Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 25.

Kategória:   Testápolók

Q10 testápoló mangóvajjal és articsóka kivonattal minden bőrtípusra

magichand

2015. november 19.

Zavart hogy ragadt, és a hidratálása se volt egetverő. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Zavart hogy ragadt, és a hidratálása se volt egetverő. Elajándékoztam.

Cremelover

2015. november 17.

Finom illat, szép összetevő lista, és egész jól hidratál.
Kicsit folyósabb a kelleténél, masszírozáshoz emiatt jobb, mint egy töményebb testápoló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 17.

Finom illat, szép összetevő lista, és egész jól hidratál.

Merci0041

2015. október 26.

Mindenre ezt használom!!!Egyszerüen kenhető ,jó illat és szuper hudratálás!Nekem jobban bevált mint eddig bármi..sokadik dobozzal fogy :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 26.

linkee

2015. október 14.

Folyós, híg állaga miatt eleinte nem kedveltem, de meg kell hagyni meglepően jól hidratál. Az illata kellemes. Feszesebb bőrt viszont ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 14.

szevin007

2015. október 6.

Én ezt vittem magammal a Kisfiam születésekor a kórházba. Nem volt nálam semmilyen más krém, csak ő. Még az arcomat is kentem vele, nagyon szuper volt, imádtam! Az illata mennyei, frissítő élmény használni. Tavasztól-nyárig ajánlom 😊 😃 újra fogom venni! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

fannipanni

2015. augusztus 15.

Napozás után nagyon jó érzés bekenni vele magam, finom, hűsítő illata van, bár nehéz eldolgozni és sok idő mire beszívódik, de sokáig lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 15.

senskin

2015. augusztus 5.

Végre valami szuper pozitív az Alverdétől! Ez tényleg tápláló és hatásos! Kézre, lábra, testre is kiváló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

szzh01

2015. július 30.

Krémesen sűrű állagú halványzöldes-fehéres testápoló tej, valóban vajas az illata, nekem eltartott egy ideig, amíg megkedveltem, de mostanra megszoktam, sőt szeretem. Szépek az összetevői, hozzá barátságos az ára, gazdagon ápol és hidratál, 1 hetes nyaralás során (minden nap klóros medencében áztam) napi 1x-i bekenés mellett tökéletes állapotban tartotta a bőrömet. Jól felszívódik, nem ragad, rugalmas lesz tőle a bőr. Nyilván nem feszesít (mint ahogy semmi sem) de ha a hidratáltság által okozott szebb bőrképet feszesítésnek akarom nevezni, akkor akár feszesít(het) is. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 30.

k.boglarka

2015. július 4.

Csúcsszuper, nem ragad hamar beszívódik, az illata is nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Csúcsszuper, nem ragad hamar beszívódik, az illata is nagyon jó.

monika.t

2015. június 26.

Én kézkrémnek használom, kellemes illatú nem nehéz, zsíros krém. Könnyen és gyorsan felszívódik, kár, hogy az illata hamar elillan. Rendszeresen használom, szinte minden kézmosás után, szépen rendben tartja a kezem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil