Alverde

Ár:   629 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2015. június 9.

Kategória:   Dezodorok

Férfi alumíniummentes golyós dezodor agave és menta kivonattal a hosszantartó frissességért. Az illatanyagok természetes illóolajokból származnak.

F. Anikó

2013. szeptember 16.

Férjem használja ezt az izzadásgátlót, és bevált neki. Kellemes az illata és a munkáját is jól végzi :) Most már kb negyedszer vesszük újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

kfvera

2013. augusztus 15.

A párom véleményét tolmácsolom: "Jó a deó, amit vettél." :D (pasik...) Azért nem kap 5 csillagot, mert nem túl férfias az illata, előtte évekig Old Spice és Axe deókat használt a drága és imádtam, hogy parfüm se kell, mégis egész nap bármikor hozzábújtam, mindig olyan isteni illata volt. Most ugyanez a hatás, csak méregdrága YSL parfümmel. :D Igazából nem is vehető észre, hogy férfiaknak készült, viszont parfüm mellé ideális, mert elég visszafogott az illata és jól meggátolja a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

liljaa

2013. augusztus 11.

update: Azóta már a hatodikat. Nem is hajlandó másmilyen dezodort venni. :)

A páromnak vettem, neki nincs rá panasza, lassan a harmadikat használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

update: Azóta már a hatodikat. Nem is hajlandó másmilyen dezodort venni. :)

A páromnak vettem, neki nincs rá panasza, lassan a harmadikat használja.

Cicaslany

2013. július 29.

Önmagában nem volt elég, mert az emberem elég izzadós. Ám szódabikarbónával felütve már szépen meggátolja a kellemetlen szagokat, egy kosáredzés után sincs szag. És ami a legjobb, hogy sikerült vele a páromat is leszoktatni az alumíniumos deo-ról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

plinka

2013. július 10.

Szerintem sem ér semmit, főleg sportolás közben. Lecseréltem Nivea Pure & Natural-re, mert abban sincs alumínium. Szerintem, a Nivea jobb, de az sem tökéletes. Tud valaki olyan alumínium-mentes deot, ami ér is valamit?

Update: Oké, a Nivea Pure & Naturalt sem ajánlom, a Balea viszont bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 10.

Update: Oké, a Nivea Pure & Naturalt sem ajánlom, a Balea viszont bevált.

Anoki Ashoora

2013. június 2.

Már elnézést, én nem tudom milyen büdös hónaljú nők írogatnak ide véleményeket, de jómagam, mint
izzadékony férfiember, aki ráadásul boxol, azt kell mondjam még a 2 órás edzés után is tart a reggel felkent deo hatása, nem hogy büdös nem vagyok (mint álltalában edzés után), de egyenesen jó szagom van....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 2.

natasa

2013. március 28.

Férfi véleményét tolmácsolom: "Egész jó.":-)))
Sajátom: kellemes az illata, és tényleg jobbnak tűnik, mint más natur deo. Bár most télen nincs is nagy hőség, ez tény. Majd még jövök, ha változik a vélemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Férfi véleményét tolmácsolom: "Egész jó.":-)))

judit87

2013. március 12.

Pfúúúú............hát nagyon rossz.Magamnak vettem, mert gondoltam mivel férfi deó erősebb ,mint a többi Alverdés.De ez egyszerűen pénzkidobás volt, mert nem ért semmit, sőt büdibb is lettem tőle.Ja pedig szódabikarbónát is tettem bele utólag, de úgy sem jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.

evi_iv

2012. december 5.

Párom használta,de még szódabikarbónával felturbózva sem vállt be!:)
Nem egy izzadós fajta szerencsére,de ez a deó használata során nagyon kemény szúrós lett a szaga. :( Ez az a fajta történet,amikor ha nem használtál volna semmit jobban jártál volna,ahelyett mint amit ez a termék végeredményként kihozott!:(
Tehát kuka,nem volt mit tenni.Pedig oda vagyunk az Alverde termékekért!
Ez csalódás volt!
Ja és igen,az összetevők a szódabikarbónával reakcióba lépnek természetesen,úgy hogy aki felturbózná,számítson rá,hogy a golyó kifog lövellni!:):):)és kifut!!!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 5.

Párom használta,de még szódabikarbónával felturbózva sem vállt be!:)
Tehát kuka,nem volt mit tenni.Pedig oda vagyunk az Alverde termékekért!
Ez csalódás volt!

maci84

2012. október 4.

Ez az első nap, hogy használom. Én már eleve felturbózva használom, mert ezek az aluminium mentes deók elég gyengécskék, de hát valamit valaiért. A turbóm a szokásos szódabikarbóna és a hétvégén veszek bele teafa olajat is. Eddig elég jól bevált, persze érdemes újra kenni napközben vagy testpermettel frissíteni magad. Egyenlőre megelőlegezem a 4*, de csak a turbózás miatt nem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.