Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. július 11.

Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

vrita90

2012. március 28.

Én is akciósan vettem még pár hete, nem voltam tőle otthon elragadtatva. Valami réteget képez a számon, és valami katasztrófa, ahogy az lejön.. :( Kár érte, általában szeretem az alverdés termékeket, de ezzel most mellényúltam :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

svivko

2012. március 2.

Nagyon boldog voltam, hogy gyakorlatilag a soroksári dm-ben alig fosztották le az alverde limitált standot, mert a mi dm-ünkben már csak egy gesztenyeszín tusra tudtam szert tenni (szuperjó az is!), így hát rögtön bepakoltam a Nude rúzst (is), és hát: IMÁDOM. Kicsit kreol bőröm van (még így télen se nagyon kopik le a barnaság, nyáron meg csokira sülök), rózsaszínes-korallos a szám alapszíne, és ez az árnyalat egyszerűen tökéletes a bőrömhöz, és a szám alapszínéhez is. Mintha nekem találták volna ki! Tartósság 5/5 (még az evést is túlélte), ápolás 5/3, szín, állag 5/4. Köszi Alverde, végre van egy rúzsom, amit szeretek, és holnap majdnem teljesen Mademoiselle fejű leszek. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 2.

cingarela

2012. február 25.

Nagyon cuki a csomagolása, a rosé árnyalata van meg, eddig meg vagyok vele elégedve, egy kicsit szerintem is halovány felkenve a színe, de hétköznapokra ill., ha erős szemfestéket használok mellette tökéletesen megfelel, viszont azért lehetne puhább krémesebb lágyabb.....:)
Ma akciósan vettem a Dm-ben kemény 699;-Ft-t

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 25.

Ma akciósan vettem a Dm-ben kemény 699;-Ft-t

babyface

2012. február 21.

két árnyalatot vettem a legsötétebbel már nem is próbálkoztam. gondoltam szép nude árnyalatba vonják majd az ajkaimat de csalódnom kellett. az egyik nagyon sápaszt a másiknak borzasztó a színe a számra kenve. csalódás :((

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

zsu044

2012. február 21.

Igazi csajos csomagolás (a képen lévőről hiányzik a kis fekete masni), szép szín (rose), jól kenhető és ápoló állag. Nálam megállta a helyét! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 21.

SlecckelMarine

2012. február 20.

(dec.14.-i vélemény)
Én a Rosé árnyalatot vettem, nagyon szeretem, nekem olyan 3 óra utána kezd 'szépen' , egyenletesen kopni, elég jól tapad. Nagyon természetesnek hat a színe, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 20.

(dec.14.-i vélemény)

agi

2012. január 18.

Nekem nagyon nem tetszik, megvan a Nude es a Rose is, szaritanak nagyon, nehez kenni, meg a Rose felkenve hullaszajat csinal, egyedul a csomagolasa cuki, ezert kap ket csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 18.

Biu

2011. december 23.

Nekem is a Rosé árnyalat van meg, nagyon különleges nude-lilás szín, imádom az állagát, krémes finom, kb 2-3 órát bír ki, de utána is szépen kopik. A csomagolása pedig imádnivaló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 23.

aninne

2011. december 5.

Nekem a Nude arnyalat van meg es nagyon szeretem, kevesbe jo minosegre szamitottam, mar ami a tartossagot es a kenhetoseget illeti. Mindenesetre nagyon megszerettem, mivel limitalt szeria lehet,hogy veszek meg egyet tartalekba:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 5.

cirmok

2011. november 30.

A Bordeaux árnyalatot vettem meg, kicsit kemény állagú, de egyenletesen kenhető. A számon valamivel enyhébb a szín erőssége, nem annyira sötét, de nagyon szép. Viszonylag tartós, és nem szárít annyira, mint a többi Alverde rúzs. Cuki csomagolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 30.