Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Ezelke, az összetevőket feltöltötte: Bridddzs, Módosítva: 2016. július 11.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Már az első használat után látványos különbség, főleg a nagyon fehér bőrűeknél. Nem lesz foltos, nem keni össze a ruhát.

Babika20

2016. december 6.

Én kidobtam, mert annnyira nagyon büdös,hogy utána való nap is érzem magamon. Tipikus önbarnító illat, de nagyon intenzív, nem tudok ettől elvonatkoztatni, pedig amúgy jó termék lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Missbii

2016. november 17.

Az eddig kipróbált önbarnítók közül ez az abszolút győztes. Az persze nem várható el egy önbarnítótól sem, hogy tökéletesen reprezentálja a természetes, nyári, napfény által barnított bőrszínt, de örömmel konstatáltam, hogy ennek a krémnek majdnem sikerült. :) Egyenletesen fogja meg a bőrt, és valóban nem sárgás-narancssárgás, hanem barna árnyalat.
Bár ez a termék nem arcra való, de a testen elért hatás láttán bátorkodtam az - előzőleg alaposan megtisztított - arcomra is felkenni egy borsónyi mennyiséget, és nem csalódtam: élettel teli, kellemes tónusú arcszín lett az eredmény, ráadásul szépen hidratál is. (Láttam, hogy kapható arcra való változat is, de mivel ezzel is kifogástalan az eredmény, nem hiszem, hogy beszerzem.)
Az illata - illetve jobban mondva szaga - sem különösebben zavaró, az eddig próbált önbarnítókkal összevetve ez a legelviselhetőbb, de azért csak olyankor használom, amikor nem megyek sehova. Az összetevői is szépek, így mindenkinek bátran ajánlom, aki a téli időszakban bőrbarát barnulási alternatívát keres. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Lazydog

2016. szeptember 28.

Nagyon szeretem ezt az önbarnítót! Szerintem ez a legjobb, amit drogériában megtalálsz. Nem sárgás, nem hagy foltos hatást, egyenletes, természetesen barna színt eredményez. Hosszan tartó, hidratáló hatása sokáig tart. Hatása már az első használat után látszódik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

CamomilleRose

2016. július 20.

Nagyon szép barna színt kölcsönöz. Nem azt a sárgás, tolakodó színt, hanem egészséges, tengerparti barnaságot. Hetente egyszer kenem vele a hófehér bőrömet. Szépen, egyenletesen kopik. Egy gond van vele, hogy büdös, már-már émelyítő. Ettől eltekintve mindig ezt a terméket veszem újra, ha barna bőrt szeretnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

mscintia

2016. július 1.

Mivel több vélemény alapján én vagyok a kétlábon járó Hófehérke (és természetesen esélyem sincs normálisan lebarnulni, a bőröm nem bírja elviselni a napot és még apró piros pöttyök is megjelennek rajtam, ha napozásra adom a fejem), ezért elhatároztam, hogy kezdek valamit magammal idén nyáron. Anyukám unszolására megvettem ezt a krémet, bízva abban, hogy végre elérhetek egy kis kreolos hatást. Alapos zuhanyzás után kezembe vettem hát ezt az elsőre fura, aztán megszokható illatú testápolót, majd két miatyánk és egy ámen-hálleluja kombó után felkentem a leírásban megjelölt területekre. Majdnem egy hete megvan, és esküszöm, hogy látványosan használ, ugyanis a barátom is megjegyezte, hogy mennyire más a színem. Nem vettem észre egyenlőre sárgás hatást és valahogy észrevétlenül kopik, hála Isten.
Én nagyon megszerettem, remélem a továbbiakban is ilyen nagyszerűen fog használni:)

UPDATE: Arcra szigorúan ne! Ha kicsit "hanyagul" oszlatjuk el barnás-sárgás foltot hagy maga után, ezért le kell vonnom egy csillagot:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

marienne87

2016. június 26.

A Krémmánián keresztül termékcsere által jutottam hozzá! Engem meggyőzött - abszolút: éjszakára kentem be magam, reggel tusi, vmi erősebb illatú testápoló és a végeredmény egyenletesen szép barnaság és kellemes illat egész nap :) Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

Bridddzs

2016. június 16.

Először csak a lábamon próbáltam ki, most pedig estére az egész testre. (Arc is) Mindkét alkalommal a lábfejem foltos lett, de ez másnapra kopik, így annyira nem észrevehető. A többi testtájon kicsit barna kicsit sárga... hogy is mondjam.. talán inkább bronzos. A szaga nekem szörnyű, az állaga kicsit folyékony, jól kenhető. Arcra is kentem, nekem elhihetitek,hogy ha az én arcom bírta akkor bátran lehet oda is kenni. 😃 Mivel még nem kentem magam többször egymás után, így a hosszútávú "hatásáról" nem tudok nyilatkozni, de eddig szerintem egész jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

citronella

2016. június 14.

Mivel a kedvenc önbarnítós testápolómat megszüntették,új alternatívát kerestem és erre esett a választásom. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve,ha alaposan eloszlatjuk,nagyon szép egységes barna színt eredményez már egy használat után. Én csak a lábaimon használom,mivel rendszeresen szolizom és ezzel egészítem ki. Viszonylag hamar beszívódik,bár én mindig éjszakára használom,így tutira nem kenődik össze-vissza a ruha miatt és szépen beszívódik. A jellegzetes barnító szag nála is megvan,de engem ez nem zavar. Nem foltos,szépen egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

rebbka

2016. június 9.

Nagyon jó kis termék. Már egy használat után is eredményez egy kis színt, és erre lehet aztán építkezni. Nagyon szép, természetes napbarnított bőrt kaptam tőle, és ennek nagyon örülök, mert fehér szoktam lenni nyáron, egyszerűen nem reagál a bőröm a napra, csak nagyon lassan. :D Figyeljetek oda, hogy mindenhova kenjétek, és kihagytam a felsőkarom belső részét, és ott fehérebb maradtam, amit aztán másnap tudtam korrigálni, de na. :) Eleinte három napig folyamatosan kentem magam esténként, vártam 5 percet míg beszívja, most már csak kb. 2-3 naponta használom. Lassan elfogy az első flakon, újra fogom venni, mert soha nem próbáltam a szolit, és nem is akarom, napozni szoktam, de ez hatásosabbnak bizonyult, és még annyira sem káros, mint a nap. Imádom. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0