Alverde

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2016. április 26.

Kiszerelés:   10,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Színek: 10 Sunburst, 20 Raspberry in Love, 30 Pink Whispering, 40 Forest Berry, 50 Nude Secret

ahava

2015. december 19.

70-es árnyalatú (Red Kiss) az, ami nekem van. Nagyon szép a színe, könnyen használható, és kimondottan sokáig elég, nem fogy el túl gyorsan. Egyetlen gondom vele, hogy hajlamos befolyni az apró bőrbarázdákba. Icipicit lehetne sűrűbb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

Bane

2015. szeptember 19.

Gyönyörű színei vannak! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 19.

Gyönyörű színei vannak! :)

albertinablogg

2015. április 24.

Én a 30-as Pink Whispering (a képen a középső) színét használom. Akciósan vettem a 599.,-forintért. A színe nagyon tetszik. Tartósnak nem igazán tartós, de hidratál és szép az ajkakon. Ennyi pénzt megér, de többet nem. Az íze nekem rágógumi és kicsit az olcsó 100 forintosban kapható kozmetikumokéra emlékeztet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

AkInImOd

2015. április 18.

A 60 - Flirty Rose árnyalat tulajdonosa vagyok - ez egy halvány, közép rózsaszín árnyalat. A számon szép fényes, enyhén színezi az ajkakat. Kicsit tényleg dúsít, viszont furcsa szaga van (olyan vegyi barackos-epres-avas... furcsa). El fog fogyni, de nem lopta magát annyira a szívembe, mivel ez is gyorsan lekopik a szájról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

boglarka88849

2015. február 28.

Nekem átlátszó-csillámos árnyalatban van meg, és nagyon szeretem! Dúsìt, kellemes az illata és szépen tart. Én meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Barbara88

2014. november 11.

Imádom, tökéletes. Ha elfogy újra venni fogok :) Semmivel sem kevesebb, mint a 4szer, 5ször drágább társai :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

greengirl

2014. július 10.

Nekem kettő is van belőle, szép szolid szájfény, kellemes a viselete, nem szárít, igaz a használata előtt balzsamozok. Rúzs fölé tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

InvincibleRodent

2014. március 13.

Az 10-es árnyalat van meg (Itt Sunburst, de az alján a neve "Meeresfunkeln" ami a google szerint "Tengeri Szirka" tehát köze nincs a napkitöréshez??? És mivel az enyém áttetsző, fehéres színű, de ez a név van rajta, szerintem a színleírás hibás vagy ki lett egy hagyva?), és eddig nagyon szeretem. Épp csak egy kicsit ragad, és egy pindurit csillámos, de pont annyira csillog, amennyire szeretem, és nem kell alá rúzs, hogy tartson. Az illata mint akármelyik másik Alverde terméknek, tehát megszokható és nem kellemetlen, és mivel áttetszőnek vettem (potom 350 forintért a leszállításon), teljesen meg vagyok elégedve. Teljes áron is ugyanúgy megvenném, és ugyanúgy örülnék neki.

Edit: Levettem egy csillagot mert ma vettem észre, hogy több órás viselet után fehér csíkot hagy a szám belső részén, ami kicsit úgy néz ki, mintha nagyon cserepes lenne. Kicsit kiábrándító felfedezés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

szevin007

2014. február 24.

A legjobb szájfény, amit valaha vettem!
Tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

A legjobb szájfény, amit valaha vettem!
Tökéletes :)

brvicky

Korcsoport: >54
2013. július 21.

A 20 Raspberry in Love színűt vásároltam meg. Alverde 20 Flashy Pink rúzs fölé használom, épp csak egy keveset. Megadja azt az effectet amire vágytam. Nálam az összetétele, állaga, csomagolása is bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. július 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate