Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft

Könnyű, hab textúrájú alapozó E vitaminnal és természetes ásványokkal.

DianaS

2016. november 2.

Én keverem, de mint alverdés alapozó nagyon elégedett vagyok vele. Az illata is még elviselhető és az állaga is pont megfelelő. Egyedül ezzel a tégelyes megoldással nem tudok kibékülni, a nyomós alapozókhoz vagyok szokva és ez azért nem annyira higénikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

pm2013

2016. szeptember 27.

Szerintem sem habos ez az alapozó, hanem inkább krémes - amolyan olajos bázisú, sűrű -, de én cseppet sem bánom.
A textúráját szeretem és azt is, hogy nagyon könnyen eloszlatható, azonban csakis olyan bőrön alkalmazható, amelynek tökéletesen hidratált és sima a felülete. Addig nem is volt gondom vele, amíg egyszer meg nem fáztam és a láztól kiszáradt a bőröm is. Mikor legközelebb felkentem ezt az alapozót, nem győztem letörölni, mert az arcomból egy feltűnően hámló, kiszáradt sivatagszerűséget csinált. Szóval csakis normál, hidratált és vagy kevert/zsíros bőrre ajánlanám. Fedőképessége közepes; problémás bőrre nem javasolnám, maximum korrektorral együtt.
Amit nagyon szeretek benne, hogy még estére is kellemes tapintású a bőröm tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Amit nagyon szeretek benne, hogy még estére is kellemes tapintású a bőröm tőle.

grey

2016. szeptember 18.

Kicsit túlzás alapozónak nevezni :) Alkoholmentes alapozót szerettem volna, az ára győzött meg. Picit szárít, gyenge fedése van. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

lydiadeathtrance

2016. augusztus 29.

Sajnos nekem egy katasztrófa, amit a bőrömmel művelt. Először is dörzsölődött le felvitelnél az arckrémmel együtt, szárított, öregítette a bőröm, nagyon nem jó érzés volt viselni, beleült a ráncokba, fedése minimális volt és rögtön az első használatnál már földagadt egy részen a homlokom....2. alkalommal pedig már egy részen vastagon vörös lett és csíkban földagadt a homlokomon a bőr! És még az államon lévő bőr is piros lett és irritált :( Nem tudom, mi lehet az Alverde alapozókban, korrektorokban és púderekben, de azok is mind kiütéseket és bőrirritációt okoznak :( Sajnos kuka.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

tfanni

2016. augusztus 26.

Az első hab állagú alapozóm. Nagyon szépen siklik a bőrömön, elsőre nagyon meglepődtem. Egy rétegben alig fed valamit (-1*) viszont jól építhető. A színárnyalatai szépek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

tara95

2016. augusztus 22.

Meguntam a holika clearing bb krémét, újat rendelni, keresni, várni pedig nem volt kedvem, így akadt meg a szemem ezen a kis tégelyen.

A színek csodásak, abszolút jól eltalálták a palettát.

Állagra ez minden csak nem habos. Inkább zselének mondanám, könnyen felveszi az ecset, építeni is egyszerű.

Fedése ebből adódóan enyhe, pattanást, foltokat nem fog elfedni, viszont szépen korrigálja a pirosságot és most nyárra nagyon kellemes, könnyed kis termék.

Az arcom pihe-puha tőle alatta fényvédővel jól elvan (innisfree).

Árban is pöpec, még tesztelgetem de eddig erős 4-es.

Feltettem eladásra lefertőtlenítve, végül tömény lett :/

Up: Leszedtem :D mivel télre ez a hidratálás tökéletes lesz, úgyis csak ott használom ahol pirosabb a bőröm :) megtartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

A színek csodásak, abszolút jól eltalálták a palettát.

Az arcom pihe-puha tőle alatta fényvédővel jól elvan (innisfree).

Árban is pöpec, még tesztelgetem de eddig erős 4-es.

Feltettem eladásra lefertőtlenítve, végül tömény lett :/

birdy70

2016. június 24.

Jó alapozó tág pórusra. Szépen kiegyenlíti a hibákat még érett bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 24.

Jó alapozó tág pórusra. Szépen kiegyenlíti a hibákat még érett bőrön is.

HeNicolett

2016. június 7.

Talán a színárnyalat nem az igazi.. Erős a fedése, kevés arc krémmel keverem össze és világosabb alapozóval, így nagyon jó. De nem a kedvencem sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

lessy0101

2016. május 16.

Amennyire nem válnak be az Alverdének a kencéi, annyira beválnak a sminkjei! :)
Tényleg nincs erős fedése, de tavasszal és nyáron sokkal szebb a bőröm így hát elég ez. Tartós, egységesíti a bőrt és olyan kis könnyű, jó érzés felvinni az arcra. Újraveszem, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 16.

Amennyire nem válnak be az Alverdének a kencéi, annyira beválnak a sminkjei! :)

koalace

2016. május 15.

Alapjában véve a dolgos hétköznapokon közepes fedésű alapozókat használok, nem azért mert problémás a bőröm, hanem mert tartósak. Az Alverde Mousse tegnap volt bevetve először, Joy-napokon. Azt hiszem az sok mindent elárul az alapozóról, hogy este hazaérve sem volt átfényesedve a T-vonalon a bőröm, pedig csomót tömegközlekedtem, meg is áztam, és némelyik öltözőben fullasztó volt a levegő... Tényleg nem fed brutál mód, de szép, egységes bőrképet ad. Nekem rozáceás a pofimon a bőr, de nem lettem páviánfejű a nap végére. Könnyű eldolgozni, nagyon jó színekben kapható, nekem egy használat után nem okozott problémát, pattanást. A 04-es Toffee szín birtokosa vagyok. Tegnap az Alverde ásványi púderrel fixáltam (02 - Natural). Direkt előkaptam a tükröm természetes fényben is, és lecsekkoltam, hogy fest az arcom. Csodás volt, szóval elképzelhető, hogy dolgozós hétköznapokon is helyt fog kapni a reggeli sminkemben. Az ára pedig nevetséges! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate