Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.gabi, Módosítva: 2018. április 4.

Ár:   1999 Ft

Könnyű, hab textúrájú alapozó E vitaminnal és természetes ásványokkal.

magichand

2016. május 12.

Amikor belenyúltam legelőször a teszterbe, tudtam, hogy kell nekem. Nem túl pigmentált, nagyon visszafogott, inkább egységesít mint fed, szépen mattit, nem ragacsos, könnyű eloszlatni. Az Alverde pórus finomítójával együtt nagyon-nagyon szép összképet ad, nem fényesedik át, nem maszkos, nagyon természetes látvány. Tökéletesen elégedett vagyok vele. Csak olyanoknak ajánlom, akiknek nem erősen fedő alapozóra van szükségük, kb. egy BB krém fedésével egyenlő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

szegfumonika

2016. május 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Állagra nem tipikus hab állagú alapozó, hanem folyékonyabb krémesebb kivitel. Zsíros a bőröm, ennek ellenére egész jól bírja, estére inkább eltűnik rólam minthogy erősen fénylene a bőröm. Erős finom illata van,ami elillan felvitel után. Érdekes, hogy nem erős a fedés de mégis oda vagyok érte. Nagyon szépen egységesíti a bőr felületét. Én szivaccsal jól eltudom dolgozni,ecsettel még nem próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Emimo

Korcsoport: >54
2016. május 5.

Fúú, ez tényleg nagyon kellemes és szép! Érdemes volt hallgatnom az előző véleményekre. Porcelán színűt vettem, kuponnal. Minden előttem író 5-öst adott neki, én is! Tényleg nagyon kellemes érzés és látvány az, amit ez a könnyű kis habos-krémes cucc művel. Én az ilyen könnyű, szinte csak egységesítő, lehelet finomságú alapozókat és BB krémeket szeretem. Aki az ilyet szereti, annak ajánlom én is. Igaz, nem kifejezetten száraz bőrűeknek lett összeállítva, így elő kell készíteni a "talajt" neki.

Most napsütésben és nyáron, a napkrémek fölé kenve, szépen, finoman mattítja azokat. Alulra a hidratálót kentem, rá az 50+ napkrémet, arra ezt a mousse-t. Gyönyörű lett az eredmény! Bársonyos lett és maradt mindvégig a bőröm. Ez a kis csodakence azt helyettesíti valahogy, mintha alapozót és púdert használtam volna, de azt képtelenség lenne ilyen finoman, szinte láthatatlanul felrétegezni egy napkrémre. Szuper, mindenestől: színe, állaga, szaga, hatása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 5.

jdtkvcs

2016. április 26.

Nekem is nagyon bejött! Kellemes érzés, nem túl magas a fedése, de így hogy kezd melegedni az idő, szerintem pont jó tavaszra-nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate