Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 25.

Kategória:   Testápolók

Q10 testápoló mangóvajjal és articsóka kivonattal minden bőrtípusra

Zafír

2017. január 23.

Nagyon rákaptam az Alverde által gyártott termékekre. Próbálok természetesebb összetevőkből álló készítményeket használni, és ennek a testápolónak szépek az összetevői. Az illata nekem túl édes, kicsit már émelyítő, és sokáig érződik is, emiatt este szoktam inkább alkalmazni. Kicsit barackosra hajaz szerintem az illata. Kevés is elég belőle, illetve sokat nem is lehet felkenni, mert akkor fehéres, csíkos marad a bőr egy ideig, de egyébként gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratálja a száraz részeket. Nálam nyáron probléma, hogy a felkarom érdessé válik, kipattog, kiszárad, ami nem látható, de ha megsimítom, akkor érezhetően érdes. Eddig semmi nem segített rajta, csak az Alverde testápolói. Pihe-puha lesz tőle a bőröm, és jó érzés tudni, hogy nem valami szintetikus cuccokkal teli krémet kenek magamra. Egyik kedvencem, mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

nanne

2016. december 28.

Ajándék volt, magamtól nem ezt vettem volna, mivel az illata nem a kedvencem, de nem is zavaró szerencsére. Sokkal jobban hidratál a vártnál, az állaga elég sűrű, jól kenhető. Nem szívódik be olyan gyorsan, mint szeretném, de nem is tart neki órákig. Újra nem fogom venni, de csak az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Elyana

2016. november 19.

Minden jó benne: a hidratáló ereje, az illata és az állaga is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.

Minden jó benne: a hidratáló ereje, az illata és az állaga is.

Rika90001

2016. november 15.

Nagyon elégedett vagyok vele, jó illat,hamar beszívódik és jól ápolja a bőrömet. Bármikor újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

SzilviaS

2016. november 12.

elsőre megfogott az illata,de idővel már émelyítő volt,alig vártam,hogy elfogyjon, állaga jó,elég könnyen beszívódik,összességében semmi különös,többet nem venném meg

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 12.

birdnerd

2016. október 18.

Mesés illata van, de aki nem szereti az édes, gyümölcsös illatokat, annak nem ajánlom. Nagyon hamar beszívódik, kellemes a textúrája. Nem csípi a bőröm :)

Update: Kb. másfél hét használat után megundorodtam az illatától. :D Annyira töménynek érzem most már, hogy alig várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

csokibeka

2016. október 12.

Elég könnyű hidratáló, nagyon száraz bőrre kevés. Az illata számomra borzalmas, bár párom imádta. :D Hamar beszívódik és sokáig kitart, feszesítő hatását nem vettem észre, de ezt nem is lehet elvárni egy krémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

fannnni

2016. szeptember 7.

Szeretem az illatát, bár biztos van, akinek erős. Az állaga könnyű, jól beszívódik. Jól hidratál, de azt azért nem hiszem, hogy a ráncaimat, striáimat eltünteti. Az árát megéri, kellemes testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

jkrisztie2

2016. augusztus 10.

Nagyon finom, gyümölcsös illatú krém. Picit nehezen szívódik be, de a hatása fantasztikus! Semmi káros összetevő, szerintem az egyik legjobban sikerült Alverde testápoló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

TaBePa

2016. július 17.

Nyárra kerestem valami könnyebb textúrájú testápolót a száraz bőrömre, az eddigi nehezebb krémek helyett. Szerintem feszesitő hatása nincsen, bár megelőzésre lehet, hogy jó. Az illata nagyon kellemes, nagyon hasonlít a márka sárgabarackos arcradírjára. Könnyen beszívódik, kellemes textúra, jól hidratál. Jól választottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil