Alverde

Ár:   600 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KamillaT, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Kategória:   Dezodorok

• Alumíniummentes krémdezodor
  • Ellenőrzött natúrkozmetikum értékes bio összetevőkkel
  • Véd a kellemetlen szagok ellen akár 24 órán át
  • Ápolja a hónalj bőrét
  • Frissítő bergamott és menta illattal

lucisunderground

2020. május 25.

Nem vártam nagy csodát tőle, de gondoltam egy próbát megér. Sejtettem, hogy az izzadást nem fogja gátolni, csak a szagok semlegesítésére szerettem volna keresni egy jó deót.Hát abszolút nem semlegesíti, sőt még büdösebb lesz tőle az ember. Nekem ez csak pémzkidobás volt sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

llucia

2020. május 13.

Műanyag tégelyben fehér krém. Illata kellemes citrusos. Hatékonysága: jó közepes. A használat következtében a krém belsejében egy kráter keletkezik, nem folyik össze a maradék. Nem rossz, de ha tényleg eredményes és biztonságos dezodorálást akarok, akkor nem ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

Tuca

2020. május 1.

Ezt a dezodort nekem találták ki! Régóta vadásztam már olyan dezodorra, ami egyszerűen felvihető, nem kell perceket várni míg megszárad, és nem hagy foltot a ruhán. A golyós változatokat azért nem szerettem, mert lassan száradtak meg a hónaljamon, percekig felemelt karral kellett szenvednem. A spray változatokat azért nem kedvelem, mert ha belélegzem eldugul tőlük az orrom. Tettem egy próbát ezzel az Alverde krémdezodorral, és minden tökéletes!!! Egyből felszívódik, nem hagy foltot a ruhán, az illata kellemes, nekem tartós is, bár én sem vagyok izzadós típus. És ami még lényeges: mindezt alumíniumsók nélkül! Én ennél maradok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 1.

Dominique

2020. március 21.

Nekem nagyon nem vált be. Egy kevésbé szaladgálós napon sem használt, pláne nem munkahelyen. Pedig az illata kellemes volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

fankitown

2020. január 31.

Szerettem volna szeretni, mert Alverede, jók az összetveői és bio is - de sajnos nem sokat ér. Kellemes az illata, remekül hidratál, de pár óra múlva sajnos magától a terméktől izzadok és büdös is leszek tőle, ami pedig alapvetően egyébként nem jellemző. Nem erős ez a rossz szag, de sajnos a jó illata sem az, nagyjából mintha illatos testápolót kennék a bőrömre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

esszter01

2019. december 30.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de átizzadom és nem is jó az illata. nagyon gyenge :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 30.

Indira

2019. december 21.

Hát sajnos nagyon kis gyenge. Csak otthon használtam, mivel izzadós vagyok, a lakásból csak normál dezodorral lépek ki. Régóta Olivia krémdezodort használok otthonlévős napokon, az nagyon jó, de ez sajnos 1 óra múlva már semmi nem volt.
Állaga és illata szuper (könnyen kenhető, még hibratál is + csodás bergamott illata van, amit imádok az Alverde tusfürdőben is, ezért kap 2 pontot, és nyilán el fogom használni ezek miatt, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 21.

gruecendre

2019. november 26.

Nekem nagyon bejön, úgy érzem hidratálja is a hónaljamat. Ami hiányzik, az a spatula hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Agnes07

2019. november 17.

Nagyon sok negatív véleményt olvastam róla, azonban mégis megvettem. Nekem valamiért bejött. Nincs erős illata amit én egyáltalán nem bánok, nem tocsog a hónaljam a dezodorban, nem hagyott foltot a ruháimon sem. És nem utolsó sorban nekem hatásos az izzadás ellen is, bár azt hozzá tenném , hogy nem vagyok egy extrémen izzadós típus.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

lovemiyu

2019. október 15.

Sajnos nekem sem vált be, 20 fokban is kb. 2 órát bír, semmi értelme használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice