Alverde

Ár:   220 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál

sestra77

2011. augusztus 28.

ár értékban szuper, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 28.

ár értékban szuper, nem szárít.

coramie

2011. augusztus 28.

Az illata ellazít, a design-ja szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 28.

Az illata ellazít, a design-ja szuper!

Morci

2011. augusztus 3.

Tényleg nem szárít, és árban is nagyon jó a hasonló termékek között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Tényleg nem szárít, és árban is nagyon jó a hasonló termékek között.

Melipara

2011. július 23.

Kézmosásra használom, nagyon szeretem. Finom, diszkrét az illata, és a bőrömet sem (vagy alig) szárítja, pedig én extrém sokat mosok kezet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 23.

natasa

2011. július 14.

Kézmosásra használom. Nem értem, minek egy natur szappanba mesterséges színezék, de ettől eltekintve jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 14.

magnes

2011. július 7.

Kézmosásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 7.

Kézmosásra tökéletes.

Judiit

2011. július 1.

Nagyon szeretem. Igazi békebeli tisztaságillat. Picit szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

Nagyon szeretem. Igazi békebeli tisztaságillat. Picit szárítja a bőröm.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.