Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Az illatanyagok természetes illóolajokból, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

x

2013. június 8.

Citromos süti, határozottan igazi citromból származó olajjal, elég pikáns, de félóra elteltével nyoma sincs. Mivel olcsóért adják, nem vonok le érte pontot, az ember simán fújkálhatja magára félóránként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 8.

grizus

2013. május 26.

Finom illata van, csak az a baj, hogy szinte pár másodperc alatt elillan. Akkor meg mi értelme volt? A csomagolása szép, de ez édeskevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

unicole

2013. május 10.

Ma bementem letesztelni. Háááááááát, engem nem győzött meg! Még az illata elmegy, de fél óra műlva hűlt helye volt a bőrömön!!! Pedig bíztam benne, hisz a kéket megvettem és imádom, nagyon jó, tartós,...:))) Ezt azonban nem venném meg! Ám az Alverde termékeit általában szeretem és nekem az illata végül is tetszett, ezért kap 2 csillagot;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

Eduska

2013. május 10.

Húú, ez tényleg cukorka illat, de abból a rosszabbik fajtából:..:S Nem kéne ingyen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

hempike1

2013. május 9.

Cukros, citromos, fagyis. Hát nagyon különleges, de miért is ne?! Mesebeli illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 9.

timity

2013. április 25.

Azt gondoltam, szeretni fogom, de azért ez nincs így.. Kedvelem a citrus illatokat, ezért hittem, hogy ez is nagy favorit lesz, ám az üde friss illat helyett mást kaptam. Konkrétan egy agyoncukrozott citrom illatot. Azt gondoltam, hogy az édesség eltűnik, de nem így történt. Milyen jó lenne egy FRISS illat! De ez se nem friss, se nem üde, vidám kompozíció, inkább egy kislányos, mámorítóan édes parfüm. Többet nem kell újravennem, úgy érzem! :P A tartósságával sem vagyok igazán elégedett, mert kb.2 órát bír ki, na ebből az elsőben más nem jut magamról eszembe, csak a candy girl kifejezés..És nem átvitt értelemben! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Pampilla

2013. április 17.

Annak örülnék,ha az Alverde újragondolná ezt a kölnit.Ez alatt azt értem,hogy színtiszta citromillatot szeretnék érezni,mindenféle édesség és karamella nélkül.Ahogy látom a hozzászólásokból,másokat is ez az édes mellékillat zavar.Mellékillat,de igazából elnyomja az általam annyira vágyott citromot....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 17.

orsolyanovak

2013. március 10.

Hát az üveg itt sem nyerte el a tetszésem, de elég tartós illat. Rajtam egy az egyben zselés szaloncukor illata van, szóval nem tetszik. Sokkal frissebbre számítottam, hosszútávon engem kifejezetten irritál. Lehet érezni az illatát rendesen meg jó áron is van. Nekem nem jött be, de azt meg kell jegyeznem, hogy nem "tucat" illata van. Sajnos rajtam is édes volt, amit nem szeretek. Ki kell próbálni és eldönteni, hogy tetszik vagy sem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

niki61

2013. február 28.

Nyáron hirtelen felindulásból beszereztem egy ilyen parfümöt.
Nagyon nyári, nagyon édes...esetleg kiránduláskor el tudom képzelni.
Hétköznapokra viszont dolgozni menni "ebben" az illatban nem ajánlatos szerintem... Bár befújhatjuk vele magunkat, mert mire beérünk már alig érződik valami belőle. :D
Az illat maga tetszik különben továbbra is, de be kellett látnom, hogy nem feltétlen parfümnek való ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Nyáron hirtelen felindulásból beszereztem egy ilyen parfümöt.
Nagyon nyári, nagyon édes...esetleg kiránduláskor el tudom képzelni.

Kiscsillag5

2013. február 25.

Egy ideig használtam, aztán rájöttem, hogy fura magamon citromfagyi illatot érezni. Szobaillatosítónak tökéletes. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Citronellol