Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 25.

Kategória:   Testápolók

Q10 testápoló mangóvajjal és articsóka kivonattal minden bőrtípusra

Adél Zsanna

2014. november 10.

IMÁDOM!
Az illata volt az első,ami miatt megvettem! Mert az összetevők hasznos jelenléte nyilvánvaló volt, ehhez jött az illat! :D Bementem a munkahelyemre és megmostam a kezem (Alverde mandarinos tusfürdő) majd bekentem vele a kezem... CSODÁS, MESÉS! :D
Puha, selymes, illatos lett a kezem! Hamar beszívódik, nem olajos, nehéz, nem tömény semmilyen tekintetben! Nagyon finom kis testápoló! Testre kenve is ugyanezen csodákat tudom csak mondani! :D REMÉLEM NEM LIMITÁLT KIADÁS, HANEM AZ ÁLLANDÓ KOLLEKCIÓ RÉSZE LESZ! Most 800 Ft, nevetséges ár egy ilyen remek NATÚR termékért! :D
Ja és arcra is kentem és ott is csodás! Nem pattogtam ki, nem lett zsírosabb a bőröm! Csodás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

IMÁDOM!

Jossie

2014. november 3.

Dm-dox-os szerzeményeim közé tartozik, le vagyok nyűgözve az illatától. Sajnos ezelőtt még nem találkoztam vele, a boltban sem vettem észre. Jól kenhető, sőt kevéske is elég belőle. Eleinte megszokott mennyiséget "öntöttem" a tenyerembe, és annyira soknak bizonyult, hogy alig találtam neki helyet, pedig a lábaimra és a kezeimre is jutott belőle bőven. Selymes hatású lesz használata után a bőröm, engem megvett magának. Nálam öt csillagos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Pillácska;)

2014. október 24.

Az első testápolóm az Alverdétől! Az illata alapján választottam, mert nagyon megtetszett!A kicsit folyós állag ellenére nagyon gazdag testápoló, mely a beszívódását követően selymes érzetet hagy maga után! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

im

2014. október 20.

Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után, elégedett vagyok a hidratáló hatásával, az illata is tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 20.

Sindy6

2014. október 19.

A dm-kedvencek dobozában találtam rá, egyébként valószínű. hogy az üzletben észre sem vettem volna, viszont örülök h megismerhettem. Nagyon kellemes illata van, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után.
Nyami nyami :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Nyami nyami :)

Holdfény

2014. szeptember 6.

Megvettem, mert ellenállhatatlanul megfogott. :-) Az illata nagyon különleges, és azért is érdekes, mert a mangó mellett az articsókát is érezni benne, amitől egy kicsit "pikánsabb" lesz ez az illatvilág, mégis kellemesen kiegészítik egymást - ezért dícséret az Alverdének. Állagra elég híg, én inkább testápoló tejnek mondanám, viszont könnyen eloszlatható, és finom puha bőrt varázsol. Ahhoz képest, hogy nekem száraz bőröm van, és ez a "mangós finomság" minden bőrtípusra ajánlott, jól teljesít nálam, de azért nem árt gyakran használni, hogy a hidratáltság megmaradjon. Mindenesetre egy nagyon jól sikerült kozmetikum, nemcsak azért, mert imádom a mangót és imádom az Alverdét, és baráti áron (800 Ft) ilyen igényes összetételű, természetes termékhez juthatunk, hanem azért is, mert egyszerűen szeretem úgy, ahogy van, és élvezet használni. Mindenképpen 5 csillagot érdemel, nagyon ajánlom minden Alverde-rajongónak. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Villango

2014. augusztus 7.

Nekem nagyon tetszik. :)
Mondjuk én nagy alverde rajongó vagyok, sokmindenem van a márkától. Testápolásra kókuszvajat használok, a legjobb dolog a világon. Selymessé teszi a bőrt, és utána nem ragad, a ragadás az amit ki nem állhatok.
Ezt a testápolót azért vettem meg mert néha jó nem használnia kókuszvajat, ugyanis ki nem állhatom a kókusz illatát. :-/ És néha megcsömörlök tőle. Továbbá szállítani az utóbbit nagyon nehéz az állaga miatt nyáron, egy ilyen testápoló instantabb, és nekem fontos az is hogy mit kenek magamra, milyen összetevőjű krémet.
Ennek az illata több mint isteni :) a kókuszvajhoz képest ragad, de nem vészes, nem zavaró. Mondjuk ahhoz képest minden ragad. :)
Szép puha lesz tőle a bőröm, nagyon szeretem.
Én kicsit azért érzem rajta a tipikus citromfüves alverde illatot, de én azt nagyon szeretem, citrus mániás vagyok, így csöppet sem zavar. Tényleg kevés kell belőle mert jól "csúszik" a bőrön :) biztos sokáig elég lesz nekem főleg hogy a kókuszvajjal kombinálva használom.
Nekem a lábszáram nagyon száraz mindig zuhanyzás után, mondhatni olyan mint egy kiszáradt afrikai tó felülete. Ha azt hidratálja, akkor az már jól teljesítőnek nevezhető. :) "Csak" normál bőrt csinál belőle, na de az bőven elég nekem. ;-) Aki szereti a többi alverde testápolókat, ezt imádni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 7.

Nekem nagyon tetszik. :)
Szép puha lesz tőle a bőröm, nagyon szeretem.

Tvylvis

2014. június 11.

Figyelemmel követem, hogy milyen újdonságok vannak Alverdééknél. Vártam a nyári kiadás testvajat, helyette ez jött szembe a boltban (Németországban). Persze rögtön megvettem.
Hihetetlenül finom, valódi mangóillata van, ami egészen tartós marad a bőrön. Szerencsére a jól ismert Alverde illat nem érződik mellette, igazán öröm este kenekedni vele a melegben. Állagra hígabb, mint a fehér teás vagy az olívás verzió, emiatt nagyon jól oszlatható a bőrön. Nekem a hidratálása is tökéletes, bár rendszeresen használok testápolót, így nem kell extrém körülmények között teljesítenie. Hihetetlen feszesítő hatása nincs, de a rendszeresen krémezett, hidratált bőr mindig rugalmasabb :-). És szokás szerint az ára is jó, könnyen beszerezhető. Köszi Alverde, szerintem ez most nagyon jól sikerült!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 11.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil