Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

krdzsu

2013. július 28.

Kategóriájában jó, de ha nem kened folyamatosan, foltosan kopik és nagyon ronda, amíg teljesen lenem jön. Én, bár lehet, hogy béna vagyok, de ha kezet mosok használat után is sárga marad a tenyerem, de csuklómtól a kézfejemen hófehér maradok. Óra nélkül nem az igazi ;) jó,jó,de ez sem az igazi..l

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 28.

opozi

2013. július 27.

A hatása kielégítő, azonban amikor abbahagyod, ugyanúgy kopik, mint más termékek, és egy hétig- a kpoás ideje alatt- csúnya lesz a bőr. Vigyázni kell felkenéskor is, mert ha nem kened el megfelelően, foltos leszel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 27.

Csajszi23

2013. július 26.

Régebben használtam önbarnítót, de iszonyatosan foltos lettem így féltem újra kipróbálni. Napozni nem nagyon merek, mert hófehér bőröm van sok anyajeggyel. A pozitív vélemények alapján (és mert bízok az Alverde márkában) döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Masszázskesztyűvel radíroztam a bőröm és nem használtam előtte testápolót ( nem tudom mennyire fontos, de én csak szappannal fürdök). Nagyon vékonyan felkentem és teljes beszívódásig masszíroztam a bőrömbe. Kb. 10-15 perc után öltöztem fel. Ledöbbentem a végeredményen, mert nekem nem lett foltos és narancssárga sem! Már látom, hogy kezd kopni (kb. 3 nap után) de nem látom, hogy foltosan kopna csak halványodik. Ha szinte teljesen lekopott akkor újra bekenem ugyanígy magam. Ha gyakrabban kenném magam biztos, hogy sárgás lennék. Igaz, hogy még csak egyszer használtam de megelőlegezem az 5 pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

pipacsosmary

2013. július 20.

A nyáron nem nagyon van időm napozni, ezért kell ehhez folyamodnom. Elég jó, az illatával is megbarátkoztam. Nekem kissé sárgás árnyalatot ad, és később foltosan kopik, de azért messze ennek a terméknek a legjobb az összetétele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

fuge7

2013. július 17.

Használatával természetes barnás-bronzos lesz a bőröm, igaz van egy enyhe napbarnított alapszínem, mert én néha (kb. havonta 5 percet) járok szoliba, és így elég szépen, egyenletesen barnít, és nem hagy foltot a ruhán. Jók az összetevői, és az illata is tetszik :) abszolút elégedett vagyok vele. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

eszter.073017

2013. július 13.

Szerintem a bőrünk saját színtónusától is függ, hogy milyen eredményt ad a krém. Rajtam pl. nagyon szép, természetes. Nem vagyok fehér bőrű, mindig van egy kis színem, így rajtam nem lesz sárga.

Szerintem a megfelelő használat mellett nem lesz foltos. Legalábbis nekem soha nem volt vele ilyen gondom, pedig használom egy ideje. Heti 2-3 alkalommal kenem be vele magam. Heti egyszer testradírt keverek a tusfürdőmbe és azt teszem a fürdőpamacsomra. Így kíméletes, mégis alapos radírozást végezhetek. Ezután a bőröm szépen issza be és jó lesz az eredmény.

Számomra nem olyan kellemetlen a szaga sem, nem ez a kedvenc illatom, de én reggelre már nem is érzem. Nem fogja meg sem a ruháimat, sem az ágyneműt. Az összetevői pedig végképp érdemessé teszik a használatra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

andika85223

2013. július 6.

Hát, nemtudom másoknak miért büdös és miért lesz tőle foltos a bőrük. Ha egyenletesen van elkenegetve, gyönyörű és egyenletes színt ad. Egyáltalán nem büdös, talán ez az egyetlen olyan önbarnító aminek nincs olyan égett szaga mint az összes többinek és nem narancssárga bőrszínt kapsz. Ja és amit még megemlítek, hogy ez nem kente össze a fehér ágyneműt, az összes többi igen!!! Naponta cserélhettem lepedőt ha használni akartam. Szerintem eddig ez a legjobb na és legtermészetesebb összetevőkből álló kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

klaere

2013. július 1.

Narancsvirág és vanília illata van, de gyakorlatban iszonyú szaga van. Alapból van neki ez az önbarnító krémekre jellemző illat, de erre rájön ez az a nyomasztó, émelyítő édeskés illat is és hát... Jobb lenne inkább akkor valami egyszerű kókusz aromával tuningolni...:) Amúgy fokozatosan alakítja ki a barnaságot nálam, kb. 2-3 használat. Ahol jobban ért már a nap, 'arc, nyak, lábak, kar) ott valóban mélyíti a bőrszínem tónusát viszont ahol fehér a bőröm ott vállalhatatlan.:( Sárga színt ad ez is, mint sok társa sajnos. ez főleg természetes fénynél derül csak ki igazán.
Be kell látnom, hogy az igazi napsütés okozta barnaságot semmi se tudja visszaadni vagy legalábbis nem ebben az árkategóriában...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

klaresz

2013. június 18.

aki azt mondja, h büdös, nem tudom, milyen önbarnítót használt eddig. ez messze nem olyan büdös égett szagú, legalább van egy kis "natúr" szaga. egyébként meg este kell felkenni, reggel meg úgyis megy rá a naptej... ráadásul olyan természetes barnaságot ad, amit semelyik másiknál sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Natalka

2013. június 18.

Jó sok időt vártam ennek a terméknek a véleményezésére... Tavaly nyáron is ezt használtam, idén is megvettem, de már kicsit bánom.
Persze már tavaly is feltűnt, h nem lehet túl jól eldolgozni, ha nem masszírozom a krém beszívódásáig, akkor foltos lesz az eredmény, sárgás, és sajnos rajtam vmi borzasztó büdös. Mivel eddig mindegyik hasonló termék ilyen volt (Dove, Garnier), így nagy meglepetés nem ért. Pedig tényleg mindent megteszek, h jó legyen a végeredmény (radírozok, hidratálok, jól eldolgozom a krémet).
Csak azért vettem újra, mert valami rejtélyes oknál fogva ez az egyetlen krém, ami képes megnyugtani a bőrömet epilálás után :) nem csíp, eltünteti a piros pöttyöket, abszolút nyerő erre a célra!
Kár, h önbarnítónak annyira nem. Ha nem találok jobbat kénytelen vagyok ennél maradni, de azért örülnék egy kevésbé büdösnek/foltosnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0