Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2015. január 30.

Dúsító szempillaspirál.

Ksari

2013. február 16.

Elkövettem azt a hibát, hogy nem csekkoltam a krémmániás véleményeket mielőtt megvettem. Csak úgy megláttam a DM-ben (nyilván nem szempillaspirált akartam venni, de ilyen vagyok...), és gondoltam, hogy ha natúr termék biztosan jó. Sajnos nem teljesít úgy, ahogy elvártam. A keféje szimpatikus, nagy és könnyen kezelhető, elég festéket visz fel. Ami még jó, hogy nem csomósodik. Viszont(!) nem dúsít, nem hosszít, nem csinál semmit. Pár óra után pedig olyan, mintha nem is használtam volna spirált. Így hát a szép összetevők, és a könnyű használat miatt 3as. (A hatás 1es!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Luca33

2013. január 25.

Nekem szépen látszik, az amúgy hisztis szemem is kiválóan bírja, de nem annyira tartós, és kicsit összeragasztja a pilláimat. Ha utána mindig átmegyek rajta egy kimosott spirállal, akkor már tökéletes. Nem csinál nagy dolgokat, de nekem arra megteszi, hogy kiemelje a szemem. Jó a csomagolása, az összetétele, és amennyit én használom, nekem az ára is megéri. Mivel abszolút nem dúsít, pedig az van ráírva, ezért csak 3 csillag, pedig négyet adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

kitticat

2013. január 4.

Az én alapból fekete szempilláimon végül is szépen mutat, tényleg olyan, mintha ki se festeném, mégis nagyobbak lesznek tőle. Viszont rettenetesen maszatolódik, így nem szívesen nyúlok érte. A kétvégű alverde sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

KiralyKrisztina

2013. január 2.

Ha jó vastagon kenem, akkor látszik rendesen, viszont észvesztően maszatolódik, pereg. Többen megjegyezték, hogy ezt többet ne használjam. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

rikiki25

2012. december 18.

Sajnos felvitel után sem látszik,hogy spiráloztam volna és nehéz is felvinni. Én elajándékoztam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 18.

ronicic

2012. november 26.

Hát ez egy harmatgyenge termék. Szőke szempilláim vannak, tehát nem nehéz látványosabbá tenni őket spirálozással, de ez a spirál olyan, mintha alig raknék rá valamit. Egyáltalán nem intenzív a színe, a dúsításnak nyoma sincs. 900 forintért vettem kedvezményesen a DM-ben, de ez is sok volt érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

menczelenike

2012. november 20.

Nagyon szép pillákat csinál anélkül, hogy csomósodna. Teljesen természetes hatás, mintha a saját pilláim lennének feketék és hosszúak. A keféje nagy, nincs rajta csomóban a festék, emellett a tubus szája is elég kicsi, így lehúzza róla a felesleget. Nekem nagyon bejött, az ára is kedvező, illetve természetes. Emellett a dizájn is tetszik.

Kieg: Ha valaki drámai hatást akar elérni, ne ezzel próbálja meg. De ha nem úgy akarsz kinézni, mint akire rászáradt a szemfesték, mert olyan sok, annak megéri, mert tényleg természetes hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

lydiadeathtrance

2012. szeptember 18.

Most vettem ezt a fajta spirált, de nem vagyok vele megelégedve (az eddig használt többi Alverde szempillaspirál nagyon jó volt). Olyan vizesebb állagú, nem sűrű, tehát fölkenve semmi nem látszik, nemhogy a nevében olvasható volumen :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

appdina

2012. szeptember 16.

Én nagyon szerettem volna kedvelni ezt a spirált, de sajnos az árán és az összetevőkön kívül nincs miért. Azt nem tudom, hogy a keféje vagy az állaga ennyire rossz (vagy mindkettő), de vagy semmit nem visz fel a szempilláimra, vagy hatalmas pacákban egyben a "krémet", amitől összeragad az összes szempillám. Utóbbi esetben azzal "vigyasztalódhatok", hogy legalább délutánra már semmi sem marad belőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 16.

boglarka88849

2012. augusztus 14.

Nekem szép feketére színezte a szempillámat, de olyan drámai dúsító hatást nem tapasztaltam.Illata nincs szerintem,annyira nem marad tartósan a helyén, mint amire számítottam.Kis csalódás, többet vártam, mert natúr, azt hittem leragadok majd ennél, de talán találok majd jobbat is az Alverdénél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1