Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2021. április 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Koffein, csalán- és algakivonat, valamint selyemprotein tartalma erősíti a körmöket. Aloe vera-val hidratálja a körömbőrt. Zöld színű jojoba gyöngyöket is tartalmaz a szérum. Hetente többször fel kell vinni a szérumot a körmökre, rövid idő után pedig bele kell masszírozni a körömbőrbe.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

gkingai

2022. március 13.

Semmit nem tett. Nekem nagyon gyengék a körmeim, folyamatosan felhámlanak és ugy gondoltam majd ez segít, hiszen sok róla a jó vélemény... Hát max a hangulatomat javította, de a körmömön semmit nem segített

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 13.

Naoto

2020. június 26.

Géllak leszedése után szoktam használni. Nem mindig kenem mindennap, csak amikor épp eszembe jut, de így is jól működik. Szépen megerősödtek tőle a körmeim, a szokásoshoz képest hosszabbra tudtam növeszteni őket törés nélkül. Az összetevői is szépek, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

ginara00

2020. június 16.

A pozitív vélemények miatt vettem meg. Nekem semmit nem segített, kenegettem én többször is egy nap, több mint egy hónapig de nem használt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 16.

Dolly33

2020. május 20.

Jelentem 2 hónapja használom, mert a tartós gél lakkot leszedettem és papír vékony körmöket találtam alatta. 😅Konkrétan a sima lakkot is ledobta és ekkor kezdtem el használni ezt az olajat. Amióta használom gyönyörű hosszú és erős körmeim lettek! 👌Megéri egy üvegre beruházni és naponta kétszer használni, hogy visszakapd az egészséges körmeidet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

JVica98

2020. április 12.

Heti többször szoktam használni a körömbőrömre, illetve a körmömre. Tényleg picit puhítja a bőrömet, és nem repedezik be. A körmöm eléggé hajlamos arra, hogy szétnyíljon, de amióta ezt használom, nem töredezik be olyan könnyen, szóval igazából szívesen elkenegetem 😊🙃

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 12.

vgeorgina

2020. február 24.

Az Alverde körömápoló olajjal együtt használom hetente, ezt néha többször, mint az olajat. Szépen rendbe tette az egyébként katasztrofális szerkezetű körmeimet, műköröm abbahagyása után kezdtem használni, hogy gyorsan regenerálódjanak a körmeim, ez tökéletesen megtörtént. Önmagában elég töredezett, rétegekben különváló körmeim vannak (ezért is volt műkörmöm inkább), ezzel a két termékkel a valaha volt legjobb állapotot sikerült elérni. :) Gyorsabban szerintem nem nő tőle a körmöm, de szerkezetre százszor jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Dia98

2019. december 10.

Nagyon szépen megerősítette a körmeimet géllakkozás után. Sokáig elegendő, szeretem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

r080tc4t

2019. november 24.

Nagyon sokat lakkoztam régebben a körmeimet, és nem hagytam elég szünetet két lakkozás között, ezért eléggé gyengék és vékonyak lettek a körmeim az évek alatt, lakk nélkül fájt ha bármi hozzáért. Ez a körömápoló már az első használatnál megszüntette a fájdalmat, és rendszeres használat után (eleinte napi kétszer is) nagyon szépen helyrehozta a körmeimet, gyakorlatilag segített leszokni a folyamatos lakkozásról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

random

2019. október 29.

Hát, ez nekem annyira nem jött be a körmökre. Talán ha nem lakkoznék folyton, jó lenne, de így nem sokat csinál. Körömágyra viszont nem rossz, egyelőre megteszi körömolaj (amit Simply használ) helyett esténként és lemosás előtt. Viszont tuti nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Pajzs

2019. augusztus 15.

A körmeimre inkább a márka körömápoló olaját használom, de ki szerettem volna próbálni ezt is. A körömágy bőrét pikk-pakk puhítja, pár nap alatt megszünteti a szárazságot, a kisebesedett részekre nyugtató hatással van; erre bevált. A körmeim kicsit fényesebbnek tűnnek, de akkora változást ebben nem vettem észre. A körmömbe bemasszírozom, a köröm körüli bőr hamar beszívja, viszont marad utána egy kis ragacsos érzet. Hátrányaként azt említeném, hogy sűrű, zselés állagához képest az ecset feje vékony és gyenge, nehezen szedem ki és oszlatom el vele a szükséges mennyiséget, kirázni pedig nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Lactate, Hydrolyzed Silk, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1