Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

camillea

2012. február 18.

Engem foltos narancssárgává varázsolt, pedig radíroztam előtte stb.. Az illata eleinte becsapott, aztán megmaradt a szokásos barnítós szag, ami elég büdös. Nekem sajnos nem vált be, valószínű túl fehér a bőröm a barnítós testápolókhoz, ez van:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

szpetr

2012. február 18.

Arcra is kente már valaki? Én ma vettem, eddig a lábamon próbáltam ki, kicsit félek arcra kenni, de valamit ki kell találnom, nagyon sápadt vagyok folyton...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

Rony

2012. február 16.

Nekem óriási csalódás volt ez a testápoló..hiába a gondos radírozás előtte, és az alapos eldolgozás.. mégis foltos lettem. Nekem is nagyon világos, hófehér bőröm van, és ettől pedig narancssárga lettem, mint valami sárgarépa. Nem tudom, hogy próbálkozzak-e újra vele...
Az összetevői miatt kap 2-est, különben 1 lenne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Az összetevői miatt kap 2-est, különben 1 lenne....

karics

2012. február 7.

Heléna, én tegnap kentem fel először. extra fehér a bőröm, ilyenkor télen meg aztán pláne, azért gondoltam, hogy kipróbálom, hátha "emberi" színt ad. Eddig rendben, csak a bal karomon lett egy pár centis részen foltos, de nem látványos (nem dolgoztam el rendesen, és még felszívódás előtt vizes lett, gondolom ez okozta a foltosodást).
Éjjel elég fura szagok párologtak ki a bőrömből (ázott kiskutya, én mondjuk bírom, csak meglepő volt :))
Korábban Dove-ot használtam, de azt most nem találtam a dm-ben.
Ha valami szörnyűség történik a bőrömmel, majd megírom, de szerintem bevállalható számunkra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 7.

Korábban Dove-ot használtam, de azt most nem találtam a dm-ben.

Léna

2012. január 31.

Én is használom, már majdnem elfogyott egy flakon! Nagyon szeretem, szép természetes színt ad, a párom minden nap dícséri a színemet és az illatát is! Ez egy nagyon szuper termék csak ajánlani tudom!!! Köszi alverde..:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 31.

Szofi

2012. január 20.

A szalagavatóm előtt használtam, szép színem lett tőle, nem lettem foltos, az illata is rendben volt szerintem. Arcra használva kicsit tömíti a pórusokat. Egyenletesen kopott, a legtermészetesebb hatású, amit eddig használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 20.

kali

2012. január 19.

Pár hete használom, szépen barnít, nem kopik foltosan. Az illata, mikor felkenem jó, de utána elég 'szoli szagom' lesz, a párom szerint nagyon büdös, de sztem csak annyira, mint minden önbarnítós testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

kliszta

2012. január 19.

Mikor megvettem, nyár elején, nem is figyeltem, hogy önbarnítós, és mivel sokat voltam napon, hosszú évek után először, csak ősszel jöttem rá, hogy milyen jó is ez :D Nem kopott foltosan, és mikor rájöttem, hogy barnít, arcra is kentem, oda is bevált. az illata is csudajó, pedig minden más önbarnító büdös. Nemhiába bio, nemhiába Alverde. Lassan jutalékot kérek a DM-től, annyit dicsérem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 19.

szaniblue

2011. december 10.

Én az illatát nem szerettem. Kicsit foltos is lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

Én az illatát nem szerettem. Kicsit foltos is lettem tőle.

nickie23

2011. november 27.

Használtam a nyáron. Nekem is bevált. Szép színt adott, bár tudni kell használni, radírozni a bőrt, és nem egyfolytában használni, mármint 2-3 napig folyamatosan, míg el nem érjük a megfelelő színt. De aztán hetente 2-szer 3-szor elég volt használni. Nekem az is tetszett benne, hogy nem volt annyira förtelmes illata mint más barnítóknak, amiket eddig szagláztam, használtam. Ja és arcomra is ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0