Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   €1.95
Kategória:   Samponok

Az organikus gazdálkodásból származó feketebors és a természetes koffein kombinácója aktivizálja a hajhagymákat és erősíti a vékonyszálú, gyenge hajat. Az öregedést kísérő hajhullás így csökkenthető. Speciális regeneráló formulája organikus gazdálkofásból származó kakukkfűvel segíti a telt, rugalmas, laza frizura kialakítását. Gyengéd felületaktív anyagai kíméletesen, mégis alaposan tisztítanak. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lavendersky

2018. május 20.

Vegyes érzelmeim vannak ezzel a samponnal kapcsolatban. Először nem jött be, mert hajmosás után alig tudtam kifésülni a hajam, aztán elkezdtem keverni egy hidratáló samponnal, és végül újból elkezdtem magában használni. Ahogy megszokta a hajam, nem bajlódtam a fésüléssel és nagyon puha lett a hajam tőle. Viszont az érzékeny fejbőrömnek nem jött be. Konkrétan égette a nap a fejbőrömet. Úgyhogy maradok a babasamponoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Stella1993

2018. február 11.

Nekem nem jött be.. korpás lett tőle a hajam és sokkal gyorsabban bezsírosodott.. ilyet többet soha nem veszek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

anndee

2018. január 17.

Annyira akartam szeretni ezt a sampont, olyan jó az illata, de egyszerűen nem ment :/ Könnyen zsírosodik a hajam,de még a Kallos Botaniq-kal sem volt ilyen szörnyű, mint ezzel... Ráadásul gyerekkorom óta nem volt korpás a hajam, mióta ezt a sampont használom, ismét az lett.. úgyhogy majd elajándékozom vagy valamire elhasználom, de biztosan nem a hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

mosomedve

2017. november 25.

Imádom az Alverde samponokat és szerintem ez az egyik legjobb közöttük. Megfizethetetlen, amikor reggel a természetes kakukkfűolaj illatát érzed hajmosás közben, nem pedig a szintetikus vegyi gyár aromákat, amiket néhány másiknál kell kötelezően elviselned. A negatív értékeléseket adó emberek elfelejtik, hogy ez egy sampon, nem pedig egy intelligens élőlény, aki kitalálja, hogy mire van szüksége a hajadnak. Sajnos a samponok buták. Továbbá ez egy többnyire természetes összetevőkből álló, alacsonyabb felületaktív anyag tartalmú készítmény (érzésem szerint), aminek pont az a lényege, hogy nem kell tűzoltótömlővel lemosni 15m^3 habot a fejedről hajmosás után és utána instant bőrgyógyászhoz bejelentkezni, hanem finoman végzi a dolgát.
Véleményem szerint olyan nincs, hogy miután lemosol egy sampont 3 nap múlva még megakadályozza a zsírosodást vagy nem, hanem max. hajmosás közben a nagyobb felületaktív tartalom csikorgósra oldja róla a zsírt, amit a fejbőr egy hétig próbál pótolni. Na ez itt nem várható, mivel pont az a lényeg, hogy nem ilyen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

natasa

2017. október 15.

Szerettem volna, ha beválik. Az összetevők és a leírás alapján sokat vártam tőle. A hajam vékonyszálú, mostanában pedig elég gyenge. Lehet, hogy hosszabb távon mutatná meg a hatását. Mosás után elég jó a hajam, de ez nem tart sokáig. Egyelőre vettem másik sampont, ezt most félretettem. Talán később még próbálkozom vele. Volt már rosszabb samponom, meg jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Gardana

2017. augusztus 23.

Alverde imádat ide vagy oda ez a sampon szörnyű.Nagyon szeretném szeretni,de talán ilyen rossz samponom még nem is volt.Alapból könnyen zsírosodik a hajam,de ez még tesz rá egy lapáttal!Tegnap este mostam hajat és már most zsíros.
Miután megmosom a hajam szörnyen száraz és lapos lesz a frizurám.Ezzel a samponnal olyan,mintha fele annyi hajam lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

dottya

2017. augusztus 14.

Rettentően irritálta a fejbőrömet. Összesen 2x használtam, de mindkét alkalommal újra hajat kellett mosnom egy másik samponnal, annyira viszketett tőle a fejbőröm. Emellett a hajamat is szárította, gubancolta, és száradás után sem lett dús, puha a hajam. Szerettem volna 2 csillagot adni rá, mert natúrkozmetikum és vegán, de az INCI listája sem a legszebb. Bár az illata és az új csomagolása nagyon tetszett, csak áll a polcon, senki sem bírja elhasználni. Így valójában a teljes pénzkidobás kategóriába tartozik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

i.napcsi

2017. augusztus 3.

Nagyon kedvelem,kíméletes és hatásos,és hála nem szárít és viszket tőle a bőröm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Nap

2017. július 23.

Kellemes gyógynövényes, citrusos illatú áttetsző, közepesen sűrű géles állagú sampon. Tény, hogy nem nagyon habzik, ezért általában kis adagokra osztva viszem fel a hajamra, hogy egyenletesebben el tudjam oszlatni, és ne folyjon mindenfele. Az egyik kedvenc koffeines samponom, általános tavaszi, őszi hajhulláson tényleg segít. Az összetevői közül egyedül az alkoholt nem szeretem, mert emiatt szárít. A fejbőrömet ennek ellenére nem irritálja, mivel alapvetően zsíros a hajam, így előnyös a szárító hatása, és elég kíméletes. A hajmosást egy-két nappal ki tudom tolni a használatával, viszont a hajam elég nehezen fésülhető a használata után. Az Alverde hajvajjal vagy bármilyen intenzív hatású hajpakolással együtt jó választás lehet, de anélkül kócossá, sprőddé teheti a haj alsó harmadát. Egyelőre nem találtam nála jobb koffeines sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

cigarettamacska

2017. július 23.

Nagyon finom feketebors illata van, de ennyi pozitívumot tudok csak írni. Iszonyatosn kiszárította a hajamat, gubancolódott tőle. Nem tolta ki egy nappal se a hajmosást, és még hullott is a hajam tőle.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT