Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

Tuca

2013. április 5.

Pár hete vettem, és én nagyon meg vagyok vele elégedve! Először az illata fogott meg, ami tudom, hogy másoknak kissé szokatlan, de nekem nagyon tetszik. amikor a fürdőszobában tartózkodom akkor is gyakran beleszippantok a flakonba, csak úgy XD! Én szeretem a natur illatokat, és ez a termék nem tartalmaz szintetikus adalékanyagokat. Több önbarnítót is kipróbáltam már előtte, nem mondom, hogy a legjobb, de sajna amiket korábban használtam már nem lehet kapni, úgyhogy én ennél maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 5.

Dalmi

2013. március 15.

Eddig ez a legjobb önbarnító, amit használtam. Szeretem, hogy az arcomra is kenhetem, kevésbé leszek sárgás tőle, viszont az illata (párom szerint) olyan, mint a főtt kukoricáé :D Mint minden önbarnítónál, itt is jelentkezik a kézfej-alkar színbéli kontraszt, de egy négyest talán megérdemel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 15.

Cirné

2013. március 14.

Jó látni az összetevőket, de én első használat után a kukába hajítottam, annyira sárga színt eredményezett a fehér bőrömön. Az illata sem volt kellemes. Lehet, hogy sötétebb bőrűeknek jobban működik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

Gwendoline

2013. február 1.

Nagyon jó önbarnító, nem olyan büdös, mint a többi, még akkor sem, amikor barnítani kezd, szép színe van, és nem jön ki semmi rajtam tőle, sem arcon, sem sehol :) ! Örülök, hogy rátaláltam, mert legalább olcsóbb és egészségesebb, mint a többi :) . Én nem tudom, hogy sárgás színt ad-e, szerintem ez függ attól kinek milyen az alapszíne... nekem sötétebb, ezért csak szépen barnít rajta, egy fehér bőrűnek lehet, hogy sárga, ezt nem tudom :) .

FRISSÍTÉS: Nos az történt így pár hét elteltével, hogy ha egyszer kenem be nap, mint nap az arcom vele, akkor nem elég barna. Már úgy értem, hogy nekem szinte nem is látszik. Így úgy használtam, hogy egy héten egyszer bekentem háromszor egy nap (reggel, délben, este) aztán két naponta mindig rákentem egy réteget. Így is ugyanaz történt: hamar eltűnt az a szép barna szín, amit a háromszori bekenés után kaptam, nem igazán ér az egy réteg semmit. És emiatt, hogy ugye egy nap bekentem háromszor nagyon zsíros lett az arcom (nyilván, de tettem egy próbát), és mitesszeres is lett, így nem vált be ez a módszer sem :( . Sajnálom mert így most olyan fehér vagyok, mint a hó :S ... De így nem ér sokat. Levonok két csillagot, egyet a színe, másikat a zsíros állaga miatt. Sajnálom, hogy csalódtam benne. A Bioderma nem volt zsíros ezzel a "háromszor bekenem egy nap" módszerrel sem, de az meg kicsípte a szemem, szám, még talán az arcomat is :S ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 1.

isetev

2013. január 25.

Ilyen borzalmas szagot! Ritkán teszek ilyet,de ezt most ki kellett dobnom, mert olyan büdös,hogy egyszerűen nem bírtam elviselni magamon. Még elajándékozni sem mertem. :-) Tapasztalatom szerint ennél sokkal jobb a Müllerben kapható Lavozon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

szuperninaa

2013. január 23.

Az illatától eltekintve jó kis barnító, de nem szabad minden nap használni, mert utána csúnyán kopik. Három naponta szoktam használni, egyenletesen barnít. Lehetne sokkal jobb az illata, ezért 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 23.

Heni1009

2013. január 8.

Ma vettem meg. A barátom anyukája is ilyet használ és nagyon bevált neki. Sok önbarnítót végigpróbáltam már, de gondoltam adok neki egy esély, miért ne...Nem vagyok egy nagyon fehér típus inkább az az "átlagos" színű :D Ma este biztos kipróbálom,mert nagyon kíváncsi vagyok, A szaga szerintem valami borzasztó, de megpróbálok nem nagy jelentőséget tulajdonítani neki...nem hinném, hogy narancssárga leszek még sosem lettem egyiktől sem, de pár használat után majd updatelek...addig is 3 pont, mert nem próbáltam még és büdös :D

UPDATE: Nos az illata még mindig borzasztó, de már négyszer használtam így elmondom a fejleményeket. Nagyon jó!!! Már az első használat után szép egészséges színem volt és egyre csak jobb. Egyáltalán nem vagyok narancssárga. Lehet, hogy csak beképzelem, de már a használat után kb 10 perccel barnábbnak láttam magam. :D A kopásról még nem tudok beszámolni tuti használni fogom még egy jó ideig. Azt írja, hogy nem szabad térdre bokára és könyökre használni. Én bizony használtam és semmi bajom nem lett szép színem lett ott is :) Kicsit nehezen szívódik be, de még tűrhető. Ha valaki kibírja az illatát( ami nem tudom h mire hasonlít) vagy tetszik neki szerintem érdemes megvenni. Nagyon jók az összetevők és hat is. :) Árban is jó bár elég gyorsan fogy, de megérdemli az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

aranycsirkee

2013. január 2.

Mivel viszonylag sok szépet és jót olvastam itt erről a termékről, ma vettem meg. 1500 Ft volt, igazából nem tudom milyen árban vannak az önbarnítós testápolók úgyhogy azt mondom elfogadható ár (pláne, ha beválik), bár az itteni kép alapján azt hittem kicsit nagyobb kiszerelésű (nem mintha erre vonatkozóan bármi utalás lenne, szóval ez az én hülyeségem volt azt hiszem). Leradíroztam az arcom, a többi alkatrészemen végigmentem valami dörzsivel, meglátjuk hogy ez mire lesz elég. A színe a krémnek fehér, az illata meghatározhatatlan (vaniliás-citromos?). Könnyen kenhető ami pozitív, viszont nem szívódik be olyan gyorsan szerintem, ami kicsit zavaró. Engem már kenés közben megcsapott ez a borzasztó önbarnító illat, most kb. 1 órája hogy már érik rajtam, egészen izgalmas, ODAÉGETT PISKÓTA szagú a bőröm. Nekem alapvetően világos színű bőröm van így az arcom kimondottan sápadt szokott lenni, mivel alkalmanként járok szoliba ezért most kicsit egészségesebb színem van, de barnának nem mondanám magam. Kiváncsian várom milyen árnyalatú leszek, bízom benne hogy sárga semmiképp.. Beszámolok holnap az eredményről, addig is induljunk 4 csillagról az elszenesedett szagom miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Juliet

2013. január 2.

Nekem is az eddigi legjobb önbarnítóm, amit nem fogok lecserélni az biztos. Gyönyörű barna színt varázsolt a bőrömre. Arcra még nem próbáltam, de ami késik, nem múlik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

kissbarbara1990

2012. december 10.

Tegnap este használtam először arcra. Alapos tengeri sós radírozás után az Ilcsi Lenmagos Karotinos Masszázskrémével olyan 5-6 percig átmasszíroztam az arcom, majd jött az önbarnító, melyet nagyon alaposan bemasszíroztam a bőrömbe mindenhol. Az Ilcsi masszázskrémtől egyáltalán nem lehetett érezni az önbarnító illatát szerencsére. Ma reggelre nem lett hatalmas a változás, de azért látszódik, hogy nem vagyok annyira hipó fehér mint szoktam. Egységes kis üde barnaságom lett. Nagyon örülök neki!! Kíváncsi vagyok, hogy még egy használattal mit fogok elérni holnap reggelre. Eddig kiváló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0