Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. június 14.

Ár:   €1.95
Kategória:   Samponok

Az organikus gazdálkodásból származó feketebors és a természetes koffein kombinácója aktivizálja a hajhagymákat és erősíti a vékonyszálú, gyenge hajat. Az öregedést kísérő hajhullás így csökkenthető. Speciális regeneráló formulája organikus gazdálkofásból származó kakukkfűvel segíti a telt, rugalmas, laza frizura kialakítását. Gyengéd felületaktív anyagai kíméletesen, mégis alaposan tisztítanak. Vegán.

Citta

2017. május 26.

Kb 1 éve újraveszem, nagyon bevált, még nem látom, hogy samponváltást igényelne a hajam. Tavaly rengeteg hajam kihullott, részben a táplálkozásomnak, részben a hajápolóimnak köszönhetően és ez tette rendbe. Még a fodrász is megjegyezte decemberben, hogy rengeteg bébihajam van, majd le is kellett vágatnom, mert kb vállig dús volt és alatta meg csak úgy lógott... Göndör hajam van, és kezelhetetlenül, külön göndörödött a vállig érő, újra kinőtt dús része és a ki nem hullott, hosszú, hát középig érő része. Néhány hónapig próbálkoztunk azzal, hogy lassan hozzávágjuk a hosszát, de 3 hete meguntam a sok macerát hajmosás után. Majd kinő és így most tényleg szép. Igaz, a sampon illata és az állaga nem a megszokott, de erre fel voltam készülve, ettől még nekem nagyon sokat segített. Balzsamot meg szinte mindig rakok rá, nem is várom, hogy a csak hajmosásnál fésült hajam enélkül kifésülhető legyen. Annyival turbóztam még fel a sampon hatását 3 hónapja, hogy a hajbalzsamot gyógyteával, néha csak egyszerű feketeteával öblítem le, szeretem, hogy így a színe is változik egy fél árnyalattal. Most kijelenthetem, még sosem voltam ennyire elégedett a hajam minőségével.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Petrappp

2017. február 25.

Én nem igazán szeretem ezt a sampont. Nekem egyáltalán nem habzik, így a Plantur39 samponnal összekeverve használom, mert az legalább jól habzik. Mivel önmagában csak egyszer használtam, így megmondani sem tudom, hogy ez a sampon mennyire csökkentette a hajhullást. De szerintem az inkább a Plantur érdeme. Ezt az alverde-t biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

nikcsucii

2016. december 27.

Szeretem. Két samponozás muszáj hozzá. Az elsőnél nem habzik, de a másodiknál annál inkább. Imádom a csikorgatós-nyikorgatós tisztaságot utána a fejemen. :) Szerintem abszolút megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

rea3

2016. november 8.

Ez egy nemistudom-kategória nekem, mert szerette a hajam, meg nem is. Szép lágy volt tőle, de gyorsabban is zsírosodott. Gubancos érzésű volt hajmosás után, de érdekesmód, mégsem volt nehéz kifésülni (bár ez lehet a fésűm érdeme). És mikor már a végét járta, mintha egy hajszálnyival kevesebb is hullott volna ki, de lehet csak jobb passzban voltam :D Jól habzott, az állaga tényleg szokatlan, géles, de nálam ez semmi gondot nem okozott, az illata is rendben volt, könnyű volt lemosni. Erős közepesnek értékelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 8.

Nerol

2016. november 6.

Mostanában megtetszett ez a naturálisabb vonal, ezért választottam. Amit észrevettem, hogy puhítja a hajamat, bár olajos pakolással párban használom (lehet ezért is). Féltem a tisztításától,de szuper jól teszi a dolgát! Az illata üdítő,állaga hát nem valami gusztusos de nem figyelgetem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

vegyesz001

2016. november 3.

Egy próbát megér, lehet valakinek beválik, nálam sajnos nem nyert. Az állaga, habzása és illata szerintem nem rossz, igaz tényleg az állaga kicsit gélesnek tűnik, nem a megszokott. Egy teljes flakonnal elhasználtam, de nem hullott kevésbbé a hajam, viszont gyorsabban bezsírosodott. Mindenféleképpen ajánlatos utána hajbalzsamot vagy hajpakolást használni, mert iszonyatosan begubancolja a hajszálakat (legalábbis nálam igen).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Makk Zsuzsó

2016. november 2.

Kétszer kell mosni vele, hogy tisztának érezzem a hajam, ezért egyáltalán nem kiadós. Az állaga olyan, már elnézést, mint az orrváladék, ez most egyre több újrakutyult Dm sajátmárkás terméknél így van. Szinte alig habzik, utána sokkal nehezebben tudom kifésülni a hajam, még balzsamozással is elég gubancos marad. Nagyon hamar zsírosodik utána. Ugyan kuponnal vettem, de minek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT