Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. november 10.

Kategória:   Hajápolók

Ápolja és regenerálja a száraz, sprőd hajat.

Dius1991

2014. augusztus 15.

Tegnap használtam először, és szörnyű. Négyszer kentem be vele a hajam, mert mindig eltűnt róla. Muszáj volt fújós balzsammal is befújni a hajam, hogy ki tudjam bontani. Szörnyű... Kár, hogy nem olvastam el előtte a véleményeket...:S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 15.

Luca33

2014. augusztus 12.

SOS-ben kellett valami balzsam, mert éppen elfogyott az utolsó csepp szívem-csücske Naked balzsmom (hüpp). Megvettem utazós kiszerelésben ezt, bár emlékeztem, hogy nem voltatok megelégedve vele.
Nos, párszor használtam, és tényleg fura, hogy szinte eltűnik a hajról, kétszer is újrakentem. Arra vettem, hogy a kicsit agresszívebb barackos sampon után, kicsit simább, kevésbé kócos legyen a hajam. Hát, nem tudtam eldönteni, hogy használt-e vagy nem, kicsit szárazabb lett, mint amilyet egy olajos balzsamtól elvárnék. Attól tartok, nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

kriszti8

2014. július 23.

nagy csalódás volt :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

nagy csalódás volt :(

lumena

2014. május 25.

Pár használaton vagyok túl -ha elfogyott jövök frissíteni- és vegyes érzéseim vannak. Furcsa az állaga, krémszerű ezért nehezebb rendesen belesimítani a hajba. Valamivel többet is kell belőle használni egy-egy balzsamozásnál, mint más termékekből. Először azt hittem nem is fogom tudni kimosni rendesen, olyan érdekes olajos érzetet hagyott. Hajszárításkor aztán meglepődtem, nagyon puha és jó tartású frizurát kaptam! Ennyit az olajos érzetről. :D Ami rettentően zavar az illata, a flakonból kinyomva finom gyümölcsös -szerintem- sárgabaracklekvár illata van, de a száraz hajamon kicsit avas szaga van. :( Szerencsére ez csak mosás után pár órán át érezhető, de azért kissé bosszant a dolog.

Elfogyott és sajnos nagyon rosszul teljesített. A hajam borzalmasan gubancolódott tőle, pedig hajmosás utána szoktam kifésülő balzsamot használni,vagy nem kiöblítendő pakolást, hajvégápolót. Na nem egyszerre, mikor mihez van kedvem, de még így is borzalmas gubancokat, csomókat csinált. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 25.

pronto

2014. május 24.

ez nem tudom mire való, de balzsamnak egy nagy nulla! egy egész tenyérnyit is használhatok, kicsusszan a hajamból és nem hagy maga után semmit. nem választja szét a szálakat, sokat kell használni és az se használ semmit. akinek ez nem vált be, ajánlom a alverde amarántos balzsamját, az a max pontot kapta tőlem, mert nagyon jó, ennek csak azért adok 1 csillagot, mert bajom nem lett tőle, de soha nem veszek ilyet többet az biztos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 24.

gabbica

2014. április 25.

A kedvenc argánolajas doctor organic balzsam helyett gondoltam kipróbálom ezt az olcsóbb verziót...nagyonnagy tévedés volt. Pocsék az állaga,eltűnik a hajamban, nem puhít,a szaga borzalmas ( de legalább a megszáradt hajon már semmit nem érezni belőle, a legtöbb balzsamnál ez negatívum, ennél életmentő...), nem marad teljesen kutyaszőr a hajam végülis használat után, de kifésülésben nem segít. Még valami: nagyonnagyon alaposan ki kell utána mosni a hajból, mert nem akar távozni erőszak nélkül. Kuka. 2 csillag a természetes összetevők miatt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Tvylvis

2014. április 24.

Tekintettel arra, hogy majdnem minden hajmosás előtt felteszek egy olajos pakolást, balzsamot csak amiatt használok, hogy ki tudjam fésülni a hajam a natúrsamponok után. Ezen okból a balzsamokat a fejtetőn is használnom kell. Sajnos ez a balzsam nem igazán segíti a kifésülést, viszont hamarabb zsírosodik a hajam a használatától (amióta áttértem natúr kozmetikumokra, ez nem szokott probléma lenni). A sűrűsége engem nem zavar, van egy kis üvegem, abban a sampont és a balzsamot is mindig felhígítom. Az ápoló hatásáról nem tudok nyilatkozni, igen rövid ideig van a fejemen. Biztos, hogy nem veszem újra, az Alterra gránátalmás és a Santé nyírfás balzsamja sokkal jobban teljesít, és nem zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

sky

2014. április 7.

Néhány használat után után vegyes érzéseim vannak eme termékkel kapcsolatban. Állaga inkább egy vizes testápolóra emlékeztet, a hajam azonnal beszívja, minta semmit se tettem volna rá mosás közben, és lemosás után ragacsos érzetet hagyott maga után. Kifésüléskor kissé gubancosabb volt a hajam, mint általában, és ennek nagyon nem örültem. Viszont száradás után nagyon selymes, fényes, és csúszós lett a hajam. Picit gyorsabban zsírosodott, de a hajvégeken jól teljesített. Az illata cukros-gyümölcsös, de ezt maximum felkenéskor érzed, száradás után semmi se marad belőle. Lehet, hogy szoknunk kell még egymást, de alapvetően nem rossz termék, de nem is világmegváltó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

hila

2014. február 17.

Ez egyszerűen borzalmas, nagy reményekkel vettem, mert alapvetően szeretem az Alverde termékeket, de ez katasztrófa.
Szerintem sokat elmond a kenhetőségéről, hogy annyira nem bírtam kinyom ni a teli dobozból sem, hogy végül kínomban összeharaptam a dobozt, és úgy sikerült valamennyit kinyomni belőle. Most fogsornyomos a flakon... Vizes kézzel megszerezni a cuccot belőle, az egyértelműen lehetetlen vállalkozás.
Eloszlatni képtelenség jóformán. Csomókban összetapadt a hajam utána is, és még büdös is. Komolyan azt hinném, hogy megromlott, ha nem lenne még 1 évig jó a doboz szerint.
Ez nagyon nagy csalódás volt, és még elhasználni sem tudom, mert már így is összerágtam a csomagolását... -.-
Nagyon nagy NEM az újravásárlásnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Nagyon nagy NEM az újravásárlásnak!

kinga7

2014. január 19.

annyira csodalkoztam azon hogy itt az osszegzesben csak 3 csillagot kapott.. en mar a flakonvegenel jarok. az teny hogy egy nagyon suru kremes balzsam. ezelott nem hasznaltam meg ilyet. en nagyon szeretem. ugy szoltam hasznalni hogy kinyomkodom a vizet a hajambol es egy jo nagy adag balzsamot eloszlatok a hajhosszamon es feltuzom egy csattal. utana korulbelul 3-5 percig rajtahagyom a hajamon,majd a balzsamos hajam kifesulom egy ritkas fogu fesuvel es ezutan oblitem ki a hajambol. nekem szep puha es selymes lesz tole a hajam. a es eleg sokaig eleg volt nekem ez a mennyiseg igy,hogy egy heten ketszer mosok hajat ed egy alkalommal egy nagy dionyi mennyiseget hasznalok. tolem megkapja az 5 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Lactate