Alverde

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Csirip74, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. október 4.

A szempillaspirál alapozására szolgáló szempilla primer tökéletesebb, dúsabb és ápoltabb szempillákat eredményez. Ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó méhviasszal gazdagított formula. Szemészetileg tesztelt, kontaktlencsét viselők is használhatják.

kovacsemese

2019. november 22.

Abszolút 5 pont!!! Ez az első ilyen jellegű termék, amit használok, de eddig teljesen bevállt. Az Essence Maximum Definition szempillaspirálját használom utána. Sokkal sűrűbbnek és hosszabbnak tűnnek a szempilláim. Irritációt nem érzékeltem eddig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

Andii017

2019. szeptember 26.

Én csak magában szoktam használni,szempillaspirál nélkül. Szépen dúsít és hosszabbít. Minden napokra tökéletes

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

98SzAnDi19

2019. szeptember 3.

Sajnos nagyon irritálja a szemem. Felkenés után elmúlik az érzés, de így nem nagyon merem használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

enadas

2019. július 2.

Látványosan hosszabbítja a szempilláimat és még az a festék sem potyog le ami egyébként potyogós. Plusz, ha esetleg megdörzsölöm a szemem, akkor is ugyanúgy fent marad a szempillaspirál, nem lesz fekete a szemem alja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Summerof69

2019. május 22.

Teljesen rendben van. Nekem kicsit vastagít a szempilláimon, a hosszabbítást nem látom. Viszont: szétválasztja a szempillákat és a festék is a helyén marad egész nap, pedig jelenleg nem prémium márkát használok. 2 hete használom, egyik nap még is áztam, plusz kontaktlencsém van, és ezekkel együtt sem lett panda maci imidzsem. 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

nikyptk

2019. április 12.

Egyszerű és nagyszerű! Az új kedvencemmel a Snapscara-val tökéletesen kiegészítik egymást. Én 2 vékony rétegben viszem fel ezt, majd utána megint 2 rétegben a spirált és így az extra mini pilláimból hatalmasak lesznek mindenféle mű, pókláb hatás nélkül. 😊 Többen is megkérdezték, hogy beadtam-e a derekamat műszempillára. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

PDEva

2019. február 5.

Már most, az első használattal meggyőzött. A szilikon kefe szépen szétválasztja a pillákat, a fehéresen áttetsző krémet vékonyan viszi fel, szépen hosszabbítja őket. Most hirtelen nem is emlékszem, mennyi időt vártam a fekete spirálozás előtt, de nem túl sokat. A legpotyogósabb, legjobban kenődő szempillafestékemet vittem fel rá, és az eredmény szuper! Egyáltalán nem potyog, se nem kenődik, stabilan és tartósan ott van, már 6 órája. Nem irritál. Ár-érték arányban is szuper!
Nos, 5 csillag, ha azt veszem figyelembe,hogy amire nekem kellett, abban a funkciójában kiváló, viszont mégis le kell vonnom egy csillagot, mert a leírásban ígért dúsítást nem tapasztaltam. Hacsak nem úgy kell érteni, hogy hosszabb távon, a rendszeres ápolás révén alakul ki, merthogy sűrűbben növekednek majd ettől a pillák... de ez inkább csak belemagyarázás... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

EichbergerM

2019. február 2.

Jó kis primer. Nekem is tetszik a keféje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

Jó kis primer. Nekem is tetszik a keféje.

Csirip74

2018. augusztus 20.

Elfogyott az rdl szempillalapozóm, így erre esett a választásom. Állagra és tudásra ugyanaz, a keféje viszont sokkal jobb, olyan mint a lovely spirálé. Ezzel alapozok aztán a fekete spirál és látszik hogy van szempillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.