselek vele 30 percet a semmiért. :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 29.

Xéni

2013. január 9.

Bármennyire is kecsegtető volt a leírás, sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Ha halványítja is valamennyire a vörös foltjaimat, hiába sminkelek rá, szinte semeddig sem tart a hatás. Sőt néha még mintha jobban kipirítana. Bár irritációt, szárazságot nem okoz.
Nagyon sajnálom, mert az eddig kipróbált Alverde termékekkel elégedett voltam.
Ha esetleg van, aki nem tud nélküle élni, akár túl is adok rajta...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

Nagyon sajnálom, mert az eddig kipróbált Alverde termékekkel elégedett voltam.
Ha esetleg van, aki nem tud nélküle élni, akár túl is adok rajta...

benedetta

2013. január 1.

Lehet hogy én vagyok béna, de én teljesen zöld lettem tőle és a pattanások utáni bőrpirossággal semmit nem csinált. Hiába kentem rá alapozót utána, a legkisebb mennyiség is átzöldellt, nagyon hülyén néztem ki :) gondoltam ha rosaceára jó, akkor elbánik az én foltjaimmal is, de sajnos nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Morzsa

2012. november 15.

Még csak párszor használtam, de amit ígér (nem sok ;-), azt tudja. A zöld szín természetszerűleg ellensúlyozza a pirosságot (mondjuk, azért egy nagyon vörös folttal kapcsolatban biztos tehetetlen lenne). Az én bőrömet nem irritálta, kellemes, bársonyos érzést hagyott maga után. És az ára sem vészes. Ajánlom azoknak a rozaceásoknak is, akik amúgy nem sminkelnek, de zavarja őket egy-egy állandó pirosságú terület az arcukon
Mivel a rosacea eleve nem gyógyítható, ez pedig ráadásul csak egy sima make up, ne is várjon senki ilyet tőle. Mellé kell még rendes mosakodókrém, meg arcápolókrém, ami kondicionálja a bőrt, kell pirosság lehúzó krém (Ruboril, Bioderma Sensibio vagy kinek mi vált be), és akkor jöhet ez, mint KORREKTOR, aztán rá a smink, ha valaki még sminkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 15.

diamia

2012. augusztus 26.

Nem tünteti el teljesen a rozáceámat, de halványítja. Nem maradtam tőle zöld és puha lett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

anikoo

2012. augusztus 7.

A T-zónám igényel korrigálást, zöld korrektort nehéznek érzem ilyen mennyiségben feltenni, ill. az megülhet a pórusokban, ezért vettem meg őt. Nagyon tetszik. Kellemes érzés a bőrön, önmagában nem fedi el 100%-osan a pirosságot, de kellően halványítja és alapozó vagy bbkrém alá kiváló, azt kaptam, amit vártam. Arra leszek kíváncsi, meddig lesz elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

redberry.247

2012. július 24.

Anyukámnak elég piros az arca, de csak a bal felén. Gondoltam kipróbálom rajta, pedig ő egyáltalán nem visel semmilyen sminket, csodálkoztam is, hogy ebbe belemegy. Belepaskolgattam egy kicsit a bőrébe, és láss csodát, sokkal szebb lett, mint a másik oldal, úgyhogy gyorsan azt is lekezeltük.
Az én esetemben inkább pattanás utáni pirosságról-hegekról van szó, úgyhogy megpróbáltam eloszlatni egy cseppet az orcákon. Először féltem, hogy nem fogja bírni alapozóval, hogy összemosódik, lejön, de jelentem,olyan babaőröm lett, mint az egy éves unokahúgomnak. Tényleg jó dolog ez a primer! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Myristyl Myristate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Canola Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate Citrate, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum, Lecithin, Lysolecithin, Hydrogenated Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Linalool, Limonene, Geraniol, Citral, Citronellol, Benzyl Benzoate
Színezékek: Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Titanium Dioxide / CI 77891

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0