Alverde

Ár:   498 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. augusztus 21.

3 féle árnyalatban kapható matt szemhéjpúder.

Kiszerelés: 1,7 g

Ár: 200 , Eladó: Zsuzsop8
Állapot: Többször próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
stenonis

2013. december 17.

Én is leárazva vettem meg a lilás árnyalatot, nekem nagyon tetszik. Elég jól pigmentált, építhető, a mattsága miatt nekem nehézkes satírozni, amúgy is gyakorlatlan vagyok ebben a műfajban, de végül csak belemostam a bőrbe, szóval ezzel sincs akkora gond. Épp csak egy picit porzik, tartós, és tényleg matt.
A színe meleg barnás lila, eléggé fényviszony-függő, hol teljesen barnának látom, hol egész mályvásnak. Teljes szemhéjon használva könnyen betegnek tűnik vele az ember, mondjuk nekem nincs bajom ezzel a hatással, de az biztos, hogy jól lehet vele beesett szemeket csinálni :)
Nem tudom eldönteni, megérné-e a teljes árát, de ha azt vesszük, hogy alig lehet normális matt szemhéjpúdereket kapni a drogériákban, ötös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Ichigo94

2013. augusztus 24.

50%-kal olcsóbban vettem meg, az eredeti áráért tuti meg nem venném. Nem ér meg annyit. Az ujjamon jól pigmentálnak és barnás-lilás árnyalatnak tűnik. A szemhéjamon ez a lilás színe eltűnik, sima barna lett. Sokat kell belőle felvinni, hogy jól látható legyen, satírozni nem a legkellemesebb, mert mintha eltűnne a szín vagy még annyira se látszódik, mint amennyire látszódott. Emiatt extrém vagy bulis sminkhez nem használnám. Inkább csak akkor, ha két szint rakok a szemhéjamra natúr sminknél. Ha megint látom ennyiért megveszem, de többért biztosan nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

baobe

2012. október 30.

2012. július 31. Ami nekem van, arra csak sima szemhéjpúder van írva, se az, hogy csillogó, se az, hogy matt. De teljesen matt, azért írom inkább ide a véleményem róla. Mivel a 11-es-nek pont olyan a színe, mint a bőrömnek, szemhéjra korrektorként, alapként használom, annak tökéletes. Bár por állagú, nem szárít, egyenletesen fedi az apróbb bőrhibákat. Nem annyira tartós, mint egy korrektor, de azért bírja egy ideig. Mostanában megint megjelent (ez a matt változat, s két bézses árnyalatot is láttam belőle), s bár az enyémből még mindig elég sok van, gondolkodom, beszerezzek-e belőle néhányat tartaléknak.
2012. okt. 30. Amik mostanában megjelentek, nem pont olyan színűek, mint a régiek voltak, de azért vettem két rózsaszínes, bézses árnyalatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 30.

Lilla16

2012. március 29.

Nekem a lila és kék árnyalat van meg, szép színek, mondjuk a kéket ritkábban használom. Valóban semmi különös, de nem is rossz, és legalább natúr. Tetszik a csomagolás is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

mstindigo

2012. január 20.

Szerintem semmi extra. Egy barna árnyalatot vettem meg, ami szintén a "semmi extra" kategória. A szemem kicsit más a színe is, nem is túl pigmentált, ennél sokkal jobb szemfestékem is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

médea

2012. január 8.

A warm vanilla árnyalat van meg, ami egy kicsit világosabb mint a természetes bőrszínem, alapnak használom, vagy akár önmagában szemhéjtussal, így szép a kontraszt.
Már nagyon régóta kerestem matt fehér szemhéjpúdert, mert a legtöbb márkának csak gyöngyházfényű van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.