Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   €1.95
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vadrózsás nedves törlőkendő 100% pamutból: enyhe, bőrsemleges, pH- és színezékmentes emulzió. A bőrt gyengéden szabadítja meg a sminktől, szennyeződésektől és felesleges faggyútól. Az emulzió E-vitamin tartalma megakadályozza a bőr korai öregedését és kiegyensúlyozza nedvességtartalmát. A vadrózsa-illóolaj és sárgabarackmag-olaj visszazsírozó hatása optimálisan ápolja  a bőrt tisztítás közben.

greyhound

2018. április 13.

A szemem környékét borzasztóan csípi, és nem is jön le vele az összes smink (vagy nagyon kellene dörzsölni, de annyira csíp, hogy nem bírom). Az arcomon vannak seborrheás foltok, ott is csíp és utána le is hámlik. Nekem nagyon nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

Yushika

2018. április 10.

Marta az arcomat az első perctől. Szemre meg sem próbáltam használni. Port törlök vele, az illata nem olyan vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Honeyhair

2018. április 4.

Megerősítem az eddigi véleményeket: nem kellemes a használata, irritál és csíp, ráadásul az illata is túl erős. A tisztító hatása viszont fantasztikus, ebben simán lekörözi a többi arctisztító kendőt. A szemsminket is teljesen el tudtam távolítani vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 4.

Captainblonde

2018. március 19.

Nagyon sokféle sminklemosó kendőt használtam már életem során, de ez valami kegyetlenül büdös és még a szememet is irritálja... Direkt alverdét vettem, mondván ez natúrkozmetikum márka, és látom hogy az összetevői között ott a parfüm... Minek? Egyetlen pozitívumot tudok mondani róla, mégpedig azt, hogy hatékonyan távolítja el a sminket...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Sunnyvagyok

2018. február 25.

Alapvetően zsíros az arcbőröm így nagyon jól esik használni, egyrészt mert jól lemossa a sminket, másrészt remekül felfrissít. A szemkörnyékemen is merem használni, nem csíp, nem irritál. Többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

draculina

2018. február 21.

Legrosszabb sminklemosó kendő amit eddig próbáltam, csíp, nem is hozza le rendesen a sminkemet, a szememet extrán csípi. Amúgy meg nem értem minek kell egy sminklemosóba parfüm meg tejfehérje... 2 használat után ment a kukába.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

chemviki

2018. január 21.

Sminket szèpem leszedi, de sajnos csìp ès kipirosodik utàna a bőröm..főleg a szemem környèkèn..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Honeyreka

2017. október 27.

olyan büdös sajnos, hogy azt nem hiszem el, én szeretem a rózsa illatát, de ez annyira mű és erős, hogy nem bírom még sminkasztal tisztításra sem használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

trixyyhprincess

2017. október 1.

Nem értem, miért kapott ilyen alacsony értékelést. Szerintem jól teljesít, szépen leszedi a sminket. A szemem nekem is csípte, de végülis arra vannak külön sminklemosók.:)
Jó illata van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 1.

Jó illata van.

casa17

2017. augusztus 27.

Hirtelen vásárlással került a kosaramba (az alkaromon a fél drogéria rúzs kínálata kipróbálva és itthon maradt a másik törlőkendőm)
Úristen,nem tom mi van benne,de csíp,szúr,mar,ég tőle a bőröm... az egy csillag annyit ér, hogy tényleg leszedi a sminket... kerüljétek!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate