Alverde

Ár:   220 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

moncsi44

2012. március 11.

Nem rég vettem én is, de tegnap próbáltam ki először, furi volt, /Dove szappan után/.jó illata van fürdés után is éreztem, de nem túl erős, kellemes, de úgy érzem olyan fürdés után mintha nem lennék tiszta,ezt a baba szappannál lehet érezni még.Maradok a dove szappannál azt hiszem de jó lesz kézmosásra.nekem is tetszik hogy vannak benne levendula darabok.De nem szárít. nem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 11.

molbolesy

2012. február 17.

Nem szárítja ki a kezem, mint a többi szappan. Az illata nagyon sokáig megmarad és isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Lilla16

2012. február 8.

nagyon finom az illata, ritkán még arclemosásra is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

nagyon finom az illata, ritkán még arclemosásra is jó

médea

2012. január 29.

Nagyon édes a doboza, tetszik, hogy szárított levendula darabok vannak benne. Nagyon tetszik az egész, csak mint a többi szappan ez is szárít, egyszer próbáltam ki fürdésnél, de többet nem használom csak kézmosásra. (Hihetetlen, hogy a Dove nem szárít, pedig az nem natúr.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 29.

BloodEve

2012. január 19.

Csodás az illata, hosszú távon sem szárít, és tetszik,hogy ott figyelnek benne a levendula darabkák.:)
Vegán, természetes összetevői miatt is kiválóan vizsgázott nálam.
Igaz, régebben jobban megérte az ára miatt, de 300 ft még elfogadható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

Vegán, természetes összetevői miatt is kiválóan vizsgázott nálam.
Igaz, régebben jobban megérte az ára miatt, de 300 ft még elfogadható.

vrita90

2011. december 11.

Én arcot mostam vele néha, jól tisztít, és nem szárít :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Én arcot mostam vele néha, jól tisztít, és nem szárít :)

nickie23

2011. december 2.

Érdekes illata van. Nekem valahogy 'nagyis' illata van,de nem rossz értelemben értem. Mikor megcsapja az orrom az illata,az vhogy nyugtató... Még nem régóta használom,eddig nem vettem észre,hogy szárítana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 2.

cherrygirl

2011. november 25.

Kézmosásra használom én is.Imádom a levendula illatát és a kezem is hálás érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

Kézmosásra használom én is.Imádom a levendula illatát és a kezem is hálás érte.

Rony

2011. november 24.

Fürdéshez használom, nekem teljesen bevált. Nincs irritáció, nem szárítja a bőrömet sem.
Ennyi pénzért igazán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 24.

Ennyi pénzért igazán megéri.

camillea

2011. november 8.

Finom illat, nem irritálja a bőrt, problémás bőrre is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 8.

Finom illat, nem irritálja a bőrt, problémás bőrre is megfelelő.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.