Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Az illatanyagok természetes illóolajokból, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Pampilla

2013. február 3.

Egyébként azért érződik a citrom fanyarsága mellett elég erős édeskés illat is,mert a másik domináns összetevője a karamella.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 3.

Luca33

2013. február 1.

Nagyon kellett, hát megvettem nagy nehezen kuponnal. Elsőre nagyon tetszett, de másodszorra...Nem is értem, elsőre nem jött ki neki az a citronella-szag, amit nem szeretek, de 10 perc után már erősen éreztem...Pedig imádom a citromot, meg bírom a savanyút, de ennek van egy édeskés utószaga...nagyon remélem, hogy csak időszakosan nem tetszik, és nyárra beleszeretek. Mástnem szúnyogriasztónak biztosan beválik. Eddig 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

rikiki25

2013. január 13.

Ha valóban természetes illóolajok vannak benne, akkor megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 13.

Pampilla

2013. január 9.

Szeretem a telet,de most nagyon várom a kikeletet,hogy végre beleburkolózzak ebbe a fincsi citromba...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 9.

rikiki25

2012. december 18.

Ha natur akkor miért van benne a parfüm??? Ezt nem is értem. Én elhasználtam a nyáron egy üveggel. Nagyon tetszett az illata. Igazi nyári friss.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

Csibecsont

2012. november 26.

Annyira citrom, hogy talán már túlságosan is, de nem, épp tökéletes. Meg lehetne enni. Egyszerű, finom, Négy csillagot kap, mert mire harmadjára szagoltam volna teljesen elillant a kézfejemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

miraclum

2012. október 26.

Friss, citromos illata egy édes, cukros illattal párosul, amitől amolyan citromos süti illata van. De nem émelyítően édes, hanem csak épp egy kicsit szemtelenné teszi azt a nagy citrusos frissességet... És nem mű illata van... Tetszik, de persze soha nem lesz belőle akkora kedvenc, mint az egyes híres/hírhedt mérgező illatkompozíciókból, amikről talán soha nem tudok majd lemondani, de hétköznapra, alternatívának nem rossz...
Azért 5 csillag, mert natúr. Ha nem lenne az......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

Azért 5 csillag, mert natúr. Ha nem lenne az......

zsu044

2012. szeptember 21.

Mióta natúrkozmetikumokat használok, és száműztem a vegyszereket, már félve használtam a kedvenc parfümömet. Nagyon megörültem, hogy végre találtam egy jó illatú natúr "parfümöt". Na jó, ez a megnevezés egy kicsit erős, de szerencsére tartósabb az illata, mint a semmit nem érő testpermeteknek. Nyárra kifejezetten előnyös illatú. Összegezve: aki az émelyítő, tömény parfümök híve, ezzel ne is próbálkozzon, nem fog beválni. Viszont arra tökéletes, hogy nyugodt szívvel fújhatok magamra egy kis friss illatot! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Nautilus

2012. szeptember 12.

Amikor megláttam a polcon, még bizakodtam. Na, hát ez szuper, az alvedének kölnije is van! Aztán kipróbáltam a testert. Ennek mi értelme? Akkor már higítok valami illóolajat, vagy magamra kenek egy kis citromot; annak is több, jobb és tartósabb szaga van... ezért így kár volt. Egészen rossz, még jó, hogy gyorsan elmúlt. Azért én ennek dacára hiszek benne, hogy lehet(ne) természetesebb, illatos illatokat gyártani...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Imádom a citrusos illatokat, meleg évszakokra tökéletes választás, legszívesebben magamra borítanám az egészet.
Árban viszonylag olcsónak mondható, hétköznapi illat, de aki szereti a vidám édes-citrusos illatokat, annak tökéletesen megfelelő választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Citronellol