Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 25.

Kategória:   Testápolók

Q10 testápoló mangóvajjal és articsóka kivonattal minden bőrtípusra

Miskulancia

2015. április 27.

Kedvenc testáplóm lett - gyorsan beszívódik, kellemes utánérzet, illata is mámorító!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

zsokapl

2015. április 13.

Jó az illata, az állaga, a hatása, és az ára is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Jó az illata, az állaga, a hatása, és az ára is!

sihaya

2015. február 2.

DM boxban kaptam, de még csak most került sorra. Jól kenhető, gyorsan beszívódó, nem ragadós testápoló, átlagosan hidratál, nem csíp, nem irritál. Az illata nekem kenéskor kicsit "avas", amit nem tudok hová tenni, de beszívódás után tényleg isteni, és nagyon sokáig érezhető édes-gyümölcsös, nem mű. Ez a kezdeti avas illat kicsit zavar, lehet csak én fogtam ki rossz példányt, ezért csak 4-es. Szívesen fogom elhasználni, de valszeg nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

Viku23

2015. január 8.

Imádom én is! Mikor kibontottam a dm dobozom ennek nagyon örültem, nagyon jó az illata és jó puha lesz utána a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Buvarcsemete

2014. december 28.

Imádom! Dm boxban kaptam. Szuperül hidratál egész nap. Ára is megfelel, mert nem kell belőle túl sok. Illata picit fura, de megszokható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 28.

Vanna

2014. december 27.

Kellemes az illata, engem arra a süteményesre emlékeztet. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 27.

Kellemes az illata, engem arra a süteményesre emlékeztet. Jól hidratál.

2014. december 19.

Kellemes illata van, nagyon jól és hosszan hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Kellemes illata van, nagyon jól és hosszan hidratál.

sakt

2014. december 16.

Elbűvölő az illata és jól hiratál, szép puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Elbűvölő az illata és jól hiratál, szép puha lesz tőle a bőröm.

mokkalany

2014. november 23.

Nagy reményeket fűzök hozzá, mert a Q10-es szemránckrémet és arcszérumot nagyon szeretem, és az első két próbálkozásom ezzel a testápolóval is sok jóval kecsegtetett. Lehet, hogy átveszi az első helyet nálam a márka aloés-olívás testápolójától, az illata is kellemesebb, frissebb. Kicsit folyós, de kezelhető. Testvajakra nincs szükségem, mert normál bőröm van, és nem akarom hozzászoktatni a túl zsíros, sűrű krémekhez; azokat legfeljebb kézre használom itthon és táskában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

simple

2014. november 19.

Életem legjob testápolója, pedig minden létezőt kipróbáltam már. Én nem az illata miatt választottam, mert nem rossz ugyan, de volt már finomabb illatú testápolóm is. Csodát tesz bőrömmel, egyszerűen hihetetlen a hatása, soha semmitől nem volt még ilyen gyönyörű és ilyen selymes a bőröm. Kevés is elég belőle, mert eloszlatva valahogy nagyobb felületre is elég. Ha lehetne adni hat csillagot, erre a termékre azt adnék. Ezentúl semmi mást nem fogok használni csak ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 19.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil