Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandi91, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A következő összetevők tanusított biogazdaságból vannak: olíva olaj, szójabab olaj, shea vaj, méhviazs, körömvirág kivonat és aloe vera.

A krémben található illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Horvathangelika1

2021. április 6.

Nagyon hamar beszívódik, rendszeres használat mellett segít is a száraz kezeken

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

Nagyon hamar beszívódik, rendszeres használat mellett segít is a száraz kezeken

Dyana91

2021. február 22.

Elhasználtam egy tubussal,száraz kezeken nem sokat segít.Illata enyhe nem zavaró és nem hagy zsíros érzetet.Egy általános kézkrém,csak azt nem hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

PeterHajni

2020. november 6.

Az ára és az illata fogott meg, meg mert szeretem az Alverde termékeket, szerintem tökjók. Nagyon jó ez a krém is. Nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Vivyenn

2020. október 27.

kellemes illatú, jól kenhető, nem kell belőle egyszerre sokat használni, sima, jó tapintású lesz tőle a bőröm, illetve jól láthatóan a körömágyam is ápoltabb tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

Panky

2020. szeptember 25.

Az illata egyáltalán nem tetszik, nekem nagyon intenzív.Ami miatt erre esett a választás az az, hogy télen annyira kiszárd a kezem, hogy véres lesz,ez miatt gondoltam kipróbálom itteni ajánlásra. Valóban szépen visszahidratálja és puhítja a bőrt. Még a nagyon szárazat is. Nincs zsíros érzés, viszonylag hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Timi2424

2020. május 28.

A hatása egész jó, tavaszi periódusra tökéletes, de én az illatát nem tudtam megszeretni, erősen citromos, de az a mosogatószer szagú citrom, nem az a finom friss illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

wildrose

2020. március 19.

Könnyű állagú kézkrém, de nem túl gyorsan szívódik fel, és zsíros réteget hagy a bőrön. Jóindulattal is csak közepesen ápolja a bőrt, és egyáltalán nem jött be az erősen alkoholos illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 19.

NagyVani

2020. február 19.

Nem szerettem,nagyon ragacsos volt tőle a bőröm és nehezen szívódott be. Az illata engem irritált,de mások szerint kellemes volt. Én nem ajánlanám,ennél sokkal jobb kézkrémek vannak jó áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

vanillacake

2019. november 19.

Nagyon jól hidratálja a kiszáradt bőrt. Az illatával sajnos nem tudok megbarátkozni, csak ezért vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Kellemes kézkrém, jól hidratálja a bőrt és az illata is tetszik. Hamar felszívódik, nem túl zsíros, jó választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0