Alverde

Ár:   220 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

ivy

2012. október 22.

Az új csomagolásában sikerült megvenni. Vagy félórát álltam a tusfürdők előtt, és egyszerűen semelyiknek nem tetszett az illata. Végül jól eldugva az Alverde polcon megszaglásztam ezt, és megvettem. Jóban leszünk ám, már most biztos néhány használat után. Nem túl nagy de tömör és selymes habot képez, a levendula illatért amúgy is rajongok, tehát ez így már nagyon jó. Zuhanyzás után megállapítottam, hogy nem szárít, és az illatából nagyon minimális szinte azonosíthatatlan fűszerillat marad a bőrön, amit tényleg csak közvetlenül a bőrfelszínen lehet érezni. Nekem nagyon tetszik. Nyilván ezt is meg lehet unni, meg vannak időszakok amikor az ember arra vágyik, hogy a szappannak szappan illata legyen (és ne fűszerkert). De most úgy érzem találtam egy új kedvencet.

Visszajöttem és emelnék még egy csillaggal ha lehetne, de nem lehet. A szeptember elején vásárolt termékből október második felében még mindig használható adag van, igaz nem csak ezt használom, de amikor igen a teljes testre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

truska

2012. október 16.

nagyon jó illatú, fürdésre és arctisztításra is használom, kicsit szárít, ami az előbbire nem, de az utóbbira jó. Nagyon sokáig elég pedig, sokszor elfelejtettem leönteni róla a vizet, szépen habzik, az illata csak rövid ideig érződik a bőrön, de nem zavaróan, tényleg megnyugtató

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

Fruzsi

2012. július 31.

Arctisztításhoz és fürdéshez is ezt használom, és teljesen rendbe hozta a bőrömet. Imádom :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

t.marianna93

2012. július 13.

Árban, és összetevők tekintetében remek. A benne lévő levenduladarabkák aranyosak :) fini az illata, jó vele fürdeni. árához mérve nagyon jó, de azért nem a legnagyobb kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Scatty

2012. június 24.

Imádom a levendulát, szeretem ezt a szappant is. Leginkább kézmosásra használom, nem érzem úgy, hogy szárítaná a kezem. Az illata elég enyhe, de nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

natasha

2012. június 7.

Kézmosó szappannak vettem. Ez is szárítja a kezem. Nem tudom fogok e valaha olyat találni amelyik nem szárít...:s Egyébként állagra puha de még éppen hogy nem mállik,jó kitaláció a levenduladarab benne, illata kellemes levendulás,bár az a fragrance...hm:s Összetevők közepesen jók. 300 ft-ért nem lehet többre számítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

hopihecske

2012. június 1.

Nagyon tetszik. Nem szárit, de nem is használom álandóan. Az illatának nagyon is köze van a levendulához. Akinek levendula bokrok vannak a kertjében, az pontosan ezt érzi:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 1.

Vikeee

2012. május 2.

Az illata szerintem nagyon fincsi, nekem nagyon bejön !
Szappanhoz híven sajna azért eléggé szárítja a bőröm, de maga a kézmosás nagyon fincsi vele..krémes érzés..legközelebb a folyékony szappant is kipróbálom, hátha ennyire majd nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

Az illata szerintem nagyon fincsi, nekem nagyon bejön !

Hibiszkusz

2012. április 18.

A natúrsága miatt vettem meg, de engem sajnos nem győzött meg. Az illata is olyan furi volt, meg nagyon szárított is. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

vador

2012. március 16.

Háát, szerintem a levendulához nem sok köze van az illatának, meg amúgy sem nyűgözött le, de azért rossz se volt. Újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.