Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A következő összetevők tanusított biogazdaságból vannak: olíva olaj, szójabab olaj, shea vaj, méhviazs, körömvirág kivonat és aloe vera.

A krémben található illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

PiciBrigii

2019. február 18.

Elég zsíros, de mégis gyorsan beszívódik, egy tipikus nagyon jó Alverde termék. :) Sokáig elég, pedig már két hónapja megvan, sokat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

lolkabolka

2019. január 25.

Nagyon kiszáradt kezet hosszas, alapos kenegetés után tesz rendbe. Viszint megelőzésre, szinten tartásra nagyon jó. Az illata is jó, nem erős, nem tolakodó. Természetes, jó összetevők összességében elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

sumire0

2019. január 17.

Nem olyan jó mint a piros tesója. különösebben semmit nem tesz a kezem ügyének érdekében és használat után csúszós, púderes érzés marad a bőrömön.
Az illata jó, de ezen kívül semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Az illata jó, de ezen kívül semmi extra.

fancsmancs

2018. október 24.

Megfizethető és jól ápoló kézkrém, kicsit nehezebb az eldolgozás és a beszívódás. Kellemes az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Pajzs

2018. október 22.

Évekkel ezelőtt találtam rá erre a termékre, azóta általában ezt használom. Jó kis krém a mindennapokra. Nem hozza ki az ekcémámat, mint annyi más kézkrém. Ha nagyon kiszárad a kezem, akkor adok hozzá egy csepp mandula- vagy argánolajat. Szeretem az illatát is. Az egyetlen hátránya, hogy lassabban szívódik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

gre05

2018. június 29.

Imádom ezt a kézkrémet! Nekem már alapból pozitívumot jelent, hogy natúrkozmetikum. Nagyon tetszik az illata, természetes, gyógynövényes, kicsit mégis citrusos, annyira megfogott, hogy nem akartam utána kezet mosni. Nekem megfelelően hidratált, puha lett tőle a kezem. Kicsit valóban olajos érzést hagy maga után, de szerintem ha kis mennyiségben használjuk akkor hamarabb felszívódik és nincs olajos érzés sem. Nekem nagyon bejött és biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Neubauter

2018. május 22.

Sajnos kezkremnek nem eleg, ugyhogy labkremnek kenegetem. A natur illata tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Black Fairy

2018. január 12.

Nekem nem vált be...
Fura érzést hagy maga után a bőrön, nem érzem úgy hogy eléggé hidratálna a szagát meg nem bírom elviselni...
Nem extrémen száraz a kezem, de felújítunk és az állandó törmelék, por, a pakolászás, a kinti hideg és fűtés szezon azt hiszem kifogott ezen a krémen...majd tavasszal újra próbálkozom, addig három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

Nekem nem vált be...

FruskaBianka

2018. január 10.

Nekem is az adventi kalendáriumban volt. Nagyon jó kis kézkrém! Inkább éjszakára ajánlom! Engem nap közben picit zavar, hogy bár gyorsan felszívódik,mégis olajos hatást hagy maga után. Az illata is teljesen rendben van. 5* -ot érdemel még akkor is, ha én nappalra mást keresek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Helllaa

2017. december 27.

Az Alverde kalendàriumban találkoztam vele, nagyon finom illat és puha bőrt produkál, èn teszek a könyökömre is, így sosem száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0