Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

artificalbeauty

2016. február 22.

Az általam kipróbált 10-15 fajta önbarnítóból ár/érték arányban ez a legjobb, csík és foltmentes barna leszek tőle, csak nagyon büdös sajnos :( De így is megér 4 csillagot :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

doka

2016. február 7.

A vélemények alapján vettem meg, hogy egy utazás előtt ne legyek ősfehér. Az első alkalommal majdnem megölt az illata, de a második napon már egyáltalán nem zavart, most pedig már egészen megkedveltem. Megfogadtam a tanácsokat, radírozás után kezdtem használni, először 4 napig minden nap, és most már csak 2-3 naponta, ahogy eszembe jut. Szép a színe, nem sárga, hidratálja a bőrömet, én már az illatot sem érzem hibának. Ha nem mosom le rendesen az ujjaimról és a körmöm környékéről, akkor az elhalt kis bőröket hajlamos azért picit befogni.
Összességében úgy gondolom, hogy nyáron is használni fogom, hogy lényegesen kevesebbet napozzak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

dorc931118

2016. január 3.

Barnítók közül tényleg kiemelkedő. Igen, a szaga tényleg borzasztó...dehát melyik barnítónak nem az, nem igaz? :) Tetszett, hogy már első használat után látványos volt az eredmény. Nem kopik foltosan de vigyázni kell, hogy egyenletesen kenjük fel és mindenhová jusson különben okozhat meglepetéseket (tapasztalat :D). Mindent összevetve jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

ayse

2016. január 2.

Jo csak a szaga..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Jo csak a szaga..

LiiL

2015. november 5.

Tartja amit ígér, tényleg kap a bőröm egy barnább illetve inkább arany színűbb tónust, ami télen jól tud mutatni. De az illata/szaga valami ocsmány.
Előre el kell terveznem mikor kenem be magam, mert akkor egy napig nem megyek emberek közé. Szó szerint irritál az a szag, de fürdeni meg nem fürödhetek mert akkor potyára kentem fel. Így hát marad a karantén egy napig. Aki most kezdi használni az el ne felejtsen jól kezet mosni, vagy kesztyűben felkenni a krémet ha nem akar szép sárga tenyereket magának :D (tapasztalat)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

lizelotte74

2015. október 20.

Csakis az illata miatt vonok le csillagot, mert az rémes, DE: egyenletesen barnít, hamar felszívódik, nincs sárgás színe, SZUPER!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 20.

marryjane

2015. október 15.

Az illata nekem nem hivalkodó egyáltalán, a régi önbarnítók sokkal büdösebbek voltak.
Tapasztalataim mégpedig ezek, leradírozom a lábam, vékonyan bekenem a lábam (csak az egyiket, hogy lássam a hatást) kesztyűben: 4 alkalom után sem látok színt, hogy bármit is hatna.
Egyszerűen nem fog meg!
Már csak hidratálás miatt is használni fogom, de ha nem jön a hatás, akkor nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 15.

Egyszerűen nem fog meg!

melindaH

2015. október 14.

Ha használok önbarnítót, akkor ezt veszem.Kedvező az ára, egyenletesen barnít, egyenletesen kopik, nem leszek foltos tőle.Még az én világos bőrömnél is jól működik. Az illata valóban nem a legjobb, de sokkal rosszabbak is vannak önbarnítókban. Drágább termékkel sincsenek jobb tapasztalataim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 14.

szzh01

2015. szeptember 30.

Szép összetevői miatt vettem meg. Egyenletesen barnít, nem csíkos, szépen kopik, nem foltosodik, jól hidratál. Használgatom egy ideje, szép, egészséges természetes barna leszek tőle, azonban ki nem állhatom a szagát, nem bírom tovább, feladtam fél flakonnál. :-( Emiatt kap 4 csillagot, egyébként megérdemelné az 5-öst, de a szagával képtelen vagyok megbarátkozni. Ha valaki szeretne egy próbát tenni a krémmel, megveheti, feltettem eladásra 450 Ft-ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Merci0041

2015. szeptember 5.

Alapvetően szeretem ezt a natúr márkát, és gondoltam adok még egy lehetőséget az önbarnítóknak ,merthogy eddig
csíkos lettem és sárga az összes többitől...nem bántam meg!alapvetően fehér a bőrtonusom és átlátszanak az erek is de ez a krém két nap alatt csodát tett vele!Egyenletesen szolidan fed és nem sárga hanem barna.Előtte alapos bőrradir és minimál mennyiség felvitel.
Hallgatok az előttem szolókra és nem esek túlzásba a kenéssel de eddig csillagos 5 :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0