Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2012. november 10.

Kategória:   Hajápolók

Ápolja és regenerálja a száraz, sprőd hajat.

diamia

2014. január 19.

Én a mini változatot vettem meg belőle. Szerencsére, mert elég gyenge a hatása. Mármint én nem is vettem észre, hogy lenne bármilyen is. Az amarántos a hivatalos balzsamom és annak már a használata közben érzem, hogy selymesebb lett a hajam. Ez az argánolajos sokkal folyékonyabb és olyan, mintha csak vízzel próbálnék balzsamozni. Érdekes, hogy egyeseknek nagyon beválik. Az én hajamon nem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Nyimuska

2013. december 18.

Nos. Én nagyjából 4 éve nem használok balzsamot, csak sampont, abból pedig valamelyik olcsó natúrt (Alverde és Alterra ált., néha dr. Organic).

A hajam a köldököm felett pár centivel ér véget és egyáltalán nem töredezik, kb. félévente jut eszembe, hogy vágjak 4 centit az aljából, de sosem rossz a helyzet, csak megszokásból/megelőzésből vágom inkább.

A hajmosást fürdés közben végzem, samponnal indítok, majd a sampont 5 percig rajtahagyom. Sosem szárítom a hajamat, nedvesen Tangle Teezerrel kifésülöm, terítek egy törülközőt a párnámra és megyek aludni, reggel hajvasalás, ezt 3 naponta csinálom.

1-2 hónapja mégis megvettem ezt, mert argánolaj, és hátha, nem tudom, olcsó volt. Semmi változás. Ha nagyon megerőltetem magam, talán azt mondhatnám, hogy hamarabb zsírosodik a hajam. Nem igazán értem, hogy ezek között a termékek között miért nyújtana többet egy balzsam. A sampon tisztít is és van benne ugyanúgy pár növényi kivonat. Miért jobb, ha a balzsamot hagyom a hajamon 3 percig a sampon helyett?

Összeesküvés-elmélet: a balzsam totál felesleges, arra jó, hogy kétszer annyit költs. Nos nyilván más embernek más haja van, elhiszem, hogy valakinek változtat valamit a balzsam. Főleg azért vagyok szkeptikus, mert csak pár percig vannak ezek a termékek a hajamon - mennyi szívódik be ennyi idő alatt? Részemről folytatni fogom a balzsammentes életemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

bambusz09

2013. december 15.

Nekem nem hogy ápolta és regenreálta a száraz, spőd hajat, hanem méginkább szárazzá és sprőddé tette. Használatkor olyan volt, mintha fel sem kentem volna, eloszlatni sem tudtam rendesen. Majd miután megszárítottam a hajamat, csomókban összeállt, alig tudtam kifésülni. :( Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

KataaBabaa

2013. október 28.

Első natúr sampon.balzsam szettem, a várakozásaimat felül múlta, mert olyanokat olvasgattam h nem habzanak, nehezen tisztítanak stb. De ennél ez nem igaz. A szilikon hiánya érezhető, de ezt előtte-utána pakolással meg hajvégápoló olajjal pótolni lehet. Nem rossz, nem szerelem, még biztos ki fogok próbálni pár natúr terméket, de nem kizárt hogy újra vegyem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

Gina

2013. október 21.

Samponnal együtt vettem, sajnos nem kellett volna...a hossző hajam egy merő szénakazal lett :( Nem veszem újra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

tellokin

2013. október 5.

Én katasztrofálisan száraz állapotok kezelésére ajánlom, nagyon tápláló balzsam. Ha véletlenül sikerült hozzáérnie a hajtöveimhez, másnap moshattam hajat újra, mert eléggé zsírosította, de a hajvégeken csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

timity

2013. szeptember 11.

Nemrég vettem meg, eddig kétszer használtam. Az első tapasztalatom: sokkal jobb mint a schauma balzsamok.. Az illata nem túl erős, szerintem kellemes. A hajam végére kentem, ami nekem folyamatosan gubancolódik, törik, élettelen, fakó.. Ismét a klóros víz készíti ki.. De legalább nem hullik. Tisztában vagyok vele, hogy több idő kell mire kifejti a hatását. Amit már ennyi idő után elért nálam, az hogy ki tudtam fésülni a hajam vizesen és szárazon is, és nem olyan sprőd, mint előtte. Nem nehezítette el vagy tette zsírossá a hajam, és ez nálam pozitív. Várom a további kedvező hatását. Amiért egyelőre 4-est kap,hogy elég nagy mennyiségben kell felkenni a hajra, talán mert krémes állagú. Megfelelően vizezve, tenyerembe jól összedörzsölve könnyebb volt eloszlatni.

Update1: Alaposan ki kell mosni a hajból, különben hamar bezsírosodik tőle (ami nekem sima vízzel rengetegszer átmosva -hogy az értékes olajak megmaradjanak- nem sikerült) .. Szóval ezután samponnal fogom kimosni, mert a száraz haj érzés helyett hirtelen zsíros legyen... Háát... Nem túl kellemes. Mindenesetre legalább továbbra is élettel telibb és könnyebben fésülhető a frizurám. Marad a 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

senskin

2013. augusztus 24.

Arra számítottam, hogy egy jó termék, de nem az. Az állaga, olyan krémesen semmilyen, és sok kell belőle. Rossz az eloszlása a hajon. Ilyen árban kapok sokkal jobbat is. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Jaina

2013. augusztus 22.

Nagyon bevált, tulajdonképp ez az első alverdés termékem, amivel szinte maximálisan elégedett vagyok. Puha és csillogó lesz tőle a hajam, az illata is szuper. Egyetlen bajom vele, hogy mivel viszonylag sűrű, úgy kell kiimádkozni a flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

artbunny

2013. augusztus 22.

Nekem tetszett. Finom az illata, és azt, amit egy hajbalzsamtól elvárok, azt teljesíti. Csakis a "copfomra" használom, fejbőrre nem, és bevált. Nem lett tőle zsírosabb a hajam, könnyedén ki tudom fésülni, nem szárazabb, nem töredezettebb, és plusz nyugtat a tudat, hogy van benne argánolaj :) Én ajánlom annak, aki pénztárcabarát balzsamra vágyik, de egyben szeretné, hogy kapjon egy jó minőséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sodium Lactate