Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

wwwzsoficom

2016. május 6.

Ahogy sokan én is az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket.
Az első használat után nekem eléggé foltos lett(hiába bőrrasdíroztam és hidratáltam)viszont a második használat után kicsit tudtam javítani a helyzeten.
A szaga tényleg nem a legkellemesebb viszont meg lehet szokni.
Úgy összeségében a foltosság én a szag matt 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 6.

Ahogy sokan én is az itteni vélemények alapján vettem meg a terméket.
A szaga tényleg nem a legkellemesebb viszont meg lehet szokni.
Úgy összeségében a foltosság én a szag matt 4 csillagot adok.

Mazsika

2016. április 25.

Az eddigi legjobb önbarnító,amit valaha próbáltam. Szép színem van tőle,nem vagyok sárga. Meg is kérdezték,hogy mitől van ilyen jó színem,azt hitték,hogy szoliztam. Ennek nagyon örültem,mert az eddigi önbarnítós próbálkozásaimnál általában kiszúrták,mi a helyzet. Szépen egységesen fakul ki a bőrömből, kivéve a könyökhajlatomat,ott jobban kopik,de könnyen tudom korrigálni. Gyorsan beszívódik,nem fogja be a ruháimat.
Az illatától nagyon féltem az itt olvasott negatív kritikákat olvasva,de nekem hatalmas pozitív csalódás volt. Imádom az illatát! :-D De ez valószínűleg csak az én perverzitásom, nagyon szeretem az önbarnítók és a szoláriumok illatát. A nyarat idézi számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Skylah

2016. április 23.

Az itteni vélemények alapján vettem meg tavaly, amikor önbarnítót kerestem. Nem csalódtam! Nagyon szép, természetes barna színt eredményezett, mindenki csak dicsért, hogy milyen szép színem van, hol napoztam? :D Az összes többi dolog az önbarnítók velejárója, azt gondolom, mármint hogy egyenletesen kell kenni, rá kell szánni az időt stb. A szagával én sem tudtam megbarátkozni, elviselhető, de számomra túl intenzív, átható, ami a pizsamámon, ruháimon is érezhető, nagy pozitívum viszont, hogy mosással minden könnyedén kijön! Valószínűleg idén újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

rniki

2016. április 12.

Ezért szeretem ezt az oldalt! Az itteni vélemények miatt vettem meg ezt az önbarnítót, nagyon pozitívan csalódtam! Szerintem tehetség kell ahhoz, hogy ezzel a barnítóval valaki foltos legyen:))) Nekem nagyon bejött, egyáltalán nem lettem se foltos, se sárga. Érdemes fürdés után nem közvetlenül felvinni, hanem várni egy 5-10 percet, hogy teljesen száraz legyen a bőr. Újra és újra meg fogom venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

nashko77

2016. április 11.

A szerencsésebbek közé tartozom, mert az én bőröm vhogy csak bronzos lesz tőle, nem narancsos. Tetszik a végeredmény, az illata pedig, hát ja, mintha vmi kínai kaja lennék... De egészen elviselhető a végére... Bár trükk: az ámbrás parfümök nálam nagyon szépen elfedték az illatát. Ja, és a legfontosabb: az itt nézegetett önbarnítók közül ennek a legszebbek az összetevői. Már csak ezért sem váltanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

esztibe

2016. április 9.

Évek óta használom, mivel nem bírom a napot, világos bőrű vagyok..Testápoló fölé kenem, így nem lesz foltos, sosem fogta meg a ruháimat sem. Én szeretem, hogy nincs nagyon erős színe, lágy barna színt ad. Arcra is használom, nem irritál, pedig elég érzékeny a bőröm, nem is tudom mi lenne velem ha egyszer megszűnne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

aguatic

2016. április 8.

Bocsanat de en negativ velemennyel vagyok rola ugyhogy lepontozom...
Az itteni pozitiv velemenyek miatt vettem meg. En ket modon probaltam ki. Mindketto alapja egy borradirozos furdo. Utana bekentem magam vekonyan vagy sima testapoloval elkevertem ezt a termeket es ugy kentem be magam. Barhogy csinaltam nekem nem lett szep, a szin e /inkabb narancs lettem/. Gondoltam bennem van a hiba, de mas gyarto /dove/ mas termekevel jol kijovok.
Illata nem jo, de szamomra elviselheto, a szepsegert szenvedni kell es neha az orrocskamnak, szerencse hogy gyorsan farado szerv :)
Egyenletesen kopott es viszonylag hamar ami most pozitivum ezert kap **-t.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Bocsanat de en negativ velemennyel vagyok rola ugyhogy lepontozom...
Egyenletesen kopott es viszonylag hamar ami most pozitivum ezert kap **-t.

kicsinyuszi88

2016. április 1.

Végre egy olyan önbarnító, aminek nincs az a jellegzetes önbarnítós szaga (azért ennek is van egy elég erős illata, de ezt még talán kedvelem is), nem lesz foltos vagy sárgás a hatása. Hamar beszívódik így nem hagy foltot a ruhán, nem tudom leizzadni magamról. Ha rendszeresen használom, akkor szép lassan alakít ki egy fokozatos barnaságot, szóval nem az van, hogy egy este felviszem és másnap úgy nézek ki, mintha barna temperával festettem volna össze magam. Nem áll bele a bőrredőkbe vagy hajlatokba sem. Ha nem használom egy ideig, akkor ugyanolyan fokozatosan múlik el a barnaságom, ahogy jött, nincsenek fehér kopások.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

Silvi

2016. március 30.

Elsősorban natúrsága miatt vettem meg, és az itteni vélemények miatt. Nem szolizok, ezért kerestem egy jó önbarnítót mert most hogy előkerülnek a vastag pulcsi alól a karok ill dekoltázs elkél egy egészséges bőrszín. Állagra olyan mint bármely más testápoló, a szaga nem olyan vészes, de azért van neki. Egy réteg leheletnyi barnaságot ad, utána lehet fokozni alkalomról alkalomra. Tenyeremen semmi nyomot nem hagyott, nem foltos nem csíkos és egységesen kopik. Elégedett vagyok vele, jót tesz a fehérségemnek:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

zsolyomi.dora

2016. március 22.

nem rossz, nekem kicsit híg az állaga, de nem túl sárga, kopása teljesen átlagos. 2-3 alkalom után szép színt ad.
viszont úgy emlékszem sokkal gyorsabban elfogyott mint pl. a sundance barnító olaja, de azt meg nehezen szívja be a bőröm, szóval vagy ez vagy az... 😃 persze ez natúr szóval nyert is nyilván, de azért szerintem még próbálkozom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0