Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

szaboadriennn

2013. június 17.

Imádom, szép a színe, nem borzasztó büdös, 2-3 naponta használva észrevehetetlenül kopik. Ruhámat nem fogta meg, viszont egy icipicit kipattogtam tőle az arcomon. Szóval oda nem kenem. Az ára is baráti és még natúr kozmetikum is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

Edóka22

2013. június 13.

tényleg nagyon jó kis önbarnító ez, nem is gondoltam volna róla... :)
kis kellemes enyhe barnaságot kölcsönöz, de nem lesz sárgás a bőröm, és nyugodtan lehet arcra is használni az összetevői miatt!
a szaga tényleg borzasztó, de én is úgy csinálom, hogy este radírozás, aztán barnítás, reggel pedig zuhanyzás, így ki lehet bírni :)
hetente 2x-3x használom, mellette heti 1x 8 perc szoli, és így nagyon jó kis nyári színem van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

tényleg nagyon jó kis önbarnító ez, nem is gondoltam volna róla... :)

unicole

2013. június 13.

Az itteni írások hatására vettem meg, bár féltem, mert régen jól befürödtem az önbarnítókkal:) Ám ez egy csoda, imádom, szeretem, abszolúte nem bántam meg és bio!!! Szóval, nem foltos a színem, hanem szép egészséges kreol, már többen megdícsértek, hogy milyen szép színem van:))) Az illata engem nem zavar, sőt tetszik, mert olyan diós egy kicsit és Én azt imádom. Persze mellette érezhető az az önbarnítós illat, ám ez mindegyik önbarnítónál így van. Az ára is megfelelő, 1200.- körül. Külön jó, hogy az arcra is lehet használni, amit az Én hiper-szuper érzékeny arcbőröm is szeret;) A ruhámon nem hagyott foltot, a kopásáról még nem tudok nyilatkozni, de eddig tuti az 5 csillag! Újra fogom venni az biztos és bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.

Timi92

2013. június 8.

Egy ideje már terveztem hogy kipróbálom és most vége megvettem. Az ára szerintem tök optimális, és nagyon jó hogy vegyszermentes..Tetszik hogy ennyi féle olajat tartalmaz, még a barnító funkció nélkül is egy tök jó kis testápoló lenne. Az illata.... Én is azon kevesek közé tartozom akiknek tetszik, engem valamilyen diós-rumos sütire emlékeztet..Viszont ennek is meg van a diós illat mellett, az a szaga, amit a barnító reakció miatt áraszt..De aki próbált már más önbarnító krémet, az tudja, hogy az összes önbarnító ilyen.. A szolinál viszont még mindig jobb szerintem és tényleg szépen barnít:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

cila

2013. június 3.

Gyönyörű szín,nincs tele mindenféle káros anyaggal. Már kb.három éve használom.Én az arcomra még nem próbáltam.Szerintem az illata nem olyan borzalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 3.

csojte_billa

2013. május 21.

Nagyon szép összetevők mellett, látványos és szép eredményt ad. A szag és a dihidroxi-aceton miatt mínusz 1 pont. MOndjuk dihidroxi-aceton nélkül egyáltalán nem barnítana...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Kriszta.1983

2013. május 10.

Már többször újra vettem ezt az önbarnítós testápolót! Az egyetlen barnító szerintem,ami természetes barna színt ad,és nem narancssárgásat,mint a "társai"...
Egyszerű a felkenése,és nekem a kopásával sem volt gond,egyáltalán nem volt foltos.
Az illatával vannak csak problémák,de én este lefekvés előtt egy órával szoktam használni,és reggel pedig irány tusolni... Már barnán... :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 10.

isetev

2013. május 1.

Szia Gift Box!
Napvédő nélkül semmiképp se napozz.Ez az önbarnító nem véd a nap káros sugarai ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

Szia Gift Box!

titina

2013. április 14.

A hatása szerintem remek, az első önbarnítós testápoló, amitől szép színem lesz (nem vagyok egy hófehérke egyébként). De az a szag...kifejezetten rosszul vagyok tőle, meg a környezetem is, amikor magamra kenem, borzalmas, wrááá. Pedig amikor a boltban megszagoltam, nem tűnt ennyire rossznak. Ezt a tubust elhasználom, de nem fogom újra venni emiatt a szag miatt. A következő fakó időszakra keresek valami mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Beuss

2013. április 9.

Kb 3 hete vettem a krémet és IMÁDOM!.Ez az első önbarnító amit kipróbáltam és egyből bele nyúltam a tutiba.:D És a legjobb hogy arcra is lehet kenni és nagyon szép barna színt ad.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0