Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Az illatanyagok természetes illóolajokból, ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származnak.

Dana

2012. július 4.

Ennek kollekciónak a kék (oriental touch) változatát vettem meg tavaly Németországban. Sajnos itthon nem láttam pedig nagyon nagyon finom illat. Sokan rákérdeznek milyen parfüm van rajtam valahogy jól állunk egymásnak. Nem tudom Magyarországon miért nincs :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 4.

Sephira

2012. május 30.

Nekem is van ilyenem. :) Engem citrom fagyira, vagy citromos jégkására emlékeztet. :D De kellemes, üdítő, nem mű citrom, nem édes és nem is túl fanyar vagy keserű, pont jó. :) Frissítő. Nyáron szerettem használni, gyorsan elillan mondjuk.
Ez tetszett legjobban a 3 közül, a Sweet Harmony nekem túl édes volt, a Flower Dream-et nem minősítem, maradjunk annyiban hogy nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

egifeny

2012. május 13.

Megszaglasztam, foleg hogy ilyen illatu limitalt ajandekcsomag kaphato a dm-ben, meg is vettem! :) Imadom az illatat, pedig nem birom a citromos dolgokat, de ez jol ossze van komponalva, citromos-edes. Csak sajnos a tartossaga harmatgyenge :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 13.

Milli006

2012. január 8.

Borzalmas illata van, ezt valaki magára fújja? A wc spray olcsóbb és ugyanilyen a hatása, ráadásul tartósabb. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 8.

natasa

2012. január 8.

Nagy adag citromfagyira emlékeztet...először kellemes, de az illata nem tart, csak pár percig. Mondjuk parfümnek elég érdekes illat, hosszú távon nekem gyomorforgatóvá vált, amikor fújtam reggel. Mondjuk sokáig nem éreztem, mert elillant, lehet, hogy szerencsére??? Nem sokat ér.
Évek óta átálltam a naturkozmetikumokra, nem hiányoznak a szintetikus illatok, szagok, de nekem ez a tömény citromszag sem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 8.

Fruzsi

2012. január 5.

Isteni illata van. Egyszerűen imádom ezt a parfümöt. Valóban egyáltalán nem tartós, de az illata mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Bibi

2011. december 7.

Arra tökéletes, h a lakásba jó illatot varázsoljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 7.

Arra tökéletes, h a lakásba jó illatot varázsoljon.

jkrisztie2

2011. december 6.

Nyáron használtam, nagyon szerettem!Nem sokáig tart, de finom citrus illata van! Most kuponnal féláron lehet hozzájutni dm-ben! Egy próbát megér, főleg ha szereti valaki a natúr termékeket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

chickweed

2011. december 6.

intenzív citromoscukorka illat :D gyermetegebb napjaimon, imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

intenzív citromoscukorka illat :D gyermetegebb napjaimon, imádom :)

noavedon

2011. október 24.

Szerintem klasszikus citromos wc-spray illata van. De ha már ilyen illata van, legalább nem tartós... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Citronellol