Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

Tina94

2013. november 17.

Sokáig jártam szoliba,hogy szép barna legyek,de mivel alapból fehér bőrű vagyok,nem tartottam jó ötletnek a folyamatos szoliba járást,és gondoltam kipróbálom a barnítókrémeket. A DM-ben találtam ezt az Alverde terméket, heti 3-4x használtam, de sajnos narancssárgás szinem volt tőle ,bár ugy voltam vele jobb mintha fehér lennék.A honaljamnál nagyon foltosan kopott, de a legrosszabb,a szaga volt, nagyon büdös, az egész házban ilyen szag volt,és emiatt kénytelen voltam leváltani. Most az Avon Magic Tan önbarnítót használom,amit ha felkenek kicsit foltos de szerintem szebb szinem van így,mint mikor ezt használtam,és a "szaga" és sokkal elviselhetőbb!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 17.

Emeren

2013. november 6.

a johnson & johnson önbarnítója után ez egy csodaszer, mert attól állandóan foltos voltam, meg narancssárgás...bár lehet hogy én rontottam el vmit! Ez a termék elég vicces helyzetbe hozott: tavaly novemberben bálba készülődtünk...szoliba járni nem nagyon volt időm, így megvettem, mert sok jó véleményt olvastam róla. Valóban nagyon szépen barnít, egyenletesen, és hiába írta a használati utasítás, a könyökömről nem mostam le, de az is egyenletesen barna lett...arcra is használtam minden este, és szép barna lett tőle az arcom is...! Szóval még elégedett is lehettem volna vele...viszont a bál előtti estére a kézfejem már nagyon elütött az alkarom színétől, így kitaláltam, hogy egy fültisztító segítségével felviszem a kézfejemre is (azért nem használtam kézkrémként, mert tapasztalatból tudtam, hogy a tenyerem narancssárga lesz tőle)...este lefeküdtem, és reggelre amikor felkeltem szép barnának tűnt a kezem! Estére elkészültem elmentünk a bálba, és az ottani megvilágításban "szép" foltos narancssárga volt a kezem! :D ...akkor nem tudtam eldönteni, h sírjak, vagy nevessek, de most már jót nevetek az egészen! :D ...egyébként foltosan kopik, de szoli kiegészítéseként jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 6.

ferencz.eva81

2013. október 19.

Nagyon jó színem van tőle,heti kétszer elég kenni,és ha rendszeresen radírozok,nem kopik foltosan.Az illata nem zavar,könyökre,térdre és csuklóra valóban nem szerencsés felkenni,mert "koszos" hatású lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

szilvy24@

2013. október 19.

nekem ez borzasztó nagyon sárga színű lesz a bőrömön,nem tudom elhasználni sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

LaMaggie

2013. október 1.

Tavaly télen találtam rá, és most újra megvettem. Sajnos az arcom mindig nagyon hamar kifakul, habár a testem többi része még barna a nyári napozásoktól. Sok önbarnítót próbáltam már, eddig ő vált be a legjobban. Nem foltosodik, nem sárga, egyedül az illatával nem tudok megbékélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

etaursaemajoris

2013. szeptember 18.

Az Alverde első termékei között volt, amit kipróbáltam, és amibe bele is szerettem (már a 3. flakonnal fogyasztom, ami nálam nagy szó, mert iszonyú lassan fogy nekem bármilyen kozmetikum). Azelőtt is próbálkoztam már önbarnítóval, és sem annál, sem ennél nem volt gond a foltossággal, kopással, mivel rendszeresen és lelkiismeretesen radírozok. :D

FONTOS!!! Aki nem vágyik sárga mancsokra, annak fontos infó: patikában vegyetek műtőskesztyűt, ami több méretben van (nekem a legkisebb kell), a lényeg, hogy jól illeszkedjen a kacsótokra. Ha azzal kenitek föl, nem kell attól félni, hogy sárga lesz a tenyeretek. A kesztyűt vagy 2x-3x lehet fölhasználni, utána ugyanis az olajok óhatatlanul megeszik az anyagát, de nem egy egetverő beruházás, és szerintem könnyebb is vele eldolgozni a krémet. Hátránya, hogy a kézfejet csak utólag tudod bekenni (ha kened egyáltalán), de én nem is szoktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Vizsiildi

2013. augusztus 31.

Szép és viszonylag tartós színt ad, könnyű is vele bánni! Azonban nem szabad túlzásokba esni a használatával, mert akkor sárgít (egyáltalán nem vagyok fehér bőrű, nagyon gyorsan barnulok, ezért nálam a heti 1, max 2 kenés jöhet szóba nyár elején és az ősz folyamán)! Az illatát pedig csak meg kell szokni! Ami nekem nem nyerte el a tetszésem, az az, hogy foltosan kopik, illetve, hogy akinek zsírosodásra hajlamos a bőre, azoknak a krém lemosását követő napokban pattanások jelenhetnek meg az arcukon, sajnos annak ellenére, hogy natúrkozmetikum! De még ezen negatívumok mellett is klasszisokkal jobb, mint azok amiket évekkel ezelőtt használtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Gina

2013. augusztus 29.

Az illata picit tolakodó, de köztudott, hogy egyik önbarnítós testápolót sem az illatért szeretjük :)

Hatását nyaralás után teszteltem, de picit csalódtam benne. Balatoni nyaralásun után csokin jöttem haza (nagyon hamar kopik sajnos a barnaságom), de ezzel a testápolóval sem tudtam sokkal tovább megtartani (kb 1.5 hét). Hidratálásra nem ezt a testápolót ajánlanám :)

Heti kb. 2-3 alkalommal használom. Az azonban tény, hogy nem sárgás barnaságot ér el vele az ember, hanem természetesebb színt :)

Kézmosás kötelező a krém használata után :D

Összetevői miatt újravenném :) Ezért jár neki "csak" a négyeske :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Kézmosás kötelező a krém használata után :D

Összetevői miatt újravenném :) Ezért jár neki "csak" a négyeske :D

agnes.1106

2013. augusztus 1.

Azt leszámítva, hogy szörnyűnek találom az illatát, ez a legjobb önbarnítókrém azok közül amiket eddig használtam. Bár nem lesz a bőröm egyenletes bronz-barna tőle (inkább sárgás), de ha "szoláriumkúra" közben használom, kiemeli a barna bőrszínem. És nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

zoldiedina

2013. július 30.

Jó kis önbarnító krém ez. Ha este bekenem magam reggel már van eredmény és szép színem van tőle. Folyamatosan nem szeretek önbarnítót használni mert minden önbarnító foltosan kopik és nem lehet egész testre használni mert nem tudom egyenletesen bekenni de kiegészítésnek tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0