Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 25.

Kategória:   Testápolók

Q10 testápoló mangóvajjal és articsóka kivonattal minden bőrtípusra

TaBePa

2016. július 17.

Nyárra kerestem valami könnyebb textúrájú testápolót a száraz bőrömre, az eddigi nehezebb krémek helyett. Szerintem feszesitő hatása nincsen, bár megelőzésre lehet, hogy jó. Az illata nagyon kellemes, nagyon hasonlít a márka sárgabarackos arcradírjára. Könnyen beszívódik, kellemes textúra, jól hidratál. Jól választottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

zsuzska82

2016. május 30.

Nagyon meg vagyok vele elégedve. Az állagával, illatával, beszívódásával is. Nyáron is szeretem használni. Makadámos alverde testvajjal felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

zsoffi

2016. május 21.

Szuper, imádom! Isteni az illata, gyorsan beszívódik, a bőröm puha és feszes lesz utána :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

balazsdora

2016. május 6.

DMBox révén jutottam annak idején hozzá, lassan elfogy a flakon. Nem lettünk barátok. Az állaga túl sűrű, nem szívódik be könnyen. Különösebb hidratáló hatást sem véltem felfedezni. Az illatát szeretem, de ez kevés, megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 6.

hencsii0905

2016. április 25.

Nem rég kezdtem el használni az Alverde-s termékeket.. Eddig ez a testápoló a kedvenc :) nagyon finom az illata, nekem zselés cukorra emlékeztet, kevésbé "mű". Jól is hidratál, pedig tényleg száraz bőröm van.. szóval 5ös! Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

bova

2016. március 29.

Hát, ezt is kipróbáltam. El fog fogyni, de biztosan nem veszem újra. Száraz a bőröm, azon nem segít, csak pillanatnyilag, amikor éppen felkentem. Az illatáért sem vagyok odáig. 2/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

renszalai

2016. február 7.

Teljesen rendben van. Nekem nem zsíros, de megfelelően hidratál és maradéktalanul beszívódik. Az illata enyhe,nem tolakodó.
Én csak a hideg évszakban használok testápolót, melegben minden ilyen kence lefolyik rólam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

mvikii1995

2016. február 1.

Ajándékba kaptam, de használhatatlan. Nagyon édes illata van, ráadásul a bőrön valahogy még furává is válik ez az illat... Testápolónak meg egyszerűen borzalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 1.

pacsalia

2016. január 6.

Ajándékba kaptam. Az illata számomra borzasztóan, émelyítően édes. :( Számomra nagyon zavaró , és ráadásul sokáig tolakodik, sokáig túlságosan érezhető. Azon kívül, hogy túl híg, folyós, nehezen kezelhető az állaga, túl zsíros érzést is hagy maga után (nálam sokáig, legalább fél óra, tehát utána semmihez nem szívesen nyúlok eddig). Szinte érzem, hogy képtelen beszívni a bőröm, és lélegezni tőle, a túlzott tömörsége vagy nem tudom mi miatt...... Hidratáló hatása nem jobb, és nem is rosszabb egy átlag krémnél. Hidratálás szempontjából kb ez a minimum hatás, amit elvárok egy testápolótól. Talán 1 év alatt elhasználom, de soha nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

Szandus

2015. december 21.

Nagyon megtetszett ez a testápoló, az illata iszonyat jó és nagyon jól hidratál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 21.

Nagyon megtetszett ez a testápoló, az illata iszonyat jó és nagyon jól hidratál

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol