Alverde

Ár:   €1.95   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   €1.95
Kiszerelés:   25 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Vadrózsás nedves törlőkendő 100% pamutból: enyhe, bőrsemleges, pH- és színezékmentes emulzió. A bőrt gyengéden szabadítja meg a sminktől, szennyeződésektől és felesleges faggyútól. Az emulzió E-vitamin tartalma megakadályozza a bőr korai öregedését és kiegyensúlyozza nedvességtartalmát. A vadrózsa-illóolaj és sárgabarackmag-olaj visszazsírozó hatása optimálisan ápolja  a bőrt tisztítás közben.

beracska

2016. szeptember 8.

Nyaralásra vettem, hogy gyorsabban menjen az arctisztítás.
Mmmmm... az illata nagyon furcsa és a kendő csípi a bőrömet. Egyáltalán nem vagyok megelégedve vele. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Nyaralásra vettem, hogy gyorsabban menjen az arctisztítás.

Nancika

2016. augusztus 22.

Imádom a vadrózsás Alverde termékeket, szinte mindenből ezeket használom, de ez az egyetlen, ami nem vált be: egyszerűen egy csomó kis pattanás jelent meg a bőrömön tőle, pedig egyáltalán nem vagyok rá hajlamos már évek óta, maximum akkor jön ki egy-kettő, amikor megjön. De ettől valami brutális mennyiségben árasztottak el... :( De ez nem feltétlenül a kendő hibája, úgy tűnik, én eleve az ilyen sminklemosó, arctisztítő kendőkkel nem vagyok jóban (pedig még a megfelelő tisztítási sorrendre is figyelek - igen, olyan is van: hol kezdünk, milyen sorrendben haladunk stb), utána rendesen mosok, tisztogatok, ápolok. És mégis eddig még egy ilyen kendőcske sem vált be nekem, úgyhogy lehet nem a termékben keresendő a hiba, hanem bennem... :) Azért kap 3 csillagot, mert nincs szívem kevesebbet adni rá, meg az illatát azért szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Eszter98

2016. július 23.

Nekem bevált, már a sokadik csomaggal használom. Sminklemosásra teljesen megfelel, bár picit húzódik a bőröm használat után. Biztosan van jobb termék erre a célra, de a természetes összetevői miatt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

csaktom

2016. május 2.

bár a rózsát szeretem, én a régit nem próbáltam, mert nagyon elöl volt benne a propaneidol, ezért úgy ítéltem meg, h túl zsíros lenne nekem. most, h búzavirág lett helyette, a sárgabarackmag-olaj meg előrébb kúszott ugyan, de nem annyival, felcsillant a szemem. így már bejön alkoholmentes törlőkendőnek használva, mert annak a csöppnyi alkoholnak, ami kb. 0,2% alatti a xanthan és guar listán belüli helyezéséből ítélve, érezhető frissítő hatása nincsen

mivel a mülleres terra naturi törlőkendő mangósból sima aloe verá-s lett, azt hiszem, tartósan fel fogja váltani nálam ez a rózsás, noha nyilvánvalóan használni fogok még mellette alkoholosat is, különösen nyáron

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Magnesium Stearate