Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   €1.95
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vadrózsás nedves törlőkendő 100% pamutból: enyhe, bőrsemleges, pH- és színezékmentes emulzió. A bőrt gyengéden szabadítja meg a sminktől, szennyeződésektől és felesleges faggyútól. Az emulzió E-vitamin tartalma megakadályozza a bőr korai öregedését és kiegyensúlyozza nedvességtartalmát. A vadrózsa-illóolaj és sárgabarackmag-olaj visszazsírozó hatása optimálisan ápolja  a bőrt tisztítás közben.

AKiss

2017. augusztus 17.

Azt gondoltam, gyengéd lesz, de nem. Rossz érzésem volt a használata után, kissé égő érzés. Arcra nem, kéztörlésre jó lesz... Mivel a funkcióját nálam nem látta el, kénytelen vagyok kevés csillagot adni, pedig jószívű vagyok... de ami tény az tény... bocs kendőcske, nem ajánlak másnak...:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Leonie

2017. július 14.

Elhasználtam.Nem volt rossz,de nem fogom ujra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Elhasználtam.Nem volt rossz,de nem fogom ujra venni.

dottya

2017. július 14.

Rettenetesen megbántam, hogy megvettem. Érzékeny bőröm van, ezért álatlában megválogatom mit kenek magamra, de egy villámvásárlás alkalmával ez is a kosárban landolt. Csípte, égette az arcomat és vörös hámló foltos lett a szám környékén. Kipróbáltam a kezemen is (kár, hogy csak miután szétcsípte az arcomat) ott is ugyanezt a reakciót tapasztaltam. Az illata nekem nagyon tetszik, ezért nem dobtam ki, takarításhoz használom. Ettől függetlenül nem érdemli meg 2 csillagot sem. Arctisztítás szempontjából pénzkidobás volt a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

laszti

2017. június 5.

Szoláriumban ezzel szoktam az arcom megtisztítani, praktikus, és a sminket szépen leszedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

cooleva

2017. május 31.

Tényleg borzalmas..nem is értem ezt a koncepciót. Arctisztító kendőbe alkoholt és parfümöt rakni? Az előző hozzászólóhoz hasonló reakciókat váltott ki: égő, csípő, rákvörös bőr. Senki ne vegye meg..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

virnajnifr

2017. május 31.

Annyira csíp, hogy képtelen vagyok használni. Egyszer töröltem át vele az arcom, iszonyatosan lángolt és lángvörös lett tőle a bőröm (normál bőröm van). Még soha semmilyen termék nem váltott ki ilyen reakciót, azonnal kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

napraforgo23

2017. március 17.

Vészhelyzetben jobb híján elmegy, el fogom használni, de semmiképp nem venném újra. Elég jól lehozza a sminket, de csak hosszú dörzsöléssel, plusz hamar ki is szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

natasa

2016. december 23.

Update: Alkohol ide-oda, ez a termék nagyon gyenge. Először egész jónak tűnt, de ma már csak pakolgatom jobbra-balra. Fürdőszobából táskába, onnan a kocsiba, onnan vissza a fürdőbe, most takarításhoz használom. Büdösnek érzem, és nem jó érzés vele még kezet törölni sem. Most örülnék az alkoholnak, mert a takarításnál jobban használható az alkoholos kendő, hatékonyabb a szennyeződésekkel szemben.

(Első vélemény: Amit én vettem, annak nem ilyen a csomagolása. Bár rajta van, hogy új összetevők, de akkor sem így néz ki. Az összetevők ugyanezek,egy kivétellel: az enyémen nincs feltüntetve az alkohol. Ismerem a régi változatot is, biztos, hogy nem azt vettem meg. Szóval egyelőre ez így rejtély. Nem tocsog a lében, az illata kicsit erős.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 23.

danzsu

2016. szeptember 28.

Nyaraláshoz vettem, hogy ne kelljen a "micimet "+ vattakorongot cipelni. Nagyon megbántam.Csípett, és egyáltalán nem vitte le se a sminket , se a szennyeződést a bőrömről. Nem szárított különösebben, pattanást nem okozott.Az illata kifejezetten taszító volt számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

biolamánia

2016. szeptember 19.

Nagyon szárít és csípi a szememet. Csak ez a vadrózsás ilyen, vagy a másik is?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Nagyon szárít és csípi a szememet. Csak ez a vadrózsás ilyen, vagy a másik is?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate