Alverde

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2016. június 1.

Kategória:   Testápolás

garam mazsola

2015. augusztus 7.

Nagyon világos bőröm van, tartok az önbarnítós termékektől, de annyian írták, hogy természetes színe van és nem foltosodik, hogy tettem egy próbát, és nem bántam meg. Igaz, nem kenem gyakran, nem a bronzbarnaság a célom, csak hogy ne legyek hófehérke, A látványra simán 5 csillagos adnék, és a szagát/illatát is el tudom viselni, egyedül az állagát nem szeretem, túl híg, könnyű belőle túl sokat nyomni - pedig mint már más is írta, akkor lesz szép, ha nagyon spórolunk vele. Nem utolsó sorban a hidratáló hatása is felülmúlta az elvárásaimat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Klaudia25

2015. július 28.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Hát nem bántam meg! Remekül kenhető, nem foltos, és végre a lábam is barna :), fehérbőrű vagyok amúgy. Az illata nem az igazi, de e miatt nem vonok le pontot, senki sem tökéletes :) Az elején este kentem be magam, hát mit mondjak....nagyon émelyítő, nem sokat aludtam! Azóta úgy csinálom, hogy reggel gyors tus egy gyors test-és arcradírozás, felkenem mindenhová, beszívódik, és már öltözöm is! Igy tökéletes! Pár óra múlva már barna is vagyok.
Akkor sárgul, és foltosodik, ha minden nap használod. Én először 3 napig minden nap, utána hetente 1x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Tildu

2015. július 26.

Nagy reményekkel vettem meg és hatalmasat csalódtam. Lelkesen kentem magamra. Eleinte minden szuper is volt. Gondoltam magamban, hogy a barna bőr kérdése végre kipipálva. Aztán, ahogy teltek az órák elkezdett foltosodni. Próbáltam lemosni magamról. Viszont ez a krém levakarhatatlan! 24 óra múlva a foltok sárgás-narancssárgás mintázatot hoztak létre a bőrömön. Ez már 3 napja tart és minimálisan halványodik. Nagyon gáz!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

marcsi1982

2015. július 15.

Nagyon nagyon megvagyok vele elégedve.Sosem használtam még önbarnítót mivel eddig napoztam és szoliztam de kb. 2 éve rosaceám van és napra és szoliba sőt még nagyon meleg helyiségbe sem lehetek.Megvettem mert nagyon fehér voltam már főleg a lábam és már az első használat után másnap reggelre gyönyörű és egyenletes szInem lett.Nem radíroztam meg semmi előtte.Zuhanyoztam és kentem is.Imádom.Aszolira emlékeztető illatával együtt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Sajt

2015. július 15.

Nagyon jó színt ad,viszont hamar kopik és nehezen szárad meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

Nagyon jó színt ad,viszont hamar kopik és nehezen szárad meg.

Adryen84

2015. július 6.

Mivel a Sun Dance nevű önbarnítót semelyik Dm-ben sem kaptam, így kénytelen voltam ezt megvenni. Csak deréktól lefelé használom, mert nehezebben fogja meg a szoli a lábaimat. A különbség nem látszik, nagyon elégedett vagyok a színével. Annyi hátránya van csak hogy nehezebben szárad és 3szor is kezet mosok utána. A szagát még nem sikerült elfogadni, de a barnítók sajnos ilyenek. Lényeg a lényeg, kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 6.

xixi

2015. június 29.

Én is nagyon szeretem. Heti 1x használom és így egy számomra kellemes árnyalatot ad. Nem foltosodik ha kopik és a ruhákon sem hagy nyomot, egyedül csak fehér melltartón láttam megjelenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

kelithyn

2015. június 29.

Kb egy hete használtam, egyszer, azóta nem sikerült újra, mert nem akarok abba a hibába esni mint akkor. Történt ugyanis, hogy már a hasamnál jártam vele, mikor rájöttem, hogy a férjem már alszik, így a hátamat magamnak kell valahogy bekenni. Tornászokat megszégyenítő módon valamelyest sikerült is... Miután beszívódott nézegettem magam a tükörben, barnábbnak láttam magam (bár ez nem nagy kunszt, mert amúgy hófehérke vagyok), de gondoltam alszom rá egyett, hátha csak beképzelem. Másnap kerestem, nem-e lettem foltos? Nem. Barnább lettem? Passz, lehet, hogy még hat a placebó. Na és ekkor fedeztem fel a hátamon a csíkot, ahová nem ért el a kezem :) Abból kiindulva, ez egy tökéletes barnító a számomra, csak legyen aki bekenje a hátam XD így egy hét után is szép színem van még és nem kopik foltosan! Az arcomra is kentem akkor, könnyű kis krémnek bizonyult, mert nem pattogtam ki (amúgy jól hidratál), igaz este csodálkoztam arctisztításkor, miért színeződik el a vatta, mikor nem volt rajtam aznap alapozó, de miután leesett a tantusz, konstatáltam, hogy arcon se foltosodik!

Dora1

2015. június 25.

Évekkel ezelőtt próbáltam a dove önbarnítóját, attól nagyon sárga és foltos voltam, úgyhogy beletörődtem, hogy hófehér leszek örökre, de az itteni vélemények meggyőztek, kipróbáltam és imádom, már a második flakon fogy el és továbbra is használni fogom.
Fal fehér bőröm van, a napon hamar leégek és semmi barnaság nem marad utána. Első használat után olyan színem lett mint egy hónap szoli után, nagyon megörültem. 3-4 nap használat után szép napbarnított színt eredményez, nem túl erős, pont jó. A csuklónál és a lábfejnél még mindig bénázok, de szerencsére nem olyan nehéz szépen eldolgozni. Sajnos hamar kopik, de nem foltosan, én hetente 1-2 alkalommal radírozok előtte kávé-kókuszolaj kombóval. Színmegtartáshoz 2-3 naponta kenni kell, de nagyon megéri. Kesztyűvel viszem fel és a végén kenek egy keveset a kézfejemre, és arcra is használom, ott is teljesen jól működik. 30-60 perc kell neki mire felszívódik kb, semmit nem fog meg felkenés után, viszont fürdés után nem egyszer megfogta a törölközőm.
Nagyon elégedett vagyok vele, mindenkinek ajánlom, ha lehetne 10 csillagot adnék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

PiciBrigii

2015. június 23.

Nekem egyáltalán nem vált be... eleinte egész jó színem lett, de a végén sárga lettem...nagyon durván..ráadásul foltos is... a szaga borzalmas... és ha megvakartam magam már csíkokban jött le... :O Alverde termék imádó vagyok, de ez borzalmas volt... jó lesz nekem fehéren is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A keserűnarancs virágának párlata. A cosmeticanalysis besorolása szerint frissítő, tonizáló hatású összetevő, ezen kívül szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják még a kozmetikumokban.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0